Aldatildim mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cmrsl

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
49
0
Esimi beni aldattigini anlatirken duydum. Telefonla beni yanlislikla aradi ben actigimda olayi bi arkadasina anlatiyordu. " Bi sene onceydi otelde iki kadinla birlikte oldum. Evde hep ayni seyler ."diyerek . Hesaplasinca yalanladi hava atmak icin soyledim erkeklik meselesi filan diye . Sizce ne kadar dogru yapmis midir ? Aklim cok karisik . Is icin Ankaraya gitmisti o zman oldugunu soylemsi yani yer ve zaman belirtmesi beni kuskulandiriyor. Fikirleriniz nedir? Bu olayin dogrusunu ogrenmenin bir yolu da yok 😔

"Salak yerine koymak"
Bu bir deyim, hakaret degil, bunu yapan da ben degilim esiniz. Bu hassasiyetinizi esiniz size bu eylemi yaptiginda gosterseydiniz keske. Ben sizi kirdigim icin ozurdilerim, kirmis olsaydim tabi. Siz gunah kecisini yanlis yerde ariyorsunuz.
Ben o hassasiyeti zamaninda gosterdim oyle kestirip atmakla olmuyor soylediginiz kadar. gunah kecisi filan da aramiyorum umarim ayni sekilde sinanmazsiniz ha bu arada bu konuyu buraya actigima da pisman ettiniz beni tesekkur ederim

Yani bende ona sasiyorm Allahn sevgili kulumuym nedr
bence aldatilmadin ama erkekler cok seviyor bu muhabbetleri.
ben de eski sevgilimde yakalamistim boyle mesajlari, adam benim yanimda butun hafta evde pijamasiyla oturmus whatsappta boyle uctum soyle kactim diye sallamis arkadaslarina. sizinkinin de bence bi sey yapacak cesareti yok havali zanneddiyor aldatmayi , yazik

bunu benim babam da cok yapardi, bir kere evdeki laptopta baska bir rumuzla actigi FB hesabini acik unutmus mesajlarini girip okumustum. orda da rusyaya gitmis, 3 kadin gelmis biri daha sonradan dahil olmus ayrintilar ayrintilar. baska kadinlara yazmis bunlari. kucuktum o zaman anneme de gostermistim. bakmayi ve sallamayi cok sever baban demisti :)
demem o ki bence aldatilmadiniz ama ne yapacaginiz size kalmis, annem alismis yillarca, susmayi tercih etti. evliligini dagitmak istemedi bence. ben evli degildim, genctim, bunu kendime bi hakaret olarak gordum ve ayrilmayi sectim.
dogru yanlis yok bence burada kendinizi hangisine hazir hissettginiz onemli

bunu benim babam da cok yapardi, bir kere evdeki laptopta baska bir rumuzla actigi FB hesabini acik unutmus mesajlarini girip okumustum. orda da rusyaya gitmis, 3 kadin gelmis biri daha sonradan dahil olmus ayrintilar ayrintilar. baska kadinlara yazmis bunlari. kucuktum o zaman anneme de gostermistim. bakmayi ve sallamayi cok sever baban demisti :)
demem o ki bence aldatilmadiniz ama ne yapacaginiz size kalmis, annem alismis yillarca, susmayi tercih etti. evliligini dagitmak istemedi bence. ben evli degildim, genctim, bunu kendime bi hakaret olarak gordum ve ayrilmayi sectim.
dogru yanlis yok bence burada kendinizi hangisine hazir hissettginiz onemli
Cok tesekkur ederim demkki bu ihtimal de varmis yalniz degilim 😑 tabi bana hakareti ayri konu

Olayin ustunden gecmis seneler gelmiş burda emin olsam boşanirdim muhabbeti yapiyorsun.
Hic bir erkek cikip evet yapiyorum, yaptim demez.
Sen bu adami aldatirken gözünle görsen ve adam "sen yanlis anladin" diyip baska bir sey uydursa gidip ona inanirsin yine boşanmazsin.
Sen hangi psikolojiyle boyle yargi dagitiyorsun gozumle gorup inanacak degilim heralde basina ayni olay gelse boyle konusabilcek misin gormek lazim bu soru senin gibilere degil isine bak

Yok canım kuskulanacak ne o

Olayin ustunden gecmis seneler gelmiş burda emin olsam boşanirdim muhabbeti yapiyorsun.
Sen bu adami aldatirken gözünle görsen ve adam "sen yanlis anladin" diyip baska bir sey uydursa gidip ona inanirsin yine boşanmazsin.
Evet zaman gecti benim sormak simdi canim istedi var mi itirazin gercekten kadinin dusmani yine kadin ama bazilari

Bosanmazson mos mos mos hee bu hayatta herseyi iyi yapan sensin yaaa

Evet zaman gecti benim sormak simdi canim istedi var mi itirazin gercekten kadinin dusmani yine kadin ama bazilari
Sizin düşmanınız sizin evinizde hanımefendi.
Adam basbayağı aldatmış. Yetmemiş anlatıp sizi de rezil etmiş, millete malzeme etmiş.
Siz de farkındasınız.
Adam o zamanlar da seyahate gitmiş ki tarih tutuyor diyorsunuz. Paralı yapmış zaten rezil adam. Gayet yapmış.

Hakareti eden kocanız hala yanınızda yatıyor.
Anlattığı arkadaşlar size boynuzlu gözüyle bakıyor. Sizi ne durumuna düşürmüş. Milleti arkanızdan konuşturmuş. Onu affetmişsiniz. Yapılan yorumlar mı gücünüze gitti.
Elin yabancisi evet bana hakaret edemez zoruma gitti . Ne bu muhalefet ya sanane

Aldatmak için illa ki fiilen mi yapması gerekiyor 🤷‍♀️
Adam hava atmak için bile olsa bu içinde ki tutkuyu gün yüzüne çıkarmış.
Boşa kürek çekmenin bir anlamı yok , bu sadece sizi yorar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X