Aldatıldım mı yoksa arkadaş mı ?

Cok cok karisik al dedi git dedi olmuş kor oldum bacim ama kocan aldatmis. sakin sakin düşün fevri davranma senin icin zor bir durum cok sey yasamissin karsi tarafin kadini ile hic muhatap olmayin hemde hic siz üzülürsünüz
herşeyi aldırıyorum ama işte baktıkça güvenin hiç bir şey yerini tutmuyor. ne pırlanta, ne pahalı şeyler ne dede çiçek. keşki diyor insan bunları yaşamadan bunları yapsaydın. töbee tövbe her işte bir hayır vardır diyorlar. çok ücüzü ama gerçek. kocamdan ayrılsam da gerçek değiştiremem. eğer bu olay olmasaydı şimdi ben hala aynı monotonlukta yaşarmıdım mı?

kadın bana whatsap yazışmaların dosyada değince aklıma geldi nasıl yaptı diye. ben Bilgisayarımı açtığımda ekrandan winzip çıktı(sıkıştırılmış dosya). açtım instagramdaki bütün yazışmalarım, beğenilerim ne varsa telefon adreslerim bile orda vardı. nasıl yapmış şaşırdım. çünkü telefon ve bilgisayar mail adresim aynıydı. telefonuma mail adresten MY Fİles izni alınmış uyarı geldi. dedim ben bunları yapmadım. sonra bilgisayarıma girdim hata programını disk temizlme gibi yaptım ve ortaya Whatp transfer uygulaması(benim isteğim dışından yapılmış) biz konuştuğumuz ertesi gün gece yapılmış tarihi yazılıydı. instadan winzip te 1 ay sonra yüklenmiş.(bunlar gerçek sizinde başınıza gelebilir) instadan ben hesap özeti istememiştim sabah 7de özet gelmiş tarih saati görünüyor(kahvaltı yapmadan ben özet çıkarmam herdhalde). Hacker ana ekrandan silmeyi unutmuş. bunu neden yaptığını biliyorum çünkü o zengin adama kocamla olanları söylerim diye korktu. telefonlarınızı bilgisayrdan web mesaj okurken okunduğunuzu unutmayın. her nereye web sitelerine girerseniz farklı mail adreslerine girin. telefon mailiniz de olsa farklı olsun. instada farklı,face farklı hep farklı kullanının. başıma gelmez demeyim o zengin adamnın da instası elinden alındı ve sonra hacker yardımı ile alabildı?

Oldu sağol tavsiyeler için...bi gün kocamızın sevgilisi bilgisayarımıza girebilu diyerek bunları yapalım arkadaşlar...başımıza gelmez diyenler yanılır..Hacker 2.kadınlara karşı 40 tane mail açarak korunabilirsiniz diyor yani...Zengin adamın da instası alınmış bak bak...

Kardeş sen bi psikologa görün şizofrenlik olabilir mi ya da altın menemen ödülünü sana verelim diye mi yazıyosun

Son düzenleme:
herşeyi aldırıyorum ama işte baktıkça güvenin hiç bir şey yerini tutmuyor. ne pırlanta, ne pahalı şeyler ne dede çiçek. keşki diyor insan bunları yaşamadan bunları yapsaydın. töbee tövbe her işte bir hayır vardır diyorlar. çok ücüzü ama gerçek. kocamdan ayrılsam da gerçek değiştiremem. eğer bu olay olmasaydı şimdi ben hala aynı monotonlukta yaşarmıdım mı?
18 sayfadır kocam da kocam diye adamı püripak masum çıkartmak için elinden geleni yapıyorsun ablacım. Otur sen kocanın yanında, çok masum kocan aynen aldatmaz o yolda onun üzerine zorla atlar kadınlar öyle arada

Oldu sağol tavsiyeler için...bi gün kocamızın sevgilisi bilgisayarımıza girebilu diyerek bunları yapalım arkadaşlar...başımıza gelmez diyenler yanılır..Hacker 2.kadınlara karşı 40 tane mail açarak korunabilirsiniz diyor yani...Zengin adamın da instası alınmış bak bak...

Kardeş sen bi psikologa görün şizofrenlik olabilir mi ya da altın menemen ödülünü sana verelim diye mi yazıyosun
whatsap nasıl anladım anlatayım. ben o bayanla konuştuğumu dosya yapmıştı. ben tekrar o arkadaşım ile yazımaya başladım sonra başkası ile yazıştım. geri döndüm yazıya baktım yazılar yok olmuş. dedim yazılara ne oldu sen mı sildin. yok abla dedi yazıları silmedim dedi arkadaşım. sonra yine başka yazışmaya geçtim bir daha baktım yazıları geri geldi. siz hiç böyle bir şey yaşadığınız mı? kadın yazdıklarımı dosya alıp delil topluyormuş işte. valla ister inanın ister inanmayın sizin bileceğiniz. bende siber suça başvurdum görsün. çünkü ben onunla konuşurken ses kaydı alacaktım bana ne dedi, ses kaydı alma alamazsın dedi. soruyorum bu kadın benim ses kaydı alıp almadığımı nerden görüyor. telefonlar kopylanıyor bilginiz olsun. siz fark etmeden kamera sizi izliyor.

whatsap nasıl anladım anlatayım. ben o bayanla konuştuğumu dosya yapmıştı. ben tekrar o arkadaşım ile yazımaya başladım sonra başkası ile yazıştım. geri döndüm yazıya baktım yazılar yok olmuş. dedim yazılara ne oldu sen mı sildin. yok abla dedi yazıları silmedim dedi arkadaşım. sonra yine başka yazışmaya geçtim bir daha baktım yazıları geri geldi. siz hiç böyle bir şey yaşadığınız mı? kadın yazdıklarımı dosya alıp delil topluyormuş işte. valla ister inanın ister inanmayın sizin bileceğiniz. bende siber suça başvurdum görsün. çünkü ben onunla konuşurken ses kaydı alacaktım bana ne dedi, ses kaydı alma alamazsın dedi. soruyorum bu kadın benim ses kaydı alıp almadığımı nerden görüyor. telefonlar kopylanıyor bilginiz olsun. siz fark etmeden kamera sizi izliyor.

Ülkede böyle kadınlar varsa siber güvenlikte türkiye çağ atlar valla o nasıl yetenek arkadaş 🤣

Ülkede böyle kadınlar varsa siber güvenlikte türkiye çağ atlar valla o nasıl yetenek arkadaş 🤣
ben bilgisayar (operatörlük) okudum , az da olsa bir bilgisayar bilgim var. daha hackerlik okumadım. sayıtların geçmişinden girdiğiniz sitelere kadar kayıt ediyor bu sayede kim nereye girmiş, geçmiş kayıtlardan haritadan nerde olmuş, mail çöp atılmışsa geri getirme işlemleri, whatsapp yazışmaları silinenleri geri getirme var tabi ayarlarda kayıt ediyorsa bilginiz olsun. dosya tarihini biliyorsanız silinenler geri gelir. ne bilim resimler silinirse programlar geri getiriyor vs.

kadın red ediyor çünkü büyük av peşinde ama işte benimki ya kör aşık(platonik) oldu yada başka çeken bir şey. 2017 sene evden İstanbuldan biz taşınmadan önce saksıda büyü buldum. 2 tane bağlanmış ip. eşimin ailesinde ayrılmış var. bana fazla insan gelip gitmez.bulduğum ipleri dua ile yaktım. ama aslında yakılmazmış sirkeye konuluyormuş. o bayan bizim eve geldi giddikten sonra biz hep kavga eder ve sadece ben boşanmak isterdim. o zaman anlam veremedim sonra bu iplari bulunca bu hadise 2017 senesinde ip yaktıktan sonra başladı.

Eveeet kafalar pırıl pırıl bunu tasdik ettik yine yeni yeniden.🙄 acırım acırım da gelecekteki gelinlerinize acırım. Bu anne ve babadan ve bu ortamdan sağlıklı ve mantıklı iki erkek bireyin yetisecegine inanmıyorum çünkü.

Anlatmak zorunda değilim dediği zaman karın değil miyim diyeceğinize, bana değil hakime anlat zaten demeniz gerekirdi😤

Öteki kadının pişkinliğine bak hele başkası olsa elinden alırmışmış. Bu yüzsüzlüğüne al nikahı da vereyim tam olsun dedirtir..

Eveeet kafalar pırıl pırıl bunu tasdik ettik yine yeni yeniden.🙄 acırım acırım da gelecekteki gelinlerinize acırım. Bu anne ve babadan ve bu ortamdan sağlıklı ve mantıklı iki erkek bireyin yetisecegine inanmıyorum çünkü.
maalesef çocuklar bu konuyu ortak oluyorlar.

Anlatmak zorunda değilim dediği zaman karın değil miyim diyeceğinize, bana değil hakime anlat zaten demeniz gerekirdi😤

Öteki kadının pişkinliğine bak hele başkası olsa elinden alırmışmış. Bu yüzsüzlüğüne al nikahı da vereyim tam olsun dedirtir..
o zaman konuşurken ben eşimi böyle söyleyeceğine şaşırdım. sanki o değil başkası ile konuşuyordum. ya kocamın beyni o kadından yıkanmış çünkü kadın doldurmuş yoksa eşim anlatmak zorunda değilim diye kadın da aynısını söyledi. ya da bunlar anlaşıp konuştular. çünkü biz tartışmamızdan sonra o kadınla eşim 13 kez aramış konuşmuş. bu yüzden kadın bana ''kocan seni ikna edemedi mi? dedi. bence kadın ''karını iknat et sen uzatırsan bende uzatacağım diye mesajla'' tehdit etti.

Farkında mısınız asla alıntıya cevap vermiyor öyle hikaye anlatır gibi başka bir şey anlatıyor
ben bu sitede daha yeniyim neredn ne mesaj geliyor çözmeye çalışıyorum.Bildirimde alıntı diye yazılıyor çözmeye çalışıyorum. herkese de aynı anda cevap yazamıyorum kusura bakmayın bey mısınız hanım?!. Siteye sizin gibi hakim değilim

o zaman konuşurken ben eşimi böyle söyleyeceğine şaşırdım. sanki o değil başkası ile konuşuyordum. ya kocamın beyni o kadından yıkanmış çünkü kadın doldurmuş yoksa eşim anlatmak zorunda değilim diye kadın da aynısını söyledi. ya da bunlar anlaşıp konuştular. çünkü biz tartışmamızdan sonra o kadınla eşim 13 kez aramış konuşmuş. bu yüzden kadın bana ''kocan seni ikna edemedi mi? dedi. bence kadın ''karını iknat et sen uzatırsan bende uzatacağım diye mesajla'' tehdit etti.

Evet eşin seni beş yıl boyunca aldatmış , geçen yıl ekimde ilişkileri bitmiş.
Kadın eşini beğenmemiş ve ileriye yönelik bir plan yapmamış sadece eşini üçüncü yedeği ve ufak tefek eğlenme aracı yapmış bundan dolayı ilişkiyi ifşalamıyor ve inkar ediyor ve seni maniple ediyor
Eğer ki evlenmeyi isteseydi o zaman tüm detayları seni arar anlatırdı ,eşin tarafından sağlayamadığı boşanmayı senin tarafından sağlamaya çalışır tüm cinsel duygusal herşeyi sana zaten verirdi.
Evet eşinde kadında dolandırıcılığı barındıran tüm sıfatları hak ediyorlar kadının şu kadar ilişkisi var kocam kandırıldı falan bu kısımda debelenip duruyorsun ne gerek var , biz zaten evli erkekle birlikte olan ve evliylen ilişki yaşayan insanlara nasıl davranmamız gerektiğini ne düşünmemiz gerektiğini biliyoruz

Aldatıldın çok geçmiş olsun, Allah kolaylık versin , evliliğe devam etmek istiyorsun saygı duyarım ama yalanlara bahanelere tutunarak kadını suçlayarak yapma bunu artık karşındaki insanın sana ne değer biçtiğini kafanda analiz et kabullen ve geleceğe yönelik daha bireysel kararlar al mesela para biriktir , terapiye git düşün bir bu konuyu açarak kendine zarar verecekmisin vermeyecekmisin
Olan oldu geçmişi geri alamazsın , ne kadar arasanda kocanı aklayacak o sihirli bilgiyi bulamazsın bırak bunları Nasıl iyi olacağımın yollarını ara

Ben sizin artık gerçek olduğunuzu düşünmüyorum bizi kafaliyorsunuz
Aman inşallah öyledir evinde işinde çocuklarında olan hiç bir insan iki ahlaksızın ortasında kalsın istemem , koşulları olgun olmayan kadın boşanamıyor bu sefer mecbur yalanlara bahanelere sarılıyor
Kadın yazdıkça içim üzüldü valla evlilik büyük emek , emeği bırakması zordur insan içindeyken olayı net görmesi zordur ben bu zevki için hayat arkadaşını inciten tüm ahlaksızları kadınlı erkekli Allah’a havale ediyorum inşallah en kısa zamanda yaptıklarının karşılığı önlerine gelir

22 yıllık evlilik, kabullenmekte kolay değildir herhalde. Ama madem bosanmicaktiniz niye herşeyi arastirip öğrendiniz. Üzgünüm ama bariz aldatma bu. Sadece buluşmaylada kalmamiştir ..

Aman inşallah öyledir evinde işinde çocuklarında olan hiç bir insan iki ahlaksızın ortasında kalsın istemem , koşulları olgun olmayan kadın boşanamıyor bu sefer mecbur yalanlara bahanelere sarılıyor
Kadın yazdıkça içim üzüldü valla evlilik büyük emek , emeği bırakması zordur insan içindeyken olayı net görmesi zordur ben bu zevki için hayat arkadaşını inciten tüm ahlaksızları kadınlı erkekli Allah’a havale ediyorum inşallah en kısa zamanda yaptıklarının karşılığı önlerine gelir
Yani şunu anlamadım adamı yakalandın sana anlattı anladın ki aldatilmissin adamın burnundan getirirsin imkanın yoksa bosanmazsin .
Burda kadın gidiyor o kadınla mujattap oluyor birbirlerine akıl verecek kadar işler cirkinlesiyor . Yok kocanı boşa diyor yok boşama dışarda kadın çok diyor . Bu kadin diğerine yok böyle yapma evli adamlar kandırır diyor metresin zengin sevgilisiyle konuşuluyor dizi gibi yani . Normal hayatta mujattap olunur mu mide kaldırmaz . Sonra da ben aldatıldım mi? O kadın büyücüymüş kötü kadın erkekleri avlıyor . Sonuç pis para düşkünü kadın geldi benim kocamın aklıni çeldi masum minnacık kociskom da kanivermis ben onu kurtardım . Bilmiyorum bu kadar olay falan filan gerçekçi gelmedi

Adam o kadar bencil ve ahlaksız ki dümdüz doğruları anlatmıyor karşımdaki yalanlarımı ne kadar yerse düşünsene önce sadece arkadaşım demiş , ne kadarından yırtarsam yani Adam sonuna kadar inkar modunda , kadın gidiyor delil topluyor önüne koyuyor o zaman kabul ediyor bu seviyesizlik bundan yaşanıyor

Adam o kadar bencil ve ahlaksız ki dümdüz doğruları anlatmıyor karşımdaki yalanlarımı ne kadar yerse düşünsene önce sadece arkadaşım demiş , ne kadarından yırtarsam yani Adam sonuna kadar inkar modunda , kadın gidiyor delil topluyor önüne koyuyor o zaman kabul ediyor bu seviyesizlik bundan yaşanıyor
işte benimde anlatmak istediğim bu. önce inkar etti ilişkim yok diye biz sadece iş arkadaşısiz dedi. sonra çiçek gönderdiğni siteden gizlediklerini siteye aradı istedik ifşa oldu, anlatmaya başladı. kadın çiçek göndermesini istiyormuş bunu sadece benim kocama değil oteki 2 kişiyeden istemiş. çiçek gönderim notlarda sanki arkadaş gibi yazıyor benim kafamı karıştıran o yani çiçeği acaba İnsan kaynakları diye mı gönderdi yoksa başka sebepler mı çünkü notlarda sevgilim? gibi sözcukler yok. eşim İstanbula iş toplantısından dolayı 2018-2020 kadar ayda 2-3 kere gelip gidiyordu. pandemide İstanbula gitmedi ama telefonda konuştu. bende bu soruyu kötü bir niyetle yazmadım.

aynen öyle oldu. doğru dürüst anlatsa ama uzatmayı konuyu sürekli kapatmayı istedi.

X