Aldatıldım mı?

8 yıl flört + 6 yıl evlilik + bir kızım var. Bahsettigim 14 yıl süre zarfında surekli çalıştım. Eşime de kendimden daha çok güvenirdim. Sorgulamak karıştırmak aklıma bile gelmezdi sonra bir sebepten isten ayrıldım. Eşim coin veya hisse senedi nedeniyle son zamanlarda telefonu elinden hiç düşürmez oldu ortalıkta da bırakır ama benim de bakmak zaten aklıma gelmez. Bir gün evdeyken bir bakayım dedim. 4 kişilik bir grup kurulmuş 3 erkek 1 kadin. Ama her türlü konuşma var belden aşağı konuşma da var günlük rutin yaşam da var aileler de var. Sonra ben bunu taktim bir kaç gün ama ima da etmeye başladım. Sonra telegramdan grup dışında kadınla yapılan özel görüşmeler silindi ben de okumamıştım ardından arama kayıtları silindi. WhatsApp unutulmuş ama orda eşime kadın gece normal bir konuşmanın sonunda hadi yat uyu diyor eşim birsey demiyor üzerine karın beni kesecek diyor. Bu erkeklerin yaptığı belalti muhabbetlerin hepsinde kadın var o da katılıyor. Mesajlar silinince ipin ucu koptu tabi 1 aydır. 1 aydır eşim benim tavırlarımi idare ediyordu ben de zaten mesafe koymuştur diyip bıraktım dun tekrar karıştırayim dedim yine sohbet muhabbet devam. Hiç boşluk yok. Ben de kadını insatgramdan buldum birkaç ağır da olmayan şeyler söyledim. Bu sabah erkenden ima etmeye başlamış gruptan ve eşim de anlamış zaten. Bugün de kızımın kresinin ilk günüydü beni kapının önünde nasıl skstriyor ne dedin diye çocuğu unuttu resmen. Sonra kadın buna benim attığım mesajları atmis eşim üzerine bana ne laflar saydırdı. Ben öyle bir adam mıyım diye söylendi küfürler hakaretler evi kırdı geçirdi. Aynı şekilde de sohbetine devam ediyor. Ben kahroluyorum onlar sohbetine devam ediyor. Kadın bizim grubumuz cinsiyetsiz o yüzden rahatız beni tanısan çok seversin diyor bana. Eşim sanki ben suçluymusum gibi annemi aramış memleketteydi gelin bu işi birseye bağlayalım ben artık uğraşamiyorum demiş kendi bel altı konuşmalarını hiç görmüyor.
Cok darda kaldım kimseye de anlayamıyorum üzerine ev başıma yıkılıyor çocuğumla ilgilenemiyorum. Tükendim artık. Neye inanacagimi inanacak miyim sasirdim. İnanmazsam ne olacak çocuğum da var. Çok kötüyüm bittim artık ağlamaktan bittim. Arkadaş grubuymus 4 yıllık. Olsa şimdiye kadar olurmuş diye savunma aldim. Ama içime sinmiyor hicbirsekilde kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki sanki artık ben bir can bile taşımıyorum. Resmen tercih yapıldı ve ben tercih olmadım. Senelerim boşa gitti disimle tirnagimla kurduğum bu yuva cehenneme döndü artık söyleyin siz de nedir doğrusu?
Aldatma demeyelim de saçma sapan ilişki yumağı diyelim . Ne alaka 3 erkek bir kadın aynı grupta olması. O kadının kadınlığından da şüphe ederim. Ama eşiniz sizi aldatsa o 3 kişi olmaz ve bu adam salak değilse tüm görüşmeleri silerdi. Demek ki kendinden o kadar emin ki silme gereği duymuyor . Siz söyleyince de kızmayın diye siliyor . Tabi ki siz de haklısınız . Saçma bir durum.

Ben uğraşamıyorum ne demek? Arkadaş grubunu çok seviyorsa ve eğer sizi de seviyorsa bunca zaman niye kaynaştırmadı veyahut tanıştırmadı? Kadınlar hisseder var bir keleklik.

Aldatılma sayılmasa bile siz rahatsız olduysanız eşiniz bu durumu düzeltmeli.Sınırını çizmeli.Bunun güvenle de alakası yok.Aile dışında kimse vazgeçilmez değil,eşimin rahatsız olduğu kişiye mesafe koyarım ben.Sizin hissettikleriniz normal.

cinsiyetçi filan değilim eşimin kadın arkadaşları da olabilir elbette lakin sizin bu bahsettiğiniz gibi sohbetler hoşuma gitmezdi açıkcası. bundan rahatsızlığınızı söylediğinizde size olan yaklaşımıda beğenmedim ama sizde diğer kadına mesaj atmakla doğru yapmamışsınız bence tabi o sırada insan çok da doğru düşünemez sizi anlıyorum. bence eşinizin hiç üstüne gitmeyin ne hali varsa görsün kendini nimetten saymasın

Kavgadan oraya sıra gelmedi ki daha doğrusu kırıp dökmekten kadına karşılık olarak ne dedi onu bile bilmiyorum sadece 4 yıllık dostlariymis birbirlerine değer verirlermis herseylerini konusurlarmis aileleri dahil. Oyle bir şey yokmuş ama içime sinmiyor birsey var
madem bu kadar yakın dostuymuş sizi de tanıştırsaymış.

8 yıl flört + 6 yıl evlilik + bir kızım var. Bahsettigim 14 yıl süre zarfında surekli çalıştım. Eşime de kendimden daha çok güvenirdim. Sorgulamak karıştırmak aklıma bile gelmezdi sonra bir sebepten isten ayrıldım. Eşim coin veya hisse senedi nedeniyle son zamanlarda telefonu elinden hiç düşürmez oldu ortalıkta da bırakır ama benim de bakmak zaten aklıma gelmez. Bir gün evdeyken bir bakayım dedim. 4 kişilik bir grup kurulmuş 3 erkek 1 kadin. Ama her türlü konuşma var belden aşağı konuşma da var günlük rutin yaşam da var aileler de var. Sonra ben bunu taktim bir kaç gün ama ima da etmeye başladım. Sonra telegramdan grup dışında kadınla yapılan özel görüşmeler silindi ben de okumamıştım ardından arama kayıtları silindi. WhatsApp unutulmuş ama orda eşime kadın gece normal bir konuşmanın sonunda hadi yat uyu diyor eşim birsey demiyor üzerine karın beni kesecek diyor. Bu erkeklerin yaptığı belalti muhabbetlerin hepsinde kadın var o da katılıyor. Mesajlar silinince ipin ucu koptu tabi 1 aydır. 1 aydır eşim benim tavırlarımi idare ediyordu ben de zaten mesafe koymuştur diyip bıraktım dun tekrar karıştırayim dedim yine sohbet muhabbet devam. Hiç boşluk yok. Ben de kadını insatgramdan buldum birkaç ağır da olmayan şeyler söyledim. Bu sabah erkenden ima etmeye başlamış gruptan ve eşim de anlamış zaten. Bugün de kızımın kresinin ilk günüydü beni kapının önünde nasıl skstriyor ne dedin diye çocuğu unuttu resmen. Sonra kadın buna benim attığım mesajları atmis eşim üzerine bana ne laflar saydırdı. Ben öyle bir adam mıyım diye söylendi küfürler hakaretler evi kırdı geçirdi. Aynı şekilde de sohbetine devam ediyor. Ben kahroluyorum onlar sohbetine devam ediyor. Kadın bizim grubumuz cinsiyetsiz o yüzden rahatız beni tanısan çok seversin diyor bana. Eşim sanki ben suçluymusum gibi annemi aramış memleketteydi gelin bu işi birseye bağlayalım ben artık uğraşamiyorum demiş kendi bel altı konuşmalarını hiç görmüyor.
Cok darda kaldım kimseye de anlayamıyorum üzerine ev başıma yıkılıyor çocuğumla ilgilenemiyorum. Tükendim artık. Neye inanacagimi inanacak miyim sasirdim. İnanmazsam ne olacak çocuğum da var. Çok kötüyüm bittim artık ağlamaktan bittim. Arkadaş grubuymus 4 yıllık. Olsa şimdiye kadar olurmuş diye savunma aldim. Ama içime sinmiyor hicbirsekilde kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki sanki artık ben bir can bile taşımıyorum. Resmen tercih yapıldı ve ben tercih olmadım. Senelerim boşa gitti disimle tirnagimla kurduğum bu yuva cehenneme döndü artık söyleyin siz de nedir doğrusu?
Bel altı konusmaya gelene kadar olabilr dedim ama üzgünüm özel sohbetler,bel altı konusmalar senin koca istiyor senin mide olsun AYder yaylası bacım.
Evliliğinde bi usulü var,herkes herkesle istediğini yasıcaksa niye evliniliyor acaba?
Kadınlı erkekli arkadas grubuna okeyim,ama isin rengi değisik burda.
Yat uyu karın beni kesecek ne?Resmen flört.
Bunu kadınla cözmeye calısarak hata yapmıssınız,muhattabınız kocanız.

Mesele aldatmak değilse bile, gece yarıları bi kadınla belaltı mesajlaşmak evliliğe uygun olmayan bi davranış. Hiç öyle kılıf bulmasın, arkadaş ayağı yapmasın. Bu ne seviyesiz bi arkadaşlık. Bunu siz yapsanız adınızı çıkarırlar. Haklısınız boynunuzu eğmeyin. Suçu bir değil iki, yani bi de annenizi arıyo, beyefendi uğraşamıyomuş. Üzgünüm ama gözden çıkarılmışsınız. İnsanın ailesinden daha önemli olmamalı, dışarıdan bi kadın. Hem suçlu hem güçlü. Kendiniz değersiz falan hissetmeyin sakın, güçlü durun. Siz çok değerlisiniz. Çok değerli bi annesiniz.

Benim de eşimin de bildiği erkek arkadaşlarım var, watsappdan da konuşuruz ama konuşmaları silmek hiç masumca değil. Ayrıca telegram da bu aldatma işleri için daha uygun bir ortam gibi geliyor bana. Takipte kalın ve kadınla da muhattap olmayın bir daha. Keşke hiç yazmasaydınız.

‘Asıl doğal olan’ kaç senelik kocasının kendisinden gizli senelerdir bir arkadaş grubuyla gece gündüz iletişimde olmasıdır.
İçlerinden birinin kadın olması değil.

Ne güzel dünya yahu, gerçekten vajina sahibiyiz diye potansiyel her durumda tehlikeyiz birbirimize ne ala memleket!
Potansiyel her durumda tehlike arzetmezsiniz; başkasının kocasıyla gece yarısı cinsel sohbet yaptığınız durumda tehlikesiniz hanımefendi. Dilerim kocanız bunu yapar ve siz bunu medenice karşılarsınız .

Bel altı veyahut kimya.
Sanki oturup kara delik hakkında beyin fırtınası yapsalar gece 2 de kabul edecek, normal görecekmi allasen?

Ayrıca kime göre neye göre bel altı?
Bana göre özel ilişkini malzeme etmediğin hiçbir şey öyle değil mesela.
Nasıl iliskiler yasıyorsunuz günlük hayatınızda ya:)

Kad
Pardon da ben bel altı muhabbeti savunmuyorum ki, algılayamadınız.

Ben bu adamı boşarım:)
Sebebi o kadın değil, benimle paylaşmadığı bu kadar ilgi gösterdiği gizli bir hayatı olduğu için.
O grupta kadın olmasaydı da tepkim bu olurdu ama bir yerde sırf kadın var diye tüm yanlışlığın ‘kadın’ varlığına yüklenmesi çok sinir bozucu.
'Kadın var' diye değil. Kadınla cinsel içerikli sohbet yapılıyor diye.
Yok artık!!!! İş çığırından çıkmış belli. Bu kadınıda size anlatmamıs.
Böyle bi kadını karısına neden anlatsın. Adam deli mi😅

Bel altı veyahut kimya.
Sanki oturup kara delik hakkında beyin fırtınası yapsalar gece 2 de kabul edecek, normal görecekmi allasen?

Ayrıca kime göre neye göre bel altı?
Bana göre özel ilişkini malzeme etmediğin hiçbir şey öyle değil mesela.
Filmdelisi beni şaşırttın. Gerçekten eşinin başka bir kadınla böyle muhabbetlerini hoş görür müsün, o da senin?

:)
Çuvaldızı kendinize batıramadığınız sürece hiçbir hemcinsinizin hakkını savunamazsınız, üzgünüm.
Geçin o safsataları.

Kocasının arkadaş olduğu kadından nem kapan kadınsınız sadece şuan!
merak ettim size doğru mu geliyor gerçekten kadın erkek kim olursa olsun bel altı seviyesiz muhabbetler
eşimin yazışarak hiçbir kadın erkek arkadaşıyla muhabbetini görmedim şimdiye kadar bel altı vs
bir araya geldiklerinde ne oluyor bilmem
görsem duysam gerçekten kızarım ne biçim muhabbet diye
ama kadın olsa daha da tepki veririm yalan yok

Gece yarısı kadın veya erkek, eşimin ben uyurken hiçbir arkadaşıyla böyle seviyesizce sohbetler etmesini kabul etmem ve hoş karşılamam. Eşinizin gece yarısı bel altı konuşmalarından daha beter olan bu konuyu büyütmesi, senin normal karşılamanı beklemesi, arkadaşlarına karşı mahçup olmayı senin üzülmenden daha çok önemsemesi, aileleri işin içine katıp ne olursa olsun seviyesine getirmesi, anaokulunun ilk gününde okul önlerinde konuşacak tek konusunun bu olması, seni sıkıştırması ve senin bu yüzden hayatının cehenneme dönmesi.

Oldu da gece yarısı böyle seviyesizce bir sohbet oldu; senin rahatsızlığını öğrendiğinde bunu telafi etmek için elinden geleni yapmalıydı. Aileler işin içine katıldığına ve gece gündüz seni bu konuda sıkıştırdığına göre gözden çıkarılmışsın demektir. İş senden çıkmış gibi görünüyor. Allah kolaylıklar versin.

Sen ciddi misin ya?
Ayni seyi Sen kabul eder misin? Bunun cinsiyet ayrimi ile ne ilgisi var bel alti konusmaslari yapıp, evdeki kadinin da burnundan getiriyor tutmus diger kadini mi savunuyorsun
Gidişat hiç iyi değil Allah sonumuzu hayir eylesin. Herif başka kadinlarla al takke ver küllah sohbetler muhabbetler girla evdeki karisina bagiriyor cagiriyor annesini bile ariyor. Ama biz vajinasi var diye potansiyel tehlike arz etmişiz 😅kadın haklarini savunurken bir diğer kadini neden harciyoruz ustelik sucsuz o iken. Erkek zaten karaktersizin teki o ayrı.

X