Aldatildim !!!

Yasamdan olume

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
79
27
33
Mrb esim yurtdisinda dogmus buyumus rahat bi insan ! Turkiyeye geliyor malesef biz tanisiyoruz asik oluyoruz goya falan neyse cok kisa zamanda nisanlandik bi ara ayrildk baskasiyla olmus vs baristik ve ben guvenmedm 2 3 gunluk ayrilikta baskasina bakamamali insan neyse cok sevdigimden evlenince yapmaz diye kendimi avuttum ama artik hic guvenemedm evlendik bir oglumuz oldu esim evden ise isten eve gelir ickisi kumari yok hrrseyi benimle yapar bos vakitlerinde beraberiz falan telefondaki herseyini bilirim yani saklayacak birsey yok sifreleri kayitlari disardyken foto atar burdyim diye ise giderken is arkdslarini alir donustede birakir 3 hafta once bir kadin girdi ise onuda aliyordu kim falan derken evli vs demisti bende ustelemedm ama esim yurtdisinda ysdadigi icin hep derdm burasi ora gibi deil insnlar samimiyetini yanlis anlar cizgini koru ben yapiyorum biliorm derdi 1 1.5 hafta once ufktn degisimler oldu hislerim gucludur efendm cnm diye acar ama arabada onlar oldunda efendm der vs vs bnde suphelenip eski telefonu sarj edip ses kayit cihazi olarak sadece arabada ne konusuluor diye merak ettigimden kaydi acip el cantasina koydum amacim konusma dinlemekti ve duyduklarima inanamadim o 3 hafta once ise giren kadini almis otoparka gidelimmi diyor kadin kameralar var diyor sonra burasi iyi birsey olmaz diyip araba duruyor bir iliski deil ama kadin esimi tatmin ediyor ve o sesleri duymak igrencti ! Esim sokta vurdum vurdum sesi cikmiyor bos bos bakior baslama hikayeside kadin kocasiyla tartismis arabaya bindinde agliyormus kocamin omzuna yaslanmis bizimde aramiz kotuydu o an yakinlasmislar ve benim ses kaydi yaptigim gunde ilk kez boyle yasamislar Allahin sevgili kuluyum ! Cunku ikiside evli sabahin koru yolun kenarinda kim nrrde nasil bilecek kimin aklinin ucuna gelir boyle birsey ikisi arasinda kalacak belkide devam edecekti ! ailesiyle gorustm herkes bnm arkamda esim cok pisman herseyden vazgecmis durumda 2 gundur ise gitmiyor ayaklarimi opup yalvariyor snei bukadr sevdigimi bilmiyrdum sen bendn ilgi sevgi istedin ben sana ne yaptm surekli agliyor ki aglayan bi insanda deildi hic. 1 kere gormustm simdi pesimden ayrilmiyor benm bu sehirde kimsem yok ve bnm aileimn oldugu sehre gidip yasamamzi teklif etti hersey banka hesaplari elinde olck bana harclik vercksin kopeginm senin ez beni affetme ama gitme birakma erkekligimdende vazgececm ilac iceyim bidaha kullanamayim gizunun onunde icerim hicbirseynsenden onemlin deil diyor ve ne yapacam bilmiyorum oglumla kaldim boyle !!! Demem o ki kocanizin sifresinide bilseniz takipte etsenz evden ise isten evede gitse yapcagini her sekilde yapiyor !

Ha kadinada dersini verdim aradim konstm hakaret etmedim normal bi sekilde konustm ben boyle konustukca yerin dibine girdi bana kufur et hakaret et bnmle gorus yuzume tukur ne olur diye yalvardi kanser hastasiymis az omru varmis dedm olursunuz ins esimde olsun en azindan cocuklarinizin basi yerde olmaz ! Daha birsuru sey Ve ona mahkemede zinadan dava acicagimi soyledim adini biliordum kocanada ulasacsgim tek bnm yuvam yikilmayacak sizde cekceksiniz dedim kan cikar yapma dedi dedm ciksin gelsin bu esim olcak insanida oldursun esimde dinliyor bos bos bakior sesi cikmiyor sonra kapadm tel nosundan soyadini buldum aradim dedm bumu soyadin evet dedi dedm adresinide bulcam bekle ariyor ariyor tek niyetim korkutup ders vermek kimseyi canindan edemem Allaha inancim sonsuz kimseye sebep olamam onun cocunu annesiz babasiz birakamam vicdanim el vermezdi bi sure gecti msj atti kocamla knscm sen yapma dedi bnde aradm bu korku sana yetmistir umarim dedm aglamaya basladi kendine beddua ediyor falan bnm bebegimn gunahina girdin ben seni cocugunun gunahina girmicem dedm sen hergun onun yuzune bakamayip vicdaninla savasarak olceksn dedm birdahada beni arama seni aramayacm dedm gormek istyrm seni seni doguran ana ne guzel evlat yetistirmis faln diyor kapadm neyse sonra msj atti ben bu vicdan azabiyla olecem beni affet hakkini helal et ne olur diye dedm ne oglumun hakki nede ben bana yasattiklarini helal etmiorm birdaha kimdenin yuvssni dagitmassin ins Allah senin islah etsin deyip dahada diyaloga girmedim .

3 gundur cehennemi yasiyorum ne yapmaliyim bilmiyorum annem rahatsiz oldugu icin soyleyemedim annemle babam ayri babam kendine zor yetiyor ben esime soyledim burda kimsem yok sen benm babam annem kocam dostum arkdsm herseydin sen hrrseyimi elimden aldin aglamaktan helak oldu ama zerre umrmda deil ! Ailesi az sabret diyorlar cocugun icin ama bnm bu insani icim kaldirmiyor esim cocugu kucana alip kiyma ayirma bizi diyor ama kendisi kiydi !! Sadece siz yasasaniz bunlari napardiniz !! Bi akil verin baskasi yazsa ben ayrilmalisin derdim ama kendim yasiyorm ve lanet olsun yapamiyorum gidemiyorum oglum.icin !!!

Son düzenleme:
valla esınızın sıcılı bastan bozukmus zaten ama gonul bu nereye konacagı bellı olmuyor.. bence su an kaybetme korkusu ıle esınız yelkenlerı suya ındırmıs ama afedersenız emın ol ki devamı gelir, seven adam bunu yapmaz,kimseye yan gozle bıle bakmaz....
akı uckurunda olan adamdan da hayır gelmez..
ama su durumda en mantıklısı esınıze karsı mesafenızı koruyarak bır sure sakınce kendınızı, ayrılırsanız ya da devam edersenız neler olacagını tartıp biçmek, esınızın kartlarına vs de el koyun hatta artık işe giderken yalnız gidip gelsin başkalarına şöförlük yapmak zorunda değil herkes bakar başının çaresine, bu süreçtede iki ev arkadaşı modunda takılırsınız...
son karar sızın her zaman...

valla esınızın sıcılı bastan bozukmus zaten ama gonul bu nereye konacagı bellı olmuyor.. bence su an kaybetme korkusu ıle esınız yelkenlerı suya ındırmıs ama afedersenız emın ol ki devamı gelir, seven adam bunu yapmaz,kimseye yan gozle bıle bakmaz....
akı uckurunda olan adamdan da hayır gelmez..
ama su durumda en mantıklısı esınıze karsı mesafenızı koruyarak bır sure sakınce kendınızı, ayrılırsanız ya da devam edersenız neler olacagını tartıp biçmek, esınızın kartlarına vs de el koyun hatta artık işe giderken yalnız gidip gelsin başkalarına şöförlük yapmak zorunda değil herkes bakar başının çaresine, bu süreçtede iki ev arkadaşı modunda takılırsınız...
son karar sızın her zaman...

Evet bozukmus bende bi cok seyi sonradan ogrendim aslinda ailesi ona son sansi vermisti biz evlenirken ve ben anlamamistim bir cok seyi is yerinde herkes birbirini aliyor kendi isteyerek yaptigi birsey degildi birdaha olmayacak diyor istende ayrilcakmis evde suan mutfakta ev islerini yapiyor sen elleme sen yapma ben yaparim cocuga bakiyor ne istersin diye pesimde dolaniyor bende ev arkadasiyiz bundan sonra dedim dun gece 2 gundurde yataklari ayirdim yataga gelip sariliyor affet beni diyor beni izle eger bir daha hata yaparsam birsey yakalarsan ben kendimi oldurcem diyor ona inanmiyorum ve kendinede soyledim evlilikte temel olan hersey yikildi ve geri donusu olamaz affetme sadece izle diyor benm icim almiyor tek siginagim oglum.

Sen hiç bir zaman eşini affedemeyeceksin,mutsuz olacaksın ve oğlun da mutsuz olacak.çocuğun için katlan lafına insnmıyorum milletin.ayrıca kocan asla değişmiyecek bu çok belli.yurtdışında ne haltlar yemiştirde çocuklarını göremiyordur.ben olsam kendim için çocuğum için boşanırdım.bunu kocana sen yapsaydın,o anında seni kapı dışarı ederdi.bence her ikisine de yani kadına da dava aç.niye üç haftada her b.ku yiyen kadına acıdın onu anlayamadım

Mrb esim yurtdisinda dogmus buyumus rahat bi insan orda 2 evlilik yapms 2. Esinden iki cocugu var ve gormesi yasak ! Dayanamayip istanbula geliyor ve malesef biz tanisiyoruz asik oluyoruz goya falan neyse cok kisa zamanda nisanlandik bi ara ayrildk baskasiyla olmus vs baristik ve ben guvenmedm 2 3 gunluk ayrilikta baskasina bakamamali insan neyse cok sevdigimden evlenince yapmaz diye kendimi avuttum ama artik hic guvenemedm evlendik bir oglumuz oldu 6 aylik suan esim evden ise isten eve gelir ickisi kumari yok hrrseyi benimle yapar bos vakitlerinde beraberiz falan telefondaki herseyini bilirim yani saklayacak birsey yok sifreleri kayitlari disardyken foto atar burdyim diye ise giderken is arkdslarini alir donustede birakir 3 hafta once bir kadin girdi ise onuda aliyordu kim falan derken evli vs demisti bende ustelemedm ama esim yurtdisinda ysdadigi icin hep derdm burasi ora gibi deil insnlar samimiyetini yanlis anlar cizgini koru ben yapiyorum biliorm derdi 1 1.5 hafta once ufktn degisimler oldu hislerim gucludur efendm cnm diye acar ama arabada onlar oldunda efendm der vs vs bnde suphelenip eski telefonu sarj edip ses kayit cihazi olarak sadece arabada ne konusuluor diye merak ettigimden kaydi acip el cantasina koydum amacim konusma dinlemekti ve duyduklarima inanamadim o 3 hafta once ise giren kadini almis otoparka gidelimmi diyor kadin kameralar var diyor sonra burasi iyi birsey olmaz diyip araba duruyor bir iliski deil ama kadin esimi tatmin ediyor ve o sesleri duymak igrencti ! Esim sokta vurdum vurdum sesi cikmiyor bos bos bakior baslama hikayeside kadin kocasiyla tartismis arabaya bindinde agliyormus kocamin omzuna yaslanmis bizimde aramiz kotuydu o an yakinlasmislar ve benim ses kaydi yaptigim gunde ilk kez boyle yasamislar Allahin sevgili kuluyum ! Cunku ikiside evli sabahin koru yolun kenarinda kim nrrde nasil bilecek kimin aklinin ucuna gelir boyle birsey ikisi arasinda kalacak belkide devam edecekti ! ailesiyle gorustm herkes bnm arkamda esim cok pisman herseyden vazgecmis durumda 2 gundur ise gitmiyor ayaklarimi opup yalvariyor snei bukadr sevdigimi bilmiyrdum sen bendn ilgi sevgi istedin ben sana ne yaptm surekli agliyor ki aglayan bi insanda deildi hic. 1 kere gormustm simdi pesimden ayrilmiyor benm bu sehirde kimsem yok ve bnm aileimn oldugu sehre gidip yasamamzi teklif etti hersey banka hesaplari elinde olck bana harclik vercksin kopeginm senin ez beni affetme ama gitme birakma erkekligimdende vazgececm ilac iceyim bidaha kullanamayim gizunun onunde icerim hicbirseynsenden onemlin deil diyor ve ne yapacam bilmiyorum 6 aylik oglumla kaldim boyle !!! Demem o ki kocanizin sifresinide bilseniz takipte etsenz evden ise isten evede gitse yapcagini her sekilde yapiyor !

Ha kadinada dersini verdim aradim konstm hakaret etmedim normal bi sekilde konustm ben boyle konustukca yerin dibine girdi bana kufur et hakaret et bnmle gorus yuzume tukur ne olur diye yalvardi kanser hastasiymis az omru varmis dedm olursunuz ins esimde olsun en azindan cocuklarinizin basi yerde olmaz ! Daha birsuru sey Ve ona mahkemede zinadan dava acicagimi soyledim adini biliordum kocanada ulasacsgim tek bnm yuvam yikilmayacak sizde cekceksiniz dedim kan cikar yapma dedi dedm ciksin gelsin bu esim olcak insanida oldursun esimde dinliyor bos bos bakior sesi cikmiyor sonra kapadm tel nosundan soyadini buldum aradim dedm bumu soyadin evet dedi dedm adresinide bulcam bekle ariyor ariyor tek niyetim korkutup ders vermek kimseyi canindan edemem Allaha inancim sonsuz kimseye sebep olamam onun cocunu annesiz babasiz birakamam vicdanim el vermezdi bi sure gecti msj atti kocamla knscm sen yapma dedi bnde aradm bu korku sana yetmistir umarim dedm aglamaya basladi kendine beddua ediyor falan bnm 6 aylik bebegimn gunahina girdin ben seni cocugunun gunahina girmicem dedm sen hergun onun yuzune bakamayip vicdaninla savasarak olceksn dedm birdahada beni arama seni aramayacm dedm gormek istyrm seni seni doguran ana ne guzel evlat yetistirmis faln diyor kapadm neyse sonra msj atti ben bu vicdan azabiyla olecem beni affet hakkini helal et ne olur diye dedm ne 6 aylik oglumun hakki nede ben bana yasattiklarini helal etmiorm birdaha kimdenin yuvssni dagitmassin ins Allah senin islah etsin deyip dahada diyaloga girmedim .

3 gundur cehennemi yasiyorum ne yapmaliyim bilmiyorum annem rahatsiz oldugu icin soyleyemedim annemle babam ayri babam engelli kendine zor yetiyor ben esime soyledim burda kimsem yok sen benm babam annem kocam dostum arkdsm herseydin sen hrrseyimi elimden aldin aglamaktan helak oldu ama zerre umrmda deil ! Ailesi az sabret diyorlar cocugun icin ama bnm bu insani icim kaldirmiyor esim cocugu kucana alip kiyma ayirma bizi diyor ama kendisi kiydi !! Sadece siz yasasaniz bunlari napardiniz !! Bi akil verin baskasi yazsa ben ayrilmalisin derdim ama kendim yasiyorm ve lanet olsun yapamiyorum gidemiyorum oglum.icin !!!
Kadın eşimi tatmin ediyor derken nerden biliyorsun ilişki durumu olmadığını? Ben olsam güvenmem

Bişey sormak istiyorum ama kırmak istemem.gerçekten oğlun için mi ayrılmıyorsun yoksa tek kalmaktan korktuğun için.çoğu aldatılan kadın çocuklarım için diyor ama aslında kendileri gidemediği için kalıyorlar

Gidemeyeceksen, kurcalamayacaksın.

Ben sadece arabada ne konusuyorlar diye merak ettim esim ben mesafemi biliyorum diyordu keske kamera taksan ses kaydi ypsan diyordu bnde dedigini yaptim nerden bilebilirdim sabahin 7 sinde ise giderken boyle bisey yapacagni ben sadece ne derece samimiyetle konustuklarini bilmek istedim ! Kurcalamasydim ikisi arasinda gizli sekilde devam edecekti belki ben aptal bir insanmiyim gidemicek deilim suan gidemiyorum sadece cocum hakkinda en dogru karari vermek icin surekli dusunuyorum !

eşin zaten rahat 2 evlilik yapmış ve her ne yaptıysa çocuklarını bile görmesi yasak...ve bunlardan ders çıkarmamış hala başkalarının peşinde..terbiyesiz yaa...
çok zor durumun canım..Rabbim yardımcın olsun..hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah...ama benim başıma gelseydi ayrılırdım kesinlikle..

Bişey sormak istiyorum ama kırmak istemem.gerçekten oğlun için mi ayrılmıyorsun yoksa tek kalmaktan korktuğun için.çoğu aldatılan kadın çocuklarım için diyor ama aslında kendileri gidemediği için kalıyorlar

Gercekten oglum icin onun hakkinda dogru karari vermek istdigimden aslinda ben tek olsam 1 dakika bile durmam ki oda biliyor ogrendigimdede valizleri hazirladim oglumnda bnmde valizlerimiz suan hazir benm gidecek evimde var annmin evinde yasayabilirim ki annem bilse hemen gel der ve ben biliormki bu evden cikarsam asla geri donmem suan oglum icin nasil yapicam neyapicam dusuncesindeyim . Birden cikipta bocamalamk istemiyorum

eşin zaten rahat 2 evlilik yapmış ve her ne yaptıysa çocuklarını bile görmesi yasak...ve bunlardan ders çıkarmamış hala başkalarının peşinde..terbiyesiz yaa...
çok zor durumun canım..Rabbim yardımcın olsun..hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah...ama benim başıma gelseydi ayrılırdım kesinlikle..

Tesekkur ederim bende oyle yapicam azicik zamana ihtiyacim var

2 ayri kadindan iki cocugu var ve görmesi yasak. Hic arastirdiniz mi sebebini? Siddet ve taciz varsa göremez cocuklarini. Onun disinda esini aldatmis, eve yiyecek getirmemis, nafaka ödememis... Bunlarin hic biri cocugu görmeyi yasaklamaz. Maddi durum düzelir baska veya ikinci is bulur para sorunu cözülür. Cocuklariyla mahkemenin belirledigi günlerde görüsebilir. O cocuklara babalik yapmayan adam sizden olan cocugu niye düsünsün? Ya bu kadar isaret var; bir sekilde oluyor, bir sekilde görmezden geliniyor, neyse düzelir dedim, cok sevdigimden göremedim görmek istemedim... Sorun dag gibi bahaneler de dag gibi.

Bu adam gram degismez, simdi aklinca kriz yönetimi yapiyor yok erkekligimi bitiririm ilac icerim para sende dursun sen bana harclik ver. Bu adamin hali hazirda zaten iki cocugu var biraz gözlemleyim cocuklara bakis acisi nedir, niye yasaklanmis o cocuklari görmesi acaba bir sucu mu var demeyip hemen siz de bir tane yapmissiniz. Yazik degil mi bu cocuklara? Ben size olacagi söyleyeyim. Affederseniz yine yapacak hem de ilk firsatta cünkü mayasi bozuk. Affetmeyip ayrilirsaniz yine gidip baska bir kizi bulup evlenecek basini yakacak. Bir cocuk da ondan yapar.

ben ayrıl derim ama tabi dışardan senin yerinde olsam belki ayrılamam yani söylemesi kolaydır tabi ama sürekli eşini gördüğünde o konuşmalar aklına gelecek

çok çok ağır bir travma ALLAH yardımcın olsun,eğer tahammül edebilirim diyorsan devam edeceksin,yok eğer bu olay sürekli her fırsatta canı yakacak ve seni mutsuz edicekse ayrıl hiç kolay değil ve herkes kaldıramaz bunu..

2 ayri kadindan iki cocugu var ve görmesi yasak. Hic arastirdiniz mi sebebini? Siddet ve taciz varsa göremez cocuklarini. Onun disinda esini aldatmis, eve yiyecek getirmemis, nafaka ödememis... Bunlarin hic biri cocugu görmeyi yasaklamaz. Maddi durum düzelir baska veya ikinci is bulur para sorunu cözülür. Cocuklariyla mahkemenin belirledigi günlerde görüsebilir. O cocuklara babalik yapmayan adam sizden olan cocugu niye düsünsün? Ya bu kadar isaret var; bir sekilde oluyor, bir sekilde görmezden geliniyor, neyse düzelir dedim, cok sevdigimden göremedim görmek istemedim... Sorun dag gibi bahaneler de dag gibi.

Bu adam gram degismez, simdi aklinca kriz yönetimi yapiyor yok erkekligimi bitiririm ilac icerim para sende dursun sen bana harclik ver. Bu adamin hali hazirda zaten iki cocugu var biraz gözlemleyim cocuklara bakis acisi nedir, niye yasaklanmis o cocuklari görmesi acaba bir sucu mu var demeyip hemen siz de bir tane yapmissiniz. Yazik degil mi bu cocuklara? Ben size olacagi söyleyeyim. Affederseniz yine yapacak hem de ilk firsatta cünkü mayasi bozuk. Affetmeyip ayrilirsaniz yine gidip baska bir kizi bulup evlenecek basini yakacak. Bir cocuk da ondan yapar.

2 ayri kadindan degil 2. Esinden ikizleri var ve yurtdisinda yasiyorlar kanunlar orda daha farkli benim esim gormuyor evet ama ailesinede gsotrrmiyorlar kaynanam melek gibidir torunlarina tapar goremedigi icin torunlarina aglar surekli o kadin psikopatmis aslinda esim suclu ben inanirim ama ailesinin herhangi birsey yaptini asla dusunmuyorum onlarada yasak koydurmus ben bi cok kisiden dinledim cocuklarini cok seviyor onu biliyorum goremedigi icin turkiyeye donmus resimlerine bakior surekli ben onun acisini bildigim icin cocugumla duygularini bastirir diye dusundm soyle anlatim tahlil yaptirmistk oglana 6 aydan sonra yapilmasi gerekiormus intrnettn gece 1 de sonclara bakalm dedik baktk bazi degerler dusuk yuksek derken dayanamadi acile gidip doktor gosterdi bisimi var diye bazi sorunlari var bence tedavi olmalisin diye soyledim umarim olur ama ben hayatinda olmayacm .

Daha önce de sizi aldatmış, eminim o zaman da yeminler edip ayaklarınıza kapanmıştır. Değişen bir şey olmuş mu sizce?

Güven duymadığınız biriyle evli kalarak kendinize hayatı zindan edersiniz. Sürekli nerede, ne yapıyor diye sorgulayıp duracaksınız. En ufak bir tutarsızlıkta bile tartışma çıkacak.

Boşanmam gidemem diyorsanız, bu dediklerimi yapmayın, kapayın gözünüzü kulaklarınızı ve oturun. Çünkü bu yaptığınız sadece eşinizi cesaretlendiriyor. Sizi kaybetme korkusu tamamen ortadan kalkmış oluyor.

X