Aldatilan birisi nasil teselli edilir? Cok zor.

Haklisiniz zaman yardim edecek ama o kadar uzuluyorum ki onun halini gordugumde. Elden hicbir sey gelmiyor, korkuyorum da sacma sapan seyler yapacak diye.

Keske baska birisi var deyip durust davransaydi hemen ayrilirlardi o zaman.

çoçuk eş değiştirmece mi oynuyor ne saçma sapan bir durum bu böyle diğer kızın haberinin olması falan ay ay o da bi saftirik ya herneyse şimdi ben aldatılmış olsam ki aldatıldım yalnız kalmak isterdim bırakın ağlasın sızlasın. yırtınsın öyle öyle toparlar boşuna konuşmayın dinlemez insanlar o durumda başkasının ne dediğini pek duymuyor

Evet, o kadar ofkeli ki. Gidip zarar vermekten bahsediyor ben de cok endiseleniyorum.
Beyefendi konusacakmis dogru zamani bulamamis

Evet ben hala anlayamiyorum nasil bu kadar profesyonel oyun oynayabilir aylarca nasil yakalanmaz. Cunku surekli yan yanalar...
Arkadasim icin cok endiseleniyorum. Uyumuyor, yemiyor icmiyor, bir anda intikam plani yapiyor. sonra sakinlesip yoluma bakacagim diyor, cok tutarsiz ve yardim edemiyorum

Bir de Büşra psikologmuş. Hangimizin ona hayrı dokunabilir ki yol gösterme konusunda. Ama ne bileyim bu kadar rahatlık bana pek normal gelmedi. Yanlış anladığınız kısımlar olabilir mi?
Hep size denk geliyor bu sıradışı durumlar.
Kolaylıklar diliyorum herkese.

Haklisiniz, konustuklarim bana bile etkili etmiyor o da dinlemiyor zaten ama yalniz da birakamiyorum cok endiseleniyorum.
Cunku bazen sacma sapan planlardan bahsediyor, gidip arabasini parcalayacagim diyor, ailesinden hesap soracagim, onu oldurecegim... kendimi oldurecegim vb vb
Bunlari ofkeyle soyluyor ama aklindan gecmesi bile beni cok caresiz birakiyor

Ailenin Busra'dan haberi var, gecen yil yuz yuze tanistilar onlari ziyaret etti, Busra ile birlikte yasadiklarini da biliyorlar.
Diger kiz ortaya cikinca aileler tanisinca hic mi demediler Busra nerede ne yapiyor diye... ya da cocuk ayrildik mi dedi bilmiyorum.

bu nasıl hafiyelik yahu.
iş yerine gittin kızla tanıştın işkillendin ordan burdan ekledin . bu büşra hiç işyerine gitmemiş kızı görmemiş işkillenmemiş demek.
Kizla tesadufen tanistik benim aklimin ucundan bile gecmedi o ana kadar, ama hissettim bir sey yani bakisindan gulusunden bana olan ilgisi bile farkliydi, sanki is arkadasinin misafiri ile tanisma degil de daha fazlasi gibi.
Busra X kisisinin is yerine gidip geliyordu, nasil denk gelmedi bilmiyorum

Ay artik pes. Cok sukur benim konum degil, basima boyle bir sey gelse yardim isteyecek olsam kendimi de yazarim sizden mi cekinecegim? Bu olay 8-9 ay once olmadi. Bir sehirden digerine gitmek en fazla birkac saat, nasil bir sey yakalamayi umuyorsunuz?

Willy adam senden ayrilmak icin ayri sehirde yasiyor daha ne yapsim ya sen hala yemegi ayri yiyoruz, tatili ayri ayri yapiyoruz diye geziyordun.
Cok rica ediyorum bu konuyu da eski konularimla taciz etmeyin. Su an hicbir alakasi yok.
Inanin cok uzgunum cok yorgunum burada sizinle tartismak istemiyorum.

Iciniz rahatlayacaksa, cok sukur esimle aramda hicbir problem yok, birlikte tatil de yapiyoruz yemek de yiyoruz tabi ki lutfen siz bunlari kafaniza takmayin.

Anaaa adam Eyşan mış ya keşke Büşra adam istediği zaman ayrılsaydı. Köklerine kıran girmedi ya birsürü adam var etrafta

hiç bişey yapmaz, yapacak olan bunu söylemez çünkü gider ve yapar. Sinirden öyle diyor.

Inan tartismaya hic niyetim yok ve tartismak icin yazmadim ama konunun senin olduguna eminim. Bu kadar uzgun ve yorgun olman da bunu acikliyor. Ben kafama hic takmiyorum bana ne ama sen cok takiyorsun ki bu kadar yorgun dusmussun. Gecmis olsun.

Biri soğudum dedikten sonra ısrar etmek en büyük hatadır.
Bu zamanla geçecektir. Fazla üstüne düşmek dramatize etmek daha kötü eder onu.
Sadece istediği an yanında olduğunu belirt ve ara ara yokla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…