Aldatıldım ve darp edildim... 😔

Boşanmak elzem sizin durumunuzda. Param yok yerim yurdum yok bakacak kimse yok diyorsanız verebileceğim tek akıl affetmiş gibi yapın eve alın. bırkaç ay it gibi çalıştırıp parasına el koyun birikim yapın kendinizde o esnada iş bakın. Sonra tüm delillerle beraber davayı açıp tekme atın. Ama BOŞANIN. Mahkemeye gitmeden de aynı size yaptığı gibi bir güzel kafa atın suratına o itin .

eşimde bana iftira atma sakın deyip sinirlendi yüzüme tükürdü benim kulaklarımdan tutup kafa attı resmen alnım şişti boynum tutuldu.

vallahi onunla hiç o niyetle konuşmadım ama sana vurduğum için çok pişmanım dedi. İyi o zaman o kıza bidaha beni arama senin yüzünden yuvam yıkılıyor yaz dedim

Ben boşanmak istiyorum ve başka bir şehire çalışmaya gidiyorum ben yaşananlardan çok yoruldum dedi
Buraya o kadar yazana kadar şimdiye davayı açmış olman lazımdı, devam et böyle.

eşiniz iflah olmaz gibi duruyor, hem aldatma var hem darp, herkesin içinde sizi rezil etmiş, yapacağınız şey belli

Kocan hem sapık hem de pedofili
Adam sana kafa atmış sen affetmeye hazırım demişsin, şimdi bir daha affet yine aldatılacaksın yine şiddet göreceksin. Neresine tavsiye istiyorsun? Boşan ve kadın sığınma evine yerleş o zaman ailenin yanına gidemiyorsan.

Teşekkür ederim

Aldatmadan boşamıyorsan aldattığı halde aldatmadım deyip üste çıkıp seni dövmesinden boşan.
İftiracı demiş senin için ailesine birde k...
Arayıp hani iftira atıyordum kız neler anlatıyor oğlunuz neler anlatıyor derdim.
Adamın gözü dışarı kaymış gitmiş.
Allah bilir Ürdünlü kızdan yüz bulsa kalkıp sizi aç bırakıp yanına taşınacakmış.
Zaten meslek bir şey yok barışıp bir çocuk daha yapıp onların günahına girmeyin.

Adam aldatıyor, pedofil, dövüyor, hakaret ediyor, tükürüyor, rezil ediyor her haltı yapıyor. Bir şey olmuyor.
Annenizin cimriliği, toruna bakmaması büyük problem oluyor yanlarında yaşayamam oluyor.
Hani kocanız size para gönderip şerri dokunmasa kurcalama ailenin evinden iyidir çocuğun büyüyene kadar az otur denilsin.
Hangi olumlu bilinmedik özelliği var bu adamında annenin yanında yaşamak bu adamla yaşamaktan kötü?

Kızöar bugün avukatıma vekaletimi verdim boşanıyorum bu konuyu açtığımdan beri kaç kez aradı beni bende itiraf et dedim herşeyi itiraf etti bana bir şans ver dedi telafi edicem dedi vermedim. Bir gün iyi konuşuyorsa ertesi gün ben sinirlenip hatalarını yüzüne vurunca senin detdin beni aşağılamak dedi sinirlenip napıyorsan yap dedi bende iyi o zaman bütün sülalene gaptığın pislikleri atacam dedim baya kızdı beni tehtit etme diye daha sonra yumuşadı herşeyi yaparım ne istiyorsan al bütün komuta sende olsun yaptıklarımı anlatırsın diye de söylemiyorum istiyorsan gönder dedi. Bende ailen benimle görüşmek isteğinde gösteririm kabul edicek misin dedim oda yok o zaman herşey değişir ben babamın lafınj sözünü çekemem dedi kapattım suratına avukatı aradım ailesine de herşeyi anlatıcam. Teşekkür ederim yorum yapan herkese

bu adamdan olmaz. başka da bi şey denemez. başka çocuk yapmayın. kendinizi ilerisi için hazırlayın geliştirin. çocuğunuz ele avuca gelip kreşe falan verilecek yaşa gelince aile evine dönüp çalışın. eğer çocuk kreş yaşındaysa şimdi boşanın.bi daha uzun süre evlilik düşünmeyin. bu adama katlanacağınıza babanızın evinde onların laflarına katlanın yapacak bi şey yok. ama çalışır onlara da para verirseniz daha iyi davranabilirler

Kızım şuan 4 yaşında güzel bir iş bulup kreş bulup vericem. Evlilik asla düşümmügorum kızımla birlikle yaşıycam hep onun için uğraşıcam ben kızım için katlandım hep şu olaydan sonra bugün bile konuştum ama hok adam beni anlamıyor kendine en ufak laf söyletmiyor yaptığı pislikler ortaya çıkmasın diye tek korkusu evliliği değilmiş..

Kızın için boşanmalısın Fruma. Bu baba modeliyle büyürse gidecek böyle bir adam bulacak.

Kızın için boşanmalısın Fruma. Bu baba modeliyle büyürse gidecek böyle bir adam bulacak.
Kendim için değil onun mutsuz bi evlilikte büyümesini istemediğim için boşanıyorum şhan avulagıma vekaleti verdim. Hala bana napıyorsan yap diyebiliyor yüzsüzce. Ben onun telafi etmesine izin verecekmişim oda edecekmiş ama bu okaydan ailesinin haberi olmayacakmış o zaman işler değişirmiş.

olmaz bundan

S.çtığı bku bile temizlerken başında durman gerekiyor, ne başarmış tek başına bu sünepe?

Ablacım kızın ana okulu yaşına gelmiş. Çocuğumu ne yaparım denecek durumda sayılmaz. Bebek değil sonuçta, ailen azıcık göz kulak olmayı kabul ederse rahatça iş arayıp çalışabilirsin. Adamın gözü dönmüş belli asla sana sadık kalmayacak. Yaşın genç hayatına istediğin gibi yön verebilirsin, kendine yazık etme, evli kalma bu adamla. İflah olma ihtimali yok benden söylemesi

S.çtığı bku bile temizlerken başında durman gerekiyor, ne başarmış tek başına bu sünepe?
Yıllardır ne birikim ne ev ne araba evde doğru düzgün eşya bile yok düzelir diye herşeyi yaptım inanın herşeyi ama düzelmedi sevdiğini sanıyordum gerçekten hissediyordum onyüzden umursamıyordum bunları ama ilk kez bana vurdu hemde kafa attı ben aldatmam iftira ediyorsun diye ben hep dua ettim Allahım iftiraysa da değilsede çıkart diye yemin ediyorum hiç uğraşmadım bile Allah tek tek önüme çıkardı rezil oldu

Boşanmaya karar verdim canım asla geri dönmeyecem bana yaşattıklarına ve hala perişan olması gerekirken gayet sakin neye karar verdin? Telafi etmeme izin vs diye arıyor ama tartışsak bem hatalarını yüzüne vursam ben senin böyle kölen mi olucam istersen ağzıma köpek ağızlığı al onla gezeyim diyor senin derdin beni ayaklarına kapamak diyor

Adamın tutulacak tek Bi iyi tarafı yok. Eşimle çok mutluyduk cümlenin arkasından bile kıskançtı, eve bakmazdı yazmışsın. Anlatım bozukluğu zannettim başta ama hayır, o kadar berbat biri ki o cümleyi devam ettirecek iyi Bi özellik bulamamışsın. Tek söyleyebileceğim boşanmayacaksan sürekli bi şeyleri kurcalayıp aldattığını ortaya çıkarma. Yoksa elinde kalacaksın. Rahat bırak düşsün kalksın milletle.

Boşa konuşma artık, bu kinle sen asla affedemezsin zaten, "neye karar verdiğim ortada mahkemede görüşürüz" dışında cümlen yok senin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…