Aldatıldım

başkası var dedikten sonra asla barışmayı düşünmem cnm bu arada bana değer verip konularımı okuduğun için teşekkürler

bak canım onun hayatında başkası war ya da yok,bence bu saatten sonra bi önemi de olmamalı neden mi ?
adam yalan weya gerçek bişi söyleyerek senden ayrılmak istemiş zaten.aslolan bu.yani seni istememiş.seni istemeyen birini sen de istemeyeceksin.
bir diğer konu da soruların warmış we cewabını öğrenmek istiyorsun.ne olacak öğrensen.başın göğe mi ercek kuzum.
şu da war ki söyledikleri doğru mu yalan mı diye düşündüğün birisinin şimdi söyleyeceklerine nasıl inanacaksın.bu soru sorma işi sadece diyaloğunuzu uzatır...başka da bi işe yaramaz....
en iyisi artık kurcalamamak bazı şeyleri...

acılıkız yeter yavrum,
seviyorsa seni zaten çabalayacaktır ya,

yalandan başkası var dedi diye düşünüyosan bile gelip kendisi söyler, sana yalan söyledim bu türk filmlerindeki gibi bir aşk falan der.
ama sen artık üzerine düşme bu konunun.
bu arada daha önce verdiği tepkiler de başkası olduğunu hissettiriyordu sanki.

ağzım açık kaldı hee inanmıyorum...boşver sende......
salla isterse dönsün sonra sallaaa demek istiyorum bir şarkıdaki gibi.....
boşveeeerrr...sevene canım feda sevmeyene elveda :) hayırlısı olsun

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama siz böyle ısrar ettikçe kendisini daha da vazgeçilmez görecek ve burnu büyüyecektir. Ayrıca böyle birisinde nasıl bir gelecek görebiliyorsunuz bunu öncelikle kendinizle bir sorgulayın. Erkekler bildiğiniz gibi olgunlaşma yaşları biraz geç oluyor. Bir çoğu ilgiyi üzerlerinde hissedince ne oldum delisi oluyorlar. Dolayısı ile size gelse yalvar yakar barışsa bile bir şekilde duygularınıza gem vurup kapıyı yüzüne kapatacaksınız. Siz kapatmazsanız bir gün gelecek o kapıyı arkasından kapatıp çıkıp gidecek ve size yazık olacak. Şunu hiçbir zaman unutmayın "Can çıkar, huy çıkmaz"

Aldatmış veya aldatmamış..Ne farkeder artık..Aldatmamış dahi olsa, neden böyle başka biri varmış süsü veriyor..Laçkalık sadece..Sana saygısı ve sevgisi olsaydı ilişkinizi çocuk oyuncağına çevirmezdi..
Seni kendinden uzaklaştırmak için iyi bir ayrılık bahanesi olsun diye başka biri var demiştir..

Artık bu söz ve tavırlardan sonra halen seviyorum aşığım dersen..üzülen sen olacaksın..
Senin durumun acılıkız olamaktan çıkar acıların kadınlığına kadar uzanır..

evet arkadaşlar çok haklısınız yorumlarınızda ben artık onu kafamda bitirdim fakat size olan son olaylarıda anlatmak istiyorum

Beyfendi artık akşamları evde değil bu çok belli. Ama abiside evde değil. Sanırım gece işi aldılar ve çalışıyolar. Burası beni alakadar etmez. Bana bu itirafı ilk yaptığı gün msnlerinden birisinin şifresini sırf gıcıklık olsun diye değiştirmiştim. Dün bütün gün netteydi ve bunun farkına vardığı halde ağzını açıp tek bir laf etmedi. Ben de neden etmedi diye düşünmedim açıkcası. Dün sabah bana bir kez daha teyid etti başkası olduğunu. Bu etti 2 !!! Bende akşam abim gelene kadar netime takıldım. Hep girdiğim bir site var. Oradan beni çok kıskanıyordu. Bende bu sefer kıskandırma amacı gütmeden takıldım o siteye ve gayette neşeliydim. Akşam 10 da çıktım ve yarım saat sonra yattım. Çünkü felaket hastayım ve başımı kaldıramıyorum. Gece uykumun en güzel yerinde zırt diye telefon çaldı. Bi baktım o bey arıyo. Tabi ben hemen meşgule aldım. Açmak istemedim. ıkinci kez aradı. Anneme açtırdım. Bana verme diyede tembih ettim. Annem telefonu açmış ve şunları demiş. Anne rahatsız ediyorum ama acilikizi verir misin? Annemde biraz bozulmuş. ınsan önce bir hal hatır sorar diye. Senin bu kızın bende hal hatır soracak derman bırakmadı anne nolur acilikizin kulağına ver tlfnu o konuşur demiş. Annemde uzattı bana. Ben gayet umursamaz bi şekilde konuştum. Nevar gibilerinden. O da son derece sakin bi şekilde msn şifresini istedi. Eğer derdi gerçekten msn şifresi olsaydı kızlar eminim bağırır çağırırdı bana ama hiç öle bişey yapmadı. Son derece sakin ve üzgündü. Sen hangi hakla beni bu saatte rahatsız edersin ben almadım felan dedim ( yalan söledim) ama o hala ısrarla çok sakin bi şekilde msn şifresini istedi. Ha bir de laf arasında benim msn şifremi istedi. Yüzsüzlüğe bakın ya... Çekil git hayatımdan artık yüzünü görmek sesini duymak istemiyorum gölgeni dahi istemiyorum dedim. Msn şifremi ver gidicem dedi. Verdim. Şimdi defol git dedim. Tlfnu kapatmaya yanaşmadı bi türlü. Konuşmasada açık kaldı bi kaç dk tlfn. Bende byby diyip yüzüne kapattım

Gece 3 de bi mail atmış. Bunları yapmak zorundayım. Bazen yüreğini ortaya koymalı insan karşısındaki insanın yüreğine ne kadar önem kıymet versede yapabilmeli birbirimizin hayatında yapamayız edemeyiz masalları felan filan. Sonrada aynen şunları sölemiş. Bir sevdiğim var doğru iyi giden bir ilişkim var sana bunu sölemeden ayrılmak istedim senden ama her defasında beni kendine geri bağladın en sonunda söledim diye. Bu da etti 3. Bende sabah okudum bunları ve kalktım gittim abisini aradım. Bak abi sen bana zamanında küstün senin sözüne inanmadım diye ama kardeşinin çevirdiği haltları gördün mü dedim. Bak acilikiz ben sevgilime öyle çok numalaralar yapıyorumkii.. Mesela gidip bi kere dedim kızla buluştum diye ama bana ne dedi biliyo musun ? Hayır inanmam ben sana güveniyorum öyle bişey yapmazsın dedi. Karşındaki sana böle bişey sölemiş ve sende onun sölediğine inanınca demekki bendenm bunu duymak istiyo diye devamını getirmiş dedi. Yani bana açıkca başkası yok diyemedi ama imada bulundu. Ve benimkide dün o sitedeki msjlarımı kıskanmışa benziyodu kızlar. Ama hala çıkıp bana başkası yok demedi. Bende hala inanmış gibi gözüküyorum.

ölen ölmüş cenazeyi nereye gömsem, sebebine de kalp krizimi desem trafik kazası mı desem diye uğraşıyorsun. samimiyetle söylüyorum hiç uğraşma boşver unut gitsin.

İÇTEN İÇE YANDIM HABERİN YKTU
EVİMDE SOKAĞIMDA HATIRAN ÇOKTU
KALBİME SORDUĞUM BİR SORUM OLDU
CEVABI MALESEF AYRILIK OLDU
NE MASUM NE TEMİZDİ
İLK VE SON OL İSTEDİM
YILLAR SENİ KİRLETTİ BEN KİRLETMEDİM
ÖLÜNMÜYOR CANIM ÖLÜNMÜYOR
AYRILDIK ÖLÜRÜZ DİYENLER
SEVİLMİYOR SANMA SEVİLİYOR SENDEN SONRA GELENLER yerimseniben
GEÇTİ İLK SAYFALAR KAPANDI DEFTER
DÜN UZAKTAN BAKTIM SANA
SARDI BİN KEDER
ZİYAN OLDU AŞKIM VE HEFESLERİ
DİLERİM SENİ KALBİM AFFEDER :sinifsinif:

. Ama annem ısrarla böle bişey olmadığını savunuyo. Ben karar veremedim. Sizce durum neyi gösteriyo

Böyle bişey olmasa bile seni bu kadar üzdükten sonra af etmezsin sanırım öyle değilmi?
bence bu ilişki bitmiş canım :umursamaz:
çocuk oyuncağı değilki bu seni bu kadar kırmaya incitmeye asla hakkı yoktu
bu satten sonra sana şaka yaptım dese bile gözünün yaşına bakma derim :nazar:
tabi en son karar senin yine
herşeyin hayırlısı olsun
sevgiler a.s.

aslan bakmam yüzüne bidaha cnm. ıNANKı ÇOK GURURUM KIRILDI. bıR ASKERLıK BOYUNCA BEKLEDıM KORUYUP KOLLADIM KARŞILIĞI BU OLDU

aslan bakmam yüzüne bidaha cnm. ıNANKı ÇOK GURURUM KIRILDI. bıR ASKERLıK BOYUNCA BEKLEDıM KORUYUP KOLLADIM KARŞILIĞI BU OLDU

Bir aşk için yapabileceğin herşeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen
hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve
yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.:nazar:

Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır.
Hani ağzınla kuş tutsan"Bu kuşun kanadı neden beyaz değil?"
diye bir soruyla bile karşılaşabilirsin..iki ucu keskin bıçaktır bu işin.
Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman.
Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur.ıyi halin cezanda indirim sağlamaz.

Sen, "Ama senin için şunu yaptım" derken o,"şunu yapmadın"
diye cevap verecektir. Ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır.
Üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın.
Özledin,ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın.

"Peki o ne yaptı" deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta.
Sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu.

Bir insan eksik yaşıyorsa,ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak
için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için?

Hayatı ıskalama lüksün yok senin.
Onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın…:kahve:

Her zamanki gibi yaşayacaksın sen.
"Acılara tutunarak" yaşamayı öğreneli çok oldu.:1hug:

Hem ne olmuş yani,yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil.
Sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki,
Epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor.Kitap okurken de mutlu oluyorsun unuttun mu?:teselli:

Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan YÜREKTıR
Yürek sesi ne bilmeyenler, yada bilip de duymayanlar acıtsa da içini

A-S-L-A U-N-U-T-M-A ;

Yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte.
Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu.
Elbet bitecek güneşe hasret günler.
Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil,
Güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini .!. kaydirigubbakcemile5

ayy çok güzel olmuş cnm ya çok saol çok teşekkür ederim. Çok moral oldu bana :) Çok teşekkür ederim

ayy çok güzel olmuş cnm ya çok saol çok teşekkür ederim. Çok moral oldu bana :) Çok teşekkür ederim

Rica ederim canım yarının neler getirceği belli değil bırak düşünme hiçbişeyi anı yaşa :1hug:

çok teşekkür ederim cnm desteğin için. Varlığını bilmek çok güzel

yaa o değil de konunun etiketlere gel ya=) okuyup okuyup gülüyorum.

X