Aldatıldım

yalan veya gerçek adam sana başkasıyla birlikteyim demişş ne hakkı var yani böyle bişey söylemeye yüzsüzz anneniz bir tuhaf yani ya doğruysa ne demek kesin yalandırr zorla mı varıcaksın çocuğaa seven adam böyle laf der mi yaa

bu arada imla hatası olmasın yüzsüz olan anneniz değil sevgilinizz

Zaten senin bu ilişkinin cılkı çıkmış durumda, bir ayar çekemediniz..
Annenin dediği doğru olsa bile bu biçimde konuşmak hoş değil..Annen haklıysa da bir hayır gelmez..
Toptan bitir bu ilişkiyi..

Bitirmezsen Haftada 3 konu açarsın burada..

bitti zaten benim için ama çok gururum kırıldı kızlar ya. Neşeli gözüküyorum ama içim çok acıyo.

Telefonu dün geceden beri kapalıydı. Dün gece attığım msj 2.5 saat önce anca gitti tlfununa. Şimdi merak ettiğim ister istemez cevabını öğrenmek istediğim bazı sorular var. Annem diyoki cidden bi ilişkisi olsa kızın yaşını sorduğunda sana 19 larda demez kesin bi yaş sölerdi bence yok öle bişe diyo ama ne biliyim çok aklımı karıştırıyo. Mesela başka bi hattı varmı off off nası öğrencem ya

annen dogru soyluyo,
yasını basını tamamen bılırdı sallamıs ama resmen

Eeeee adam aldatmış,sağolsun itiraf da etmiş..
Daha ne?
Yolu açık olsun..:lepi:

yolu açık olsunda banada sorularımın cevaplarını versin gitsin :KK43: ömrü billah bu sorularlamı yaşıcam ben

napıyım ablacım ya çok canım yandı öle ya da böyle bir cevap istiyorum

napıyım ablacım ya çok canım yandı öle ya da böyle bir cevap istiyorum

Neden?
Daha çok canın yansın diye mi?akannehir
Yahu adam zaten aldatmış bir de matah bişiymiş gibi anlatmış..
Sen yüzüne tükürüp uzaklaşacağına hala konuşalım cevap versin diyorsun..
Yok yok bizim kızlarda hiç akıl,fikir yok..akannehir

onla karşı karşıya gelmek bile istemiyorum ablacım ama yinede sorularıma cevap istiyorum bi şekilde

onla karşı karşıya gelmek bile istemiyorum ablacım ama yinede sorularıma cevap istiyorum bi şekilde

İyi,süper ne diyim..:lepi:
Ara,sor,al cevaplarını.
Yazık valla şu gençliğe..:emir_bebek:
Ne olacak haliniz bilmiyorum..:ecrin_bebek:

ay hiçbişey anlamadım,bir telefon bir mesaj trafiği ,msn ler abiler ,noluyor kuzum burda biri bana anlatsın yahu kafamçokkarıştı

Senin istediğin cevabı yazıyorum.. özür dilerim acilikiz dilim tutulsaydı da demeseydim olur mu öyle şey ben senden başkasını düşenemem.. bu da alacağınız cevap.. istemiyoeum zorlama üstüme gelme artık arayıp durmaa ilşkim var şu bu.. oyüzden bu cevabı almaya heves etmeyin artık ontrol mekanızmanız daha gelişmemiş yaşadığınız acı çok normal ama cevap beklemek faydasızz tecrübe konuştuukafamçokkarıştı

Sevgi&

ay hiçbişey anlamadım,bir telefon bir mesaj trafiği ,msn ler abiler ,noluyor kuzum burda biri bana anlatsın yahu kafamçokkarıştı

Takıl arkadaşım..
Ben de anladıklarıma göre yazdım zaten..
Abiyi ben de anlamadım:ecrin_bebek:

Atiye'nin Salla şarkısını sana armağan ediyorumlülülülülülü

valla aldatmış da olabilir aldatmamış da sonuç olarak aldatsa da aldatmasa da sana başka bi ilişkim var beni rahat bırak demiş bu da demek oluyor ki seni artık istemiyo.cevap almak istiyorum demişsin ama sen soru sordukça ve o cevap verdikçe olay daha da uzar anlamsız bir hal alır.Önüne bak derim ben bundan sonra ne cevap almaya ne de peşinden koşmaya değer

haklısınız arkadaşlar. Şuan öle tuhafım ki. Garip bi neşe var üstümde. Sinirlerim mi bozuldu yoksa başka birşey mi bilmiyorum. Ama bu benim vereceğim normal bir tepki değil..

Üşenmedim tüm açtığın konuları okudum teker teker.Gerçekten sıkıntılı bir ilişkiymiş sizinkisi.Böylesi daha hayırlı olmuş bence sen şimdi tekrar barışmayı düşünürsün ama sonuç yine aynı olur.Bence bu ilişkiyi bitir artık kafanda

X