Aldatıldığımı düşünüyorum...

cokmuhendisannecim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
7
3
26
2 yillik evliyim ben 25 yasindayim esim 35 yasinda. Özel hayatımız neredeyse hiç yok. Hep suratsız hep mutsuz hep stresli ama gecmisteki sevgililileri ile konuşmalarını okudum çok farklı çok renkli bi insan beni yaptığım yemeği temizliği vs hiçbirşeyi beğenmez. Sürekli hizmet bekler ilgi bekler ama asla ilgi göstermez. Özel hayatımız da ayda yılda bir olduğu için o yüzden aldatıldığımı düşünüyorum nasıl ispatlarım telefon temiz hep. Ayrılmak için ayrılmak istemek yeterli bir sebep ancak ben sebepsiz ayrılacak biri değilim küçük bi bebeğimiz var ve babasına çok düşkün. Onu kötü etkilemek istemem

Son düzenleme:
Aldatmıyorsa bile size karşı ilgisi yok ya da azalmış.Sorunun sebebi ne? Kendisine sordunuz mu hiç? Belki seksi kıyafetler giymiyorsunuz ama istiyor,belki sizi bakımsız buluyor,belki temiz değilsiniz,belki sevişmekten bir habersiniz yani attım tabi hepsini.Sebebi neymiş bu size karşı soğuk olup eskilere karşı sevecen olmasının? Bence bunları öğrenebilirseniz gerisini de daha kolay anlarsınız.

2 yillik evliyim ben 25 yasindayim esim 35 yasinda. Özel hayatımız neredeyse hiç yok. Hep suratsız hep mutsuz hep stresli ama gecmisteki sevgililileri ile konusmalaeını okudum çok farklı çok renkli bi insan o yüzden aldatıldığımı düşünüyorum nasıl ispatlarım telefon temiz hep
Mesajları nasıl okudunuz ki? O an ekran resmini alıp atsaydınız kendinize keşke.

2 yillik evliyim ben 25 yasindayim esim 35 yasinda. Özel hayatımız neredeyse hiç yok. Hep suratsız hep mutsuz hep stresli ama gecmisteki sevgililileri ile konusmalaeını okudum çok farklı çok renkli bi insan o yüzden aldatıldığımı düşünüyorum nasıl ispatlarım telefon temiz hep

Eşinizin geçmişteki mesajlarına bakarak aldatıldığınız sonucuna nereden ulaştınız ?

Farklı yaşlar , farklı dönemdeki hayat tecrübeleri , farklı insanlarla olan ilişkileri ile kendi ilişkinizi kıyaslamanız doğru değil.

Eşinize , o döneme ait yazışmalarını sorsanız belki de yazdıklarına gülüp geçecek.

Şu ana ve evlilik yaşamınıza odaklanın. Mutlu değilseniz ve ayrılmak istiyorsanız da, ayrılmak istemeniz yeterli bir sebep ; aldatılmanıza veya bir ispata ihtiyacınız yok.

İnstagram uygulamasını silip geri yüklediğinizde eski ttüm mesajlar yükleniyor o şekilde okudum ama dediğim gibi eski konuşmalar onlar benden önce renkli biriymiş ama benimle çok mutsuz özel hayatımız sıfır ayrılalım diyorum ona da gelmiyor o yüzden aldatıldığımı düşünüyorum
O nasil oluyormus yaaaa 🤔🤔🤔

2 yillik evliyim ben 25 yasindayim esim 35 yasinda. Özel hayatımız neredeyse hiç yok. Hep suratsız hep mutsuz hep stresli ama gecmisteki sevgililileri ile konuşmalarını okudum çok farklı çok renkli bi insan beni yaptığım yemeği temizliği vs hiçbirşeyi beğenmez. Sürekli hizmet bekler ilgi bekler ama asla ilgi göstermez. Özel hayatımız da ayda yılda bir olduğu için o yüzden aldatıldığımı düşünüyorum nasıl ispatlarım telefon temiz hep. Ayrılmak için ayrılmak istemek yeterli bir sebep ancak ben sebepsiz ayrılacak biri değilim küçük bi bebeğimiz var ve babasına çok düşkün. Onu kötü etkilemek istemem
Evlilik başka bir olay sevgililik başka bir olay. Yani siz sevgiliyken nasıldı birden mi değişti hep mi böyleydi? Bunlar önemli detaylar

Aldatmıyorsa bile size karşı ilgisi yok ya da azalmış.Sorunun sebebi ne? Kendisine sordunuz mu hiç? Belki seksi kıyafetler giymiyorsunuz ama istiyor,belki sizi bakımsız buluyor,belki temiz değilsiniz,belki sevişmekten bir habersiniz yani attım tabi hepsini.Sebebi neymiş bu size karşı soğuk olup eskilere karşı sevecen olmasının? Bence bunları öğrenebilirseniz gerisini de daha kolay anlarsınız.
Özel hayatımız yok denecek kadar az olduğu için biz böyle şeyleri konuşamayız uyanırız ama kendisine bu soruları cesaret, edip sordum ona hakaret etmişim gibi tersledi. Evet sevişmekten bi haberim çübkü sevgi ve ilgi görmüyorum. 1 yaklaştım 2 yaklaştım 3. Adımı atacak kadar da düşemem

X