Aldatıldım mı yoksa arkadaş mı ?

Kuru kuruya çekmek olmaz
Zaten maddi olarak ev bölünür vs diyorsunuz, gözünüzü açın da maddi birşeyler yaptırın. Mesela bu araba bana o kadını getirip götürmeni hatırlatıyor diyip arabayı yeniletin yeniyi üzerinize yapsın veya her ay bi bilezik yapsın size. Bilezikleri güvenceniz gibi görün. Birşey diyecek olursa elalemin karısına orkide gönderiyorsun çocuğunun anasına bi bileziği çok gördün bütün sülalene anlatıcam dersiniz
Üzgünüm ama boşanmıyorsanız sizin kendinizi maddi olarak güvene almanız gerek, siz yemeyince elaleme yediriyor zaten eşini
Araba şirketin onu değiştiremez. Şuan kullandığim araba da eşimin üzerine. Bana aylık para birikimi hesabı açtı şimdilik orda birikim oluyor.

Son düzenleme:
Araba şirketin onu değiştiremez. Şuan kullandığim araba da eşimin üzerine. Bana aylık para birikimi hesabı açtı şimdilik orda birikim oluyor.
İyi de öyle olmaz ki yarın bi gün boşanma durumu olursa o zaten paylaşılır çünkü evliyken açılmış hesap
Sizin bilezik altın vs gibi hediye saydırabileceğiniz zorda kalırsanız annenize vs emanet edebileceğiniz şeylere ihtiyacınız var
Elden dolar Euro da olur

Adam sizi zaten kamdırmış bi de maddi olarak kandırmasına izin vermeyin

İyi de öyle olmaz ki yarın bi gün boşanma durumu olursa o zaten paylaşılır çünkü evliyken açılmış hesap
Sizin bilezik altın vs gibi hediye saydırabileceğiniz zorda kalırsanız annenize vs emanet edebileceğiniz şeylere ihtiyacınız var
Elden dolar Euro da olur

Adam sizi zaten kamdırmış bi de maddi olarak kandırmasına izin vermeyin
evet haklısınız. Verdiği para ile döviz yada altın alayım.👍

Kusura bakmayın ama siz pembe gözlükler takınca gerçekler yok olmuyor. Çevremde bir sürü erkek var. Kimse iş arkadaşına her ay çiçek almıyor, onunla baş başa vakit geçirmiyor geçirse de bunu eşinden gizli yapmıyor. Eşiniz bir rüyaya dalmış. Kadının büyüsüne kapılıp gitmiş. Hep karşı tarafı suçlarız ya ilk kez ikinci kadının söylediğine katılıyorum, başka biri olsaydı kocanızı elinizden alırdı. Gerçekten kadın almamış. Eger uğraşsaydı şu an sizin kocanız olmazdı, o kadar belli ki.

Kusura bakmayın ama siz pembe gözlükler takınca gerçekler yok olmuyor. Çevremde bir sürü erkek var. Kimse iş arkadaşına her ay çiçek almıyor, onunla baş başa vakit geçirmiyor geçirse de bunu eşinden gizli yapmıyor. Eşiniz bir rüyaya dalmış. Kadının büyüsüne kapılıp gitmiş. Hep karşı tarafı suçlarız ya ilk kez ikinci kadının söylediğine katılıyorum, başka biri olsaydı kocanızı elinizden alırdı. Gerçekten kadın almamış. Eger uğraşsaydı şu an sizin kocanız olmazdı, o kadar belli ki.
işte benim de kızdığım nokta şu benden gizli iş çevirmesi. Kadının neden eşimi istemedi belli çünkü daha zengin ve tanınmış aday vardı. 😉şimdikilerin niyeti kocasını almak değil flört altında yaşamak. Çünkü bu gibi kaçamaklar evli olmadan(bekar) daha heyecanlı oluyor elde ettikten sonra bitiyor. X Kadınlar erkeklerin kiriydı,çamaşırıydı,nazıydı uğraşmak istemiyorlar. Haftada/ayda bir kaç kez gelsin para versin, yatakta memnun etsin, dışarıda yemek yiyim eğlenelim sonra karısına gitsin diye yaşıyorlar. Erkeklerin parası(karyer,Müdür, koltuk,rütbe yükselince) çoğalınca nereye harcayacağını şaşırıyorlar.

Midem bulandı.o kadından da eşinizden de. Aynısını sevgilimle yaşadım, ve burada konu açtım, sizin gibi ikna edilmeyi bekliyordum ben de.
Ben ayrıldım, çok şükür ki evli değildim.birseylerden vazgeçmek daha zor oluyor evliyken.
Evli bir adam ve evlenecek bir adam , başka kadınları memnun etmeye çalışmalı hanımefendi. Sadece eşine çiçek alabilir bir erkek. Başka kadınların işine gücüne kosamaz ve sorunlarıyla ilgilenemez. Ne deemek bu yahu.!
Ve eğer bu sitede mevcutsaniz ,Size sesleniyorjm evli erkeklerin yada nişanlı erkeklerin pesinde olan kadınlar;
"Bir erkek kendisine guvenen ,evli olduğu ,evlenme teklif ettiği ,nişanlı olduğu yani özetle bir söz verdiği kadına bunu yapıyorsa size de aynısınu yapar.! Onu dehil beni tercih etti egosu sizi bir yere kadar teskin eder! Edepli olun ,bunca boşanmış erkek ,bekar erkek varken peisni bırakın evli erkeklerin!"

Kimse bana evli erkeklerle buluşan ,onlara dert anlatan ,evdeki eşine rağmen bana neden çiçek almiyorsun deyip evli adamlara mesaj atan kadınları savunmasın.
Ve tabi ki en suçlu, buna müsade eden erkeklerdir.
Yani kocanizdir.

Hanımefendi siz neden sürekli eşinizin görüştüğü kadına yükleniyorsunuz? Evlilikte sadakat sağlaması gereken kişi eşinizdir.
Kiminle görüştüğünün önemi yok, sizi aldatıyor. Hiçbir evli erkek, karısına yalan söyleyerek arkadaşı ile görüşmez, ona çiçek ve hediyeler almaz, bunları yapan adam aldatıyordur.
Evet işte ya nokta atışı yorum.
Buna müsaade eden eşi.
Bu kadinim yaptığı da hos değil tabi ki evli erkekle fingirdiyor.
Ama herkes kendinden sorumludur
Beni arama, ben eşimi seviyorum, rahatsız etme diyememis

Eşim o kadınla şirkette sadece 4 ay ofiste çalıştı sonra başka şehirde çalıştı o kadında iş yerinde 2 sene dolmadan ayrıldı. ne konuşması olabilir ki sen şirketten ayrılmışsın bırak. sana ne başkasını derdi. kadın tabii dekolteli,dudak büzülmüş pozlarda instada çektiği storiler. benim ki de resmen yürümüş ama o kadın evli olmasını bildiği halde hiç boş bırakmıyor, desene abi yeter sürekli arama karın öğrenecek. demiş karınla tanıştır diye ama benimki korkmuş bir daha buluşturmayacak. ama ben kocamı uyardım bak seni rüyamda başka kadınla görüyorum. o zaman akıllanıp geri çekmesi gerekiyordu yapmadı. ne oldu güvenim sarsıldı.
Sizi kaybetmeyi kadını kaybetmeye tercih ediyor gibi görünüyor

Şu yorumunuz o kadar doğru ki !!

Bu olayın dışında bende aldatıldım. Evliliğim aslında ben istemediğim için değil. Eski kocam ve kadın birbirlerini istedikleri için bitti. Şimdi çok daha iyi anlıyorum.

Bu başlığı açan hanımefendininde Allah yardımcısı olsun. Durum ve süreç çok zor. Ben ayrıldım bitti ama insan başına gelmeden durumun ciddiyetini, acısını anlayamıyor.

işte benim de kızdığım nokta şu benden gizli iş çevirmesi. Kadının neden eşimi istemedi belli çünkü daha zengin ve tanınmış aday vardı. 😉şimdikilerin niyeti kocasını almak değil flört altında yaşamak. Çünkü bu gibi kaçamaklar evli olmadan(bekar) daha heyecanlı oluyor elde ettikten sonra bitiyor. X Kadınlar erkeklerin kiriydı,çamaşırıydı,nazıydı uğraşmak istemiyorlar. Haftada/ayda bir kaç kez gelsin para versin, yatakta memnun etsin, dışarıda yemek yiyim eğlenelim sonra karısına gitsin diye yaşıyorlar. Erkeklerin parası(karyer,Müdür, koltuk,rütbe yükselince) çoğalınca nereye harcayacağını şaşırıyorlar.
iyi de bundan size ne, bu karşıdaki kadını ilgilendirir, siz kendi cephenizden (!) baksanıza olaya, mesela bizim gördüğümüz gibi?

Saka gibi konu ve soru. Yok aldatilmadiniz. Daha ne olmasi gerek aldatmasi icin, cocuk mu yapsinlar.

Midem bulandı.o kadından da eşinizden de. Aynısını sevgilimle yaşadım, ve burada konu açtım, sizin gibi ikna edilmeyi bekliyordum ben de.
Ben ayrıldım, çok şükür ki evli değildim.birseylerden vazgeçmek daha zor oluyor evliyken.
Evli bir adam ve evlenecek bir adam , başka kadınları memnun etmeye çalışmalı hanımefendi. Sadece eşine çiçek alabilir bir erkek. Başka kadınların işine gücüne kosamaz ve sorunlarıyla ilgilenemez. Ne deemek bu yahu.!
Ve eğer bu sitede mevcutsaniz ,Size sesleniyorjm evli erkeklerin yada nişanlı erkeklerin pesinde olan kadınlar;
"Bir erkek kendisine guvenen ,evli olduğu ,evlenme teklif ettiği ,nişanlı olduğu yani özetle bir söz verdiği kadına bunu yapıyorsa size de aynısınu yapar.! Onu dehil beni tercih etti egosu sizi bir yere kadar teskin eder! Edepli olun ,bunca boşanmış erkek ,bekar erkek varken peisni bırakın evli erkeklerin!"

Kimse bana evli erkeklerle buluşan ,onlara dert anlatan ,evdeki eşine rağmen bana neden çiçek almiyorsun deyip evli adamlara mesaj atan kadınları savunmasın.
Ve tabi ki en suçlu, buna müsade eden erkeklerdir.
Yani kocanizdir.
Maalesef hayattan büyük ders aldım. Bundan sonra hiç kimseye güvenmeyeceğim. Yapmaz dediğim adam,çocuklarımın babası bunu bana yaptı.
Söylediklerinize katılıyorum. X bayanlar evli erkekleri bilerek dost/arkadaş/iş arkadaşı (adı neyse) birlikte olmamalarını, boş hayallere kapılıp gitmemeliler. Evli erkek yine döner evine seni unutur çünkü evini kurmuş, düzeni var, çocukları var, karyeri var. Neden senin için düzenini bozsun. O X kadınla sadece kaçamak yapıyor, X bayanlar harcanıyorsunuz. X bayanlar kendinize saygınız olsun, bu lafları kendilerini yakıştırıyorlarsa devam etsinler. Ama bilin ki Allah bu yaptıklarınızı ödetmeden, yaşatmadan göç edemezsiniz. O X kadınlar(dost) seviniyorlar karısına ilgi göstermedi bana gösteriyor diye. Allaha havale ediyorum.

X