Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşi gelecekmiş hani yanına...GÜVENLİĞİ İÇİN ENDİŞE DUYMAMIZ NORMAL.HABER BEKLEMEMİZ GAYET NORMAL
Ben de haber bekliyorum zaten konu sahibinden. Ama neden geleceğini anlamadım bitirip kendi hayatına bakacaktı sonuçta her şey ortada pislik herifle daha fazla muhatap olmasın affetmeyecek sonuçta

Ben de haber bekliyorum zaten konu sahibinden. Ama neden geleceğini anlamadım bitirip kendi hayatına bakacaktı sonuçta her şey ortada pislik herifle daha fazla muhatap olmasın affetmeyecek sonuçta
Ben de az önce yazdığınız yanlış anladım eşinden bahsediyorsunuz, ben konu sahibinden bahsediyorsunuz sandım bence arkadaş da öyle sandı.

Ben de az önce yazdığınız yanlış anladım eşinden bahsediyorsunuz, ben konu sahibinden bahsediyorsunuz sandım bence arkadaş da öyle sandı.
böyleyse sorun yok Oglak kizi :) İnsan fake fake diyenleri görünce sinirleniyor.O yüzden ben de yanlış anladım sizi..Kusura bakmayın hakkınızı helal edin

Aynen ya kurguysa da biz salak olalım

Her şey cinsellik mi sizin için ya? Sevgi, sadakat, vefa gibi şeylerden haberiniz yok galiba. Sırf 5 ay uzaktasınız diye sizi aldatacak biriyle evlenmeyin Bi zahmet. Aldatmanın suçlusu da kadın oldu yani. Uzak kalarak aldatmasına müsaade etmiş oldu e adam haklı. Yazık...

Sizi o kadar hafife almışki başka birinden mi akıl aldın diye soruyor.. Sizi bu kadar hafife almasaydı kalmazdı böyle.. Nefret ediyorum bu olaydan, bi kendileri akıllılar çünkü..
Aynen çok güzel bir konuya parmak bastınızzz adam (afedersin gökcencim yanlıs anlama sakın ama) bayaaa karısını salak zannediyorrrr. Bu yüzden bu kadar rahattı bence. Kola döküldü dedi geçti mesela 1inci telefonun şifresini değiştirmedi mesela onu ulu orta koyup tuvalete gitti mesela 2inci telefonu evdeki çantaya saklayıp dışarı çıktı mesela evet çünkü ihtimal vermiyor kadının anlayacağına. Baksana adamın ilk lafı SEN BİRİNDEN Mİ AKIL ALDIN? Bu cümle her şeyi açıklıyor bence.

Konu sahibi zaten hissetmişti Üzücü bir durum ama şu bir gerçek ki kadınlar gerçekten hissediyor ve hissetmesi için maalesef BİRİNDEN AKIL ALMASINA GEREK YOK

Kaynım yakın zamanda boşandı, dava çekişmeli başladı, biz en az 2 sene sürer diyorduk çünkü anlaşamıyorlardı. Daha ikinci duruşmada hakim direk boşamış, bu evliliğin devam etmeyeceğini görüyorum demiş, sonra mal paylaşımı davası devam etti ama 2. duruşmada boşandılar. Çok haklısınız, her durum, her dava her boşanma kendine özeldir sonuçta.

Bu kadar acısının içinde kadın el birliğiyle küstürüldü bravo evet kadının kadına yaptığını gördük yine o şeref yoksunu şahısla yanyana gelmeniz riskli degilmi hiç muhattap olmasanız daha iyi degilmi

Çok bilgili, süper öngörülü yüksek avukatlarımız ve fake diyenler yazmasa diyorum. Mecbur degilsiniz inanmazsaniz yazmayin.

Biz inananlar ve konu sahibinin yanında olmak isteyenler iletisim kanalının kapanmasını istemiyoruz. Bu oyle bir vaka ki emsal teskil ediyor bircok kadina. MAALESEF Gokcen kadar cesaretli ve kararli olamayan bircok kadin yillarca eziliyor, hiç oluyor. Ömürleri ziyan oluyor.

Bu isin bir de böyle bir tarafi var. Dur diyebilirsiniz, hayatınızı değiştirebilirsiniz demek icin Gokcen ve Matruj gibi kadinlara ihyiyacimiz var. Gokcen seninleyiz, sakin ol, temkinli ol. Dualarimiz, kalbimiz seninle.

Cok guzel haberlerini alacagiz günleri bekliyoruz. Senin davan sadece senin davan degil inan buna.

Erkeklerin bu her naneyi yiyipde
Pismanim demesi
Ustune bide affedildikden sonra tekrar yapmasi, gına geldi artik bu pisliklerden.

Hep derim dicemde kadin yapsa kendilerinin soyledigi gibi bi anlik biseydi diyip affederlermiydi acaba? hayir
Oyuzden bi kadinda affetmemeli

Konu sahibi okudum tum yazdiklarini. Suan cok canin yaniyo, ilerdede bu yara olarak kalacak sende bunu kendimden biliyorm ama sen hep boyle bi pislige sabretmeyen guclu kadin olarak kalacaksin akillarda.
Hep mutlu ol insAllah

Fake diyenler, fake iması yapanlar anladınız işte? Bilmem farkında mısınız konu içinde hala ilk mesaja cevap veren bile var. Herkesin konu içindeki her mesajın, her satırını okuyacak kadar çok boş vakti olmayabilir. Ben şahsen burayı genelde geceleri yatmadan önce okuyorum. Ama sabah akşam aktif olup tek düşüncesi bu konu olanlar var. Bizzat yazmışlar da zaten bunu.

Örneğin ben "sizi düşünmekten uyuyamadım" yazan birine saldırıyor muyum abartmayın diye? O zaman kafası karışanlara da körü körüne inananlar niye yorum yapılıyor babasının konusu gibi onu anlamıyorum ben.

Neyse konuyu dağıtmak istemiyorum gereksiz bir polemikle, konu sahibine gerçekten geçmiş olsun eger kafaya yatmayan bazı noktaları sormamız onu incittiyse kusura bakmasın ama sorgulamadan bir şeye inanmak benim tarzım değil. Konu içinde de zaten bir sürü fake konuyu örnek vermişler bence onlara verin cevabınızı

Bencede kapatın sıktı artık buradaki geyik yapan gülen fake diyen kadınların yaptığı. Cok saygısızca daha öncede belirttim. Size de son kez demek istiyorum ki, ben olsam bende görüşür bakalım neler diyecek ve pişmanlığını görmek isterdim ama doğrusu bence de görüşmemek. Eğer kendinize söz geçirebilirseniz ki su ana kadar cok iyiydiniz yerinizde olsam görüşmem. Cünkü sizinle görüşmesi ona hediye gibi olacak konusacak af dileyecek içini rahatlatacak ikna edemese bile. İçi biraz olsun soğuyacak. Yerinizde olsam hattımı bile değiştirir bana ulaşamamasını sağlardım siiznli konusmak ve af dilemek için bir ömür koşsun içinde kalsın anlatamasın kendini. İçi içini hep kemirsin. O şimdi cok pişman dünyası basına yıkıldı cünkü sana birisi akıl vermiş derken de demek istediği şu siizn onu yakalayıp delil bulabileceğiniz hiç ummuyordı ondan bu kadar rahat davrandı. Şok oldu resmen. Sizin beyin gücünüze sasırdıama iş işten de gecti tabi. Yerinizde olsam görüşmem ona bu iyiliği yapmam. Sevgiyle

Bu konu beni çok etkiledi. Eşimle farklı şehirlerde çalışıyorduk. 8-9 saatlik mesafe. Git gel 18 saat. Her haftasonu veya iki haftada bir gelip gidiyordum. Evin temizliğini haftalık yemeği yapıp dönüyordum. Bir buçuk sene böyle geçti. Ben de aldatıldım mı beynimi kemiriyor bu düşünce. Bu kadar fedakârlık yapmışken aldatılmış olmak çok yıkar beni.

Ne gibi bir takip? yakında işime geri dönmem zorundayım. Uzaktan nasıl takip edilir hiç bilemem..

Şeytan dürtüyor beni gece uyuyunca telefonunu karıştır diye.
Benim içime. Öyle bi kusku düştüğünde telefondan başlarım.turk Telekom kullanıyoruz biz online işlemler şifresini alıp kendi telefonumdan bakiyorum.kime mesaj atmış kimi aramis gibi.cok şükür bişey cikmiyo bir kez eski eşine mesaj atmıştı konuştuk zaten kızına ulaşamamış onu sormuş kadında kız duşta yazmis..online işlemlere baktığını eşim halen biliyor ama şifre 1 aylık ya silindi bende artık bakmıyorum.benim aklıma ilk bu geliyor ama herkesin numarasını ezbere bilemezsiniz.o yüzden günde kaç kez kaç dj kimle konusmus en fazla ona bakabilirsin.

Eşiniz sevişmek üzere eve getirdiği kadını neden misafir yatağında yatırsın ki? Mantıklı değil bu kısım...
Bazıları yapıyor canım.arkadasimin eşi kadın annesine ziyarete gittiğinde bir gece eve sevgilisini getirmiş.ama yatak odasında birlikte olmamislar.mutfakta yiyip icmisler.adam eşinin fotoğraflarını falan örtüyle örtmüş.salonda koltukta birlikte olmuşlar.yatak boş ama aldatirken bile bunu düşünebilen bazıları var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…