Aldatıldım ve darp edildim... 😔

Biz sana ne yardımı edebiliriz onu merak ediyorum? Sanki söylenenleri ciddiye alacaksın. Hayır ne güzel şikayet etmişsin engelle her yerden işte daha ne konuşuyorsun ki? İstiyorsun ki kapında köle olsun ppişmanım diye ağlasın ama başka kızlara yazmasın. Sence mümkün mü bu? Karaktersizlik içine işlemiş ruhunda var ama mucize bekliyorsun. Bana şiddet uygulayan adamı şikayet ettiğim gibi numaramı değiştiririm asla bana ulaşmasına izin vermem üstüne çocuğun velayeti içinde o darp raporu ile birlikte uğraşırım. Ailemin yanında kalırım kabul etmezlerse de bir şekilde çalışır uğraşırım hayat kimseye toz pembe değil. Ama maalesef sizin niyetiniz başka. Aksi halde hala napıcam diye soruyor olmazdınız. Şiddetin aldatmanın bahanesi telafisi olmazzzzzz.

Görüştüğü kızlara hesap açıp mesaj atıp uğraş verdiğiniz saçma zamanı tek çocukla nasıl ayakta kalırım diye mi harcarsanız? Ailenizin yanında kira vermezsiniz bir yardımcı bulun hayatınızı idame edin. Tek çocukla da cesaret edemiyorsanız buna e yuhh yani..

Boşanmaya
Boşanmaga karar versim bugünden itibaren. Kızım için hep üzüldüm gerçekten o başka çocunkları babaları severken görünve üzülecek belki bana kızacak niye ayrıldınız diyecek bunu ona yaşatmaya hakkım yok dedim ama yok olmuyor gerçekten benim eşim tam karaktersizmiş kendime ve kızıma üzülüyorum sadece

Boşanmayı kesinleştirdim kararım net. Sadece kızım için belki bir şans verebilirim dedim ne biliyim ya suçu kendimde bile aradım ona huzur vermedim ona cinsellikte hep çok uzaktım oda yaptı dedim buraya yazma amacımda cesaret buşmaktı ben gerçekten biri beni öldürmeye çalışsa pişamım dese affedicek bi kafadaydım.

Küçük yaştaki kızlara yürüyen bir sapık kızına da yürür.. Anlamaz o zihindeki biri ensest mensest.. Şimdi kızınıza üzülüp o zaman da baban için bunu nasıl söylersin diye kıza mı kızacaksınız yoksa bunları yaşamadan bırakacak mısınız bu şahsı?

Bırakmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum keşke bi rüya olsaydı yaşadıklarım hala inanmak istemiyorum biliyor musunuz 10 yıldır tanıdığım insan nasıl yapar bunu

Bırakmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum keşke bi rüya olsaydı yaşadıklarım hala inanmak istemiyorum biliyor musunuz 10 yıldır tanıdığım insan nasıl yapar bunu
40 yıl tanıdığınız bile değişebilir ki kimseye sonsuz güvenle kendinizi teslim etmeyin.. Bu devirde böyle bir teslim yok çünkü..

Aldatılma illaha bedenlerin birleşmesi ile olmuyor öncelikle bunu söylemek isterim .
Sonrada adamın ( ki bence değil ) seni ÇATIR ÇATIR ALDATTIĞINI söylemek isterim . Sende evde aman düzenim bozulmasın diyerek eziklenerek oturup sindirilmeyi seçmişsin . Yardım diyorsun bu kafada , sana nasıl yardım edilsin ? O aldatacak sen kabul ediceksin bukadar basit .

İnanmadım zaten düzeleceğine boşanmayı düşünüyorum o yüzden..

Diyecek hiçbir şeyim yok veya banlanmaya değecek bir konu değil. Affet yavrucum affet o pedofoli kılıklı herifi 20 yaşın altındakilere göz dikmiş p… venk

Niye ailenizin yanında kalamıyorsunuz?
Anne babanızı böyle pislikler için bırakıp çocuk yaşta evleniyorsunuz ya
Diyecek söz bulamıyorum size

Hangi çocuk annem şiddet görsün aldatilsin ama bana anne-babasi ayrıldı demesinler diye bir düşünceye girer ki ? Bu kadar bencil bir çocuk yarın siz yaşlanınca da size bakmaz zaten onun için yapıyorsanız bilginiz olsun. Çocuktur başta ayrılmanızı elbette istemez ama büyüyünce anlayacaktır ve hak verecektir.

Şiddetli aldatılmalı Bi ilişki yaşayacağınıza ayrılın bence.
Aman çocuğum babasız büyümesin diye düşünmeyin bir aile tam olamadıktan sonra evde sürekli kavga dövüş olduktan sonra o çocuk anne babalı büyümüş ne farkeder

Onu diyenlerle ev işini kocalarına yaptıramadıkları için çalışmamayı seçenler aynı kişiler sanırsam. Kendilerini ezilmekten kurtulmuş sanmaları harika.

Onu diyenlerle ev işini kocalarına yaptıramadıkları için çalışmamayı seçenler aynı kişiler sanırsam. Kendilerini ezilmekten kurtulmuş sanmaları harika.
Bence şey eğitim yok meslek yok ne yapsın çamur atacak işte. İlla okul okumaya meslek sahibi olmaya da gerek yok konu sahibi, elbet çalışacak bir iş bulursun. Calis cidden. İhanet berbat bisi. Ne diim .

Yani ne desem bilemedim gerçekten ama biraz realist bakayım daha etkili olsun Kocanın yaninda kal seni aldatmaya devam eder boşver görmezden gel . Hem beni aldatıyorsun dersen şiddet uygular sana . Ağzını burnunu kırar . Toparlanırsın bir şey olmaz ölmedikten sonra.

Annem babam hasta durumları yok kendilerine bile bakamıyorlar ben çalışsam kızıma bakacak kimse yok ne yapıcam bilemiyorum...

Madem durum böyleydi,okuman gereken yaşta neden evlendin? hadi evlendin,o askerdeyken neden okuyup meslek sahibi olmadın.Şimdi eşine mahkum hissediyorsun işte.Yinede gerçekten istersen herşey mümkün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…