Aldatıldım mı?

Dreamstar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
13
79
8 yıl flört + 6 yıl evlilik + bir kızım var. Bahsettigim 14 yıl süre zarfında surekli çalıştım. Eşime de kendimden daha çok güvenirdim. Sorgulamak karıştırmak aklıma bile gelmezdi sonra bir sebepten isten ayrıldım. Eşim coin veya hisse senedi nedeniyle son zamanlarda telefonu elinden hiç düşürmez oldu ortalıkta da bırakır ama benim de bakmak zaten aklıma gelmez. Bir gün evdeyken bir bakayım dedim. 4 kişilik bir grup kurulmuş 3 erkek 1 kadin. Ama her türlü konuşma var belden aşağı konuşma da var günlük rutin yaşam da var aileler de var. Sonra ben bunu taktim bir kaç gün ama ima da etmeye başladım. Sonra telegramdan grup dışında kadınla yapılan özel görüşmeler silindi ben de okumamıştım ardından arama kayıtları silindi. WhatsApp unutulmuş ama orda eşime kadın gece normal bir konuşmanın sonunda hadi yat uyu diyor eşim birsey demiyor üzerine karın beni kesecek diyor. Bu erkeklerin yaptığı belalti muhabbetlerin hepsinde kadın var o da katılıyor. Mesajlar silinince ipin ucu koptu tabi 1 aydır. 1 aydır eşim benim tavırlarımi idare ediyordu ben de zaten mesafe koymuştur diyip bıraktım dun tekrar karıştırayim dedim yine sohbet muhabbet devam. Hiç boşluk yok. Ben de kadını insatgramdan buldum birkaç ağır da olmayan şeyler söyledim. Bu sabah erkenden ima etmeye başlamış gruptan ve eşim de anlamış zaten. Bugün de kızımın kresinin ilk günüydü beni kapının önünde nasıl skstriyor ne dedin diye çocuğu unuttu resmen. Sonra kadın buna benim attığım mesajları atmis eşim üzerine bana ne laflar saydırdı. Ben öyle bir adam mıyım diye söylendi küfürler hakaretler evi kırdı geçirdi. Aynı şekilde de sohbetine devam ediyor. Ben kahroluyorum onlar sohbetine devam ediyor. Kadın bizim grubumuz cinsiyetsiz o yüzden rahatız beni tanısan çok seversin diyor bana. Eşim sanki ben suçluymusum gibi annemi aramış memleketteydi gelin bu işi birseye bağlayalım ben artık uğraşamiyorum demiş kendi bel altı konuşmalarını hiç görmüyor.
Cok darda kaldım kimseye de anlayamıyorum üzerine ev başıma yıkılıyor çocuğumla ilgilenemiyorum. Tükendim artık. Neye inanacagimi inanacak miyim sasirdim. İnanmazsam ne olacak çocuğum da var. Çok kötüyüm bittim artık ağlamaktan bittim. Arkadaş grubuymus 4 yıllık. Olsa şimdiye kadar olurmuş diye savunma aldim. Ama içime sinmiyor hicbirsekilde kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki sanki artık ben bir can bile taşımıyorum. Resmen tercih yapıldı ve ben tercih olmadım. Senelerim boşa gitti disimle tirnagimla kurduğum bu yuva cehenneme döndü artık söyleyin siz de nedir doğrusu?

8 yıl flört + 6 yıl evlilik + bir kızım var. Bahsettigim 14 yıl süre zarfında surekli çalıştım. Eşime de kendimden daha çok güvenirdim. Sorgulamak karıştırmak aklıma bile gelmezdi sonra bir sebepten isten ayrıldım. Eşim coin veya hisse senedi nedeniyle son zamanlarda telefonu elinden hiç düşürmez oldu ortalıkta da bırakır ama benim de bakmak zaten aklıma gelmez. Bir gün evdeyken bir bakayım dedim. 4 kişilik bir grup kurulmuş 3 erkek 1 kadin. Ama her türlü konuşma var belden aşağı konuşma da var günlük rutin yaşam da var aileler de var. Sonra ben bunu taktim bir kaç gün ama ima da etmeye başladım. Sonra telegramdan grup dışında kadınla yapılan özel görüşmeler silindi ben de okumamıştım ardından arama kayıtları silindi. WhatsApp unutulmuş ama orda eşime kadın gece normal bir konuşmanın sonunda hadi yat uyu diyor eşim birsey demiyor üzerine karın beni kesecek diyor. Bu erkeklerin yaptığı belalti muhabbetlerin hepsinde kadın var o da katılıyor. Mesajlar silinince ipin ucu koptu tabi 1 aydır. 1 aydır eşim benim tavırlarımi idare ediyordu ben de zaten mesafe koymuştur diyip bıraktım dun tekrar karıştırayim dedim yine sohbet muhabbet devam. Hiç boşluk yok. Ben de kadını insatgramdan buldum birkaç ağır da olmayan şeyler söyledim. Bu sabah erkenden ima etmeye başlamış gruptan ve eşim de anlamış zaten. Bugün de kızımın kresinin ilk günüydü beni kapının önünde nasıl skstriyor ne dedin diye çocuğu unuttu resmen. Sonra kadın buna benim attığım mesajları atmis eşim üzerine bana ne laflar saydırdı. Ben öyle bir adam mıyım diye söylendi küfürler hakaretler evi kırdı geçirdi. Aynı şekilde de sohbetine devam ediyor. Ben kahroluyorum onlar sohbetine devam ediyor. Kadın bizim grubumuz cinsiyetsiz o yüzden rahatız beni tanısan çok seversin diyor bana. Eşim sanki ben suçluymusum gibi annemi aramış memleketteydi gelin bu işi birseye bağlayalım ben artık uğraşamiyorum demiş kendi bel altı konuşmalarını hiç görmüyor.
Cok darda kaldım kimseye de anlayamıyorum üzerine ev başıma yıkılıyor çocuğumla ilgilenemiyorum. Tükendim artık. Neye inanacagimi inanacak miyim sasirdim. İnanmazsam ne olacak çocuğum da var. Çok kötüyüm bittim artık ağlamaktan bittim. Arkadaş grubuymus 4 yıllık. Olsa şimdiye kadar olurmuş diye savunma aldim. Ama içime sinmiyor hicbirsekilde kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki sanki artık ben bir can bile taşımıyorum. Resmen tercih yapıldı ve ben tercih olmadım. Senelerim boşa gitti disimle tirnagimla kurduğum bu yuva cehenneme döndü artık söyleyin siz de nedir doğrusu?
Sizi de guruba dahil etsin madem sıkıntı yok.

esinizin normal bir arkadasi olsa 4 yildir size hic soz etmez mi? neden gizlesin? bu normal bir arkadaslik gibi gelmedi bana.

terbiyesiz nasil gozu donduyse coluk cocuk hicbir sey dusunmeden sirf bir grup icin rezillik cikarmis bir de baba olacak.

Önce sakin olun bence ortada aldatma yok. Sadece bana göre fazla rahat bir arkadaşlık ilişkisi var. Keşke kadına hiç mesaj falan atmasaydınız kendinizi boşuna iyice üzmüşsünüz. Koyun araya mesafe eşinizle. Sizi çok iyi anlıyorum ama eşiniz de sanki inat etmiş gibi bırakın ne halt yiyorsa yesin hiç ilgilenmeyin onunla çocuğunuzla ilgilenenin kendinize bakın. Biliyorum söylemesi kolay ama gerçekten bırakın kendi haline hiç konuşmaya çalışmayın. Kadına da bir şey demeyeyim diyorum ama vallahi ayıp ya ben bu rahatlığı anlamıyorum ne demek eşinize sizin mesajlarınızı atmak gerçekten ayıp. Tercih değil öyle düşünmeyin bana kalırsa tamamen inat eşinizinki. Lütfen üzülmeyin. 🤲🏻

Hic yapmayacağı birsey iken şimdi oturup evli bir erkek olarak bir kadınla bel altı seviyesiz sohbetler yapıyor gece yarılarına kadar
Tek bir kadınla değil, bir grup arkadaşıyla yapıyor.
Ayrıca bu cinsiyetçi yaklaşımı hiç doğru bulmuyorum.
Gece yarısına kadar diğer erkeklerle belaltı konuşması rahatsız etmiyorsa, kadın olunca da etmemeli.
O kadının bir penisi yok diye potansiyel tehlike görülmesi ne acı!

Gece yarısına kadar diğer erkeklerle belaltı konuşması rahatsız etmiyorsa, kadın olunca da etmemeli.
Değişik bir düşünce yapısı. Ben de her zaman kadın haklarını savunmuş bir bireyim ama daha tam o kafaya giremedim.

Aldatılmıyorsanız bile bir kadınla bu kadar yakınlaşması normal değil. Bilmem kaç yıllık arkadaşı da olsa bilirdiniz herhalde. Saçma sapan triplere girdiğine göre bir bit yeniği var bu işin içinde. Durumu düzeltmesini söyleyin, düzeltmezse ona göre bir yol çizin.

Eşinizle dogru durust konuşmayip kadina niye birseyler soyluyorsunuz onu anlamadim? Madem eşinize cok guvenirdiniz, cok iyiydiniz boyle bir meseleyi nasil oturup acik acik konuşamiyorsunuz da elin kadinina laf soyluyorsunuz onu anlamadim.

Evde kocaniz dururken o kadina mesaj atmak "ben kocama söz geciremiyorum, kocam beni takmiyor" demektir zaten sohbetleri de devam ediyormuş iyice kendinizi komik duruma dusurmussunuz.

Eşim arkadaşi! icin evde bana bagirip, ortaligi kirsa o evliligin bittigini anlardim ben olsam. Hic bir arkadas aileden onemli degildir.

İyi misiniz? Straight bir ilişki kadın ve erkek arasında gerçekleşir. Erkek erkeğe bel altı konuşulunca bunları birbirleriyle gerçeğe dökmeleri çok düşük bir ihtimaldir. Ama bir kadınla gerçeğe dökülmesi daha yüksek bir ihtimaldir. Kimse kocasının 4 senedir kendisinden sakladığı, öğrenince özel mesajlarını sildiği, gece yarılarına kadar bel altı konuştuğu "karşı cins olan arkadaşını" kabul etmez, normal karşılamaz. Asıl doğal olan budur.

Bel altı diyor ama :işsiz:

Ben şurada Hem cinslerimle bir iki bel altı konuşsam seks düşkünü oluyorum da.
Bel altı veyahut kimya.
Sanki oturup kara delik hakkında beyin fırtınası yapsalar gece 2 de kabul edecek, normal görecekmi allasen?

Ayrıca kime göre neye göre bel altı?
Bana göre özel ilişkini malzeme etmediğin hiçbir şey öyle değil mesela.

Aldatılmıyorsanız bile bir kadınla bu kadar yakınlaşması normal değil. Bilmem kaç yıllık arkadaşı da olsa bilirdiniz herhalde. Saçma sapan triplere girdiğine göre bir bit yeniği var bu işin içinde. Durumu düzeltmesini söyleyin, düzeltmezse ona göre bir yol çizin.
Kesin var zaten hepsimi aştım kendimi ikna ettim mesajları silmesi son darbe oldu

Neeeee neeeee neeee :KK70: yahu acaba kavramları mı karıştırıyorsunuz? Bu duyarlılık değil duyar kasma olmuş. Elbette ki eşimin erkek arkadaşıyla yaptığı bel altı muhabbetle kadın arkadaşıyla yaptığı bel altı muhabbeti aynı kefede tutmam. İster günümüzde olsun ister bin yıl öncesi olsun kadın-erkek arasındaki ileri giden cinsel muhabbetlerin hormonlar üzerinde etkisi vardır muhakkak. Üstelik sabaha kadar wp grubunda laklak yapacak, o kadından haberim dahi olmayacak, üzülmeme rağmen kesintisiz konuşmaya devam edecek..ben böyle bir saygısızlığı kendime yakıştıramazdım. Konu sahibinin tek yanlışı kadına mesaj atmak olmuş. Ayrıca bu nasıl bir pişkinliktir ki adamın eşi rahatsız olduğu halde üstelemeye devam etmiş. Ben çevremde hiç duymadım evli insanların başkalarıyla bel altı muhabbet çevirip bunu normal karşıladığını.

X