Aldatildim mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cmrsl

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
49
0
Esimi beni aldattigini anlatirken duydum. Telefonla beni yanlislikla aradi ben actigimda olayi bi arkadasina anlatiyordu. " Bi sene onceydi otelde iki kadinla birlikte oldum. Evde hep ayni seyler ."diyerek . Hesaplasinca yalanladi hava atmak icin soyledim erkeklik meselesi filan diye . Sizce ne kadar dogru yapmis midir ? Aklim cok karisik . Is icin Ankaraya gitmisti o zman oldugunu soylemsi yani yer ve zaman belirtmesi beni kuskulandiriyor. Fikirleriniz nedir? Bu olayin dogrusunu ogrenmenin bir yolu da yok 😔

Lutfen patatescim sen birdaha bana yorum da yapma ileri geei konusma emojini de al git alay edecek baska konular bul kendine hadi zaten moralim bozuk ben buraya dalga icin gelmedim
Ablacım sen de o zaman yalan söyleme. Yeni olduğunu itiraf et madem. 2014/15 de oldu diyorsun. 8-9 yıllık mevzuya üzülmek şimdi mi aklına geldi? Ne mana? O zaman içerisinde çocuğun olsaydı ilkokula başlamıştı.
Muhtemelen yeni oldu ve senin boşanmaya niyetin yok. Adam ikna da etmiş seni ee o zaman neyin fikrini alacaksın burdan anlamadım?

Evli adam erkeklik taslamak icin (!) niye sizi asagiliyor?

Evli adam erkeklik taslamak icin (!) neden ev icinde cinsellik kalmadigini ima ediyormus?

Bence aldatilma kismindan daha cok esinizin karaktersiz olmasini dert etmelisiniz hanimefendi, olayin şokuyla muhtemelen idrak edemediginizi dusunuyorum. Belki aldatildiniz belki de aldatilmadiniz ama eşiniz cinsel hayatinin dedikodusunu yapan bir karaktersiz ama cok erkek!! Vay anasini ya uzun zamandir boylesini okumamistim.

Igrenc tek kelimeyle, Allah tez vakitte kurtarsin bu adamdan sizi.

Adam hem dedikodu yapiyor, iki kadinla takildim diye boburleniyor hem de bu sirada karisini rezil ediyor, yetmiyor karisini da salak yerine koyup "erkeklik tasladim" diyor.
Hakaretini geri alir misin ben buraya hakaret duymaya gelmedim

Ablacım sen de o zaman yalan söyleme. Yeni olduğunu itiraf et madem. 2014/15 de oldu diyorsun. 8-9 yıllık mevzuya üzülmek şimdi mi aklına geldi? Ne mana? O zaman içerisinde çocuğun olsaydı ilkokula başlamıştı.
Muhtemelen yeni oldu ve senin boşanmaya niyetin yok. Adam ikna da etmiş seni ee o zaman neyin fikrini alacaksın burdan anlamadım?
Arkadasim yeni degil yeni olsa ne diye saklayim ben kimin bana yaptirimi olcak burda yaa olaya degil de tarihe takildiniz

Hangi aklı başında erkek eşinizin yaptığını yapar? Adam leş, çevresi leş. B.k içinde yaşayan sizi gül bahcesinde yaşatır mı? Ben olsam en kısa sürede gider bulaşıcı hastalıklar için gerekli testleri yaptırırım.
Olay 8-9 sene önce olmuş . Konu sahibi başta yazmamış ki. Aradaki cevaplardan öğrendim bende

Olay 8-9 sene önce olmuş . Konu sahibi başta yazmamış ki. Aradaki cevaplardan öğrendim bende
8-9 sene önceki olay için neyi bu kadar dert etmiş ki? Susup evliliğine devam etmiş zaten. Ha ben olsam kesin gider testleri yaptırırım, bu tarz gevşek adamların masum olduğuna inanmıyorum. Dışarıdaki her türlü pisliği karısına getiriyordur, tek seferle kalmaz. Kendi etrafımda özellikle yurtdışı iş seyahatlerinde eşlerini düzenli aldatanlari biliyorum.

İyimser düşünün. Belki de Allah sizi kulaklarınızla duyun yolunuzu çizin diye o telefonu arattı ve resmen ağzıyla söyledi. İyi düşünün olmasaydı Rabbim bunu önünüze çıkarmazdı.!!!
Biraz cesaretliyseniz çekip gitmeniz lazım.
Benim abim de eşimde arkadaşlarıyla olduğunda maçtan konuşur bitcoinden borsadan veya erkek markalarında ne alıp ne giydiklerinden konuşuyorlar genellikle..(bi kaç kez eşimin teli elimdeyken denk geldim ordan biliyorum) eşinizin nasıl bi arkadaş ortamı var???

Ben bi sonuca varmak icin sormadim olayi baskasinin gozunden fikrinden dinlemek istedim
Kaç yaşındasın bilmiyorum da biz burda o kadar çok konu gördük ki artık kimin neyi ne maksatla yazdığını tek bir mesajından anlayabiliyoruz. Ben eminim bu olay yeni oldu ve sen affettiğin için gururuna yediremiyorsun yeni olduğunu söylemeyi.

Kaç yaşındasın bilmiyorum da biz burda o kadar çok konu gördük ki artık kimin neyi ne maksatla yazdığını tek bir mesajından anlayabiliyoruz. Ben eminim bu olay yeni oldu ve sen affettiğin için gururuna yediremiyorsun yeni olduğunu söylemeyi.
Demekki cozememissin emin ol bu olay yeni degil keske yeni olsaydi ve ben aninda bunu birilerine danisabilseydim malesef gecmis zaman 😔

Asil gururma yediremedigim bunu sindirip devam etmis olmak

Hakaretini geri alir misin ben buraya hakaret duymaya gegelmedim

"Salak yerine koymak"
Bu bir deyim, hakaret degil, bunu yapan da ben degilim esiniz. Bu hassasiyetinizi esiniz size bu eylemi yaptiginda gosterseydiniz keske. Ben sizi kirdigim icin ozurdilerim, kirmis olsaydim tabi. Siz gunah kecisini yanlis yerde ariyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X