Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir degil iki degil kac uye sirf bu fakeciler, sarkastik yorumcular yuzunden küstü gitti ondan.

Kafasi karisan, elestiren zaten üslubunca sorusunu soruyor, sorguluyor. Ve diger üyeler, konu sahibi açıklama yapıyor.

Ama assslaaa olmaz kesinlikle olmaz diyenler kabak tadi verdi artik. Sorgulamanın da bir yolu yordamı vardir. Acisi olan bir kadını tahrik edip yalancılıkla suçluyorsunuz sorgulama degil bu. Eleştirel dusunme de degil.

Bence erkekleri siz tanımıyorsunuz. Belli ki hep yanlış örnekler görmüşsünüz. Eşim pavyona adım atmadı, ayrı kalsakta yapmaz, kadın da bulmaz. Herkes aklı uçkurunda gezmiyor. Herseyin bir normali var. Aldatma anormal , akılsız erkeklerin işi. Eşinizden 5 ay ayrı kalsanız birbirinizi aldatacaksiniz demek

Okuduğunuzu anlasanız keşke diyeceğim ama zor gibi.

Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..
Güvendiğiniz bir arkadaşınıza deseniz o göndersin. Sadece yazışmayı göndersin, hiç yorum, hakaret yapmasın. Bir şey olursa arkadaşınız desinki, bir kadın hakkında böyle konuşmalar döndüğünü bilmesi gerektiği için gönderdim.

Sizin numaranız olmadığı için davada kullanamazlar bunu. Ben arkadaşıma atmıştım akıl almak için, sonra bunlar ortaya çıkınca oda dayanamamış bu kadına göndermiş, deseniz sorun olmaz sanırım.

Hem amacınıza ulaşmış olursunuz hem de suç işlememiş

Sevgili G GokcenKatun kırgınlığınızı anlayabiliyorum. Çok fazla fake dendi konunuza. Ancak sizden ricam bu görüşme gerçekleşecek ise eğer, görüşmeden sonra iyi olduğunuzu haber edip öyle kapatın konunuzu.
Burada benim gibi sizin gercekten canınız için endişe eden çok kişi var. Bizim hatrimiza en azından bunu yapın.
Ve gerçekten çok dikkatli olun.
Görüşme esnasında onu şikayet edeceğinizi çok dillendirmeyin.
Hayatının kayacağını anlayan bir amip her şeyi yapabilir

Bu konuya nekadar çok mesaj yazıldı farkındasınız değil mi?

Bu sabah herkes siz bişey yazdınız mı diye konuyu açtı defalarca yeniledi. Sağolun, ayrıntılı yazmışsınz ne güzel

Ama şimdi konuyu kapattırmak istemeniz bence yanlış olur. Burada size fake diyen yardımcı olanlardan o kadar az sayıda ki.. %1 belki

O fake diyenler kendiyle sorunu olanlar ve her konudalar inanın.

Size destek vermek isteriz, zor zamanlarınız hemen geçmeyecek çünkü, dua ediyoruz sizin için.

Konuyu kapattırınca veya haber vermeyince buradaki çoğunluğu kırmış olursunz
Bir kardeşimiz gibi üzüldük sizin için
Tekrar Allah yardımcınız olsun

Bu tür fedakarlıklar sadece kullanılıyor , erkeği kadına bağlayan şeyler değil maalesef. Evin temizlikçisi ve aşçısı gibi davranırsak adamlar da bi süre sonra sadece temizlikçi/aşçı gibi görmeye başlayabilir. Bunu farketmek Ve buna göre güncellenmek lazım... Söylemeden geçemedim

Oo bir girmedim siteye 161 sayfa olmus son durum ne kardeslerim yapmis mi adam dusunduklerimizi gercekten

Burda altına fake mi yazılmayan konu yok gibi G GokcenKatun , konunuz çok reaksiyon aldığı için çok fazla olumsuz yorum da oldu haliyle. Hiç takılmayın derim, yıllar yıllar önce benm konuma da fake mi diyenler olmuştu burda ama gayet gerçekti herşey Her şey bundan sonra gönlünüzde olsun

Öyle yapıştırılmaz böyle yapıştırılır işte helal size

Konu sahibinin tüm mesajlarını okudum. Kendim de boşanma aşamasındayım ve arada sevgi olmadığı için hiç üzgün değilim ama böyle seven kadınların ihanete uğramasına çok çok üzülüyorum. Canım konu sahibi, Allah sana büyük bir lütufta bulunmuş ve o iki karaktersizin oyunlarını ayağına dolamış. Sen bu hikayenin masumu ve şanslısısın. Her ikisinin de yanına bırakma lütfen. O adi kocanın da, o yapışkan sümük karının da yaptıklarını yanına bırakma. Hele ki emniyet teşkilatında bu tür ahlaksızlar asla cezasız kalmaz. Görsünler bakalım "ben seninle herşeyi göze aldım" romantizmi gö*lerinde tam olarak nasıl patlıyormuş.

Niye böyle bir şey yapıyordunuz ki, çok şaşırdım. Adam kendi temizliğini yemeğini yapabilirdi. Hatta madem o kadar uzak mesafe vardı, eşiniz gidip gelmeliydi sizi görmek için.

Yanlış anlaşılmasın zorunluluk hali olur, fedakarlık yapılır ama bu durum çok başka.

Aynen, benim de çok farkettiğim bir şey bu. İlk yorumlarda nasıl tepkiler geldiyse, diğer yorumlarda da aynı tepkiler oluyor. Çok ilginç bir şey gerçekten.

Okuduğunuzu anlasanız keşke diyeceğim ama zor gibi.

Seninle kesinlikle aynı fikirdeyim. Hatta nihayet gerçekçi biri dedim...Erkeklerden hayransız kalabilen, tek başına uzun süre hiçbir kadının muhabbeti dahi olmadan yaşayabilen çok azdır..Fiziksel aldatma kesin olur diyemeyiz ama illa ki bi sohbet bişi oluyor...Eşiyle aynı evde oşsa bile, geçtim uzakta olmasını..Yeter ki güzel ve hoş bir kadın ilgi göstersin...En azından aklına gelen şeyler ve arada muhabbetler olur...Benim Kemalim yapmadı yapmaz diyenler bunu diyebilmek için 7/24 yanındamıydılar acaba..

Ayrıca şunu da soyliim, aldatan erkeklerin yakalandıktan sonraki ağlama ve affettirme çabaları tamamen kendisine bir zarar gelmesi, aileler ve toplum tarafından dışlanması, rezil olması ve vb korkular sebebiyledir..Yoksa pişmanlık falan değil..Bir de beraber oldugu kadınla devam etmeye güvenemediği için...Aldatan erkeklerin asla eşlerini sevdiğini ve bağlılık hissettiklerini düşünmüyorum

G GokcenKatun 'un talebi üzerine konu yorumlara kapatılmıştır.

Şunu da yazmadan geçemeyeceğim zira konuyu kapatmak için topiğe tıkladığımda gözüme çarptı ve şikayet raporlarına bakarken henüz şikayet gerekçelerini incelemiş olmasam bile bu konuyla ilgili şikayetlerinde olduğunu gördüm.

Bir üyeye açtığı konusuna inanabilirsiniz de inanmayabilirsiniz de, her üyelik ve her konu gerçektir diyemeyiz, bunun garantisini yönetim dahi veremez ama gerçek olanla olmayanı "inanmadım, bu konu kesin fake" yazarak ayırt edemezsiniz, fake yazarak diğerlerinin aklına şüphe tohumları ekersiniz ve konu gerçeklerden uzaklaşıp şüphelerin dile getirildiği bir konu haline gelir.

Üye ve konusu gerçekse de bir hemcinsinizi dertleşmeye, tavsiye almaya ihtiyacı olduğu bir dönemde kırar incitirsiniz.

Konulara inanmadığınızı yazmak yerine şikayet et'e basarak rapor etseniz, incelenir gerekirse üyelik askıya alınır iletişime geçmesi sağlanır, şüpheler giderilir ama sizler çoğunlukla bunu yapmıyorsunuz.

Bu konu ve üye gerçek mi? Bunu bilemem ama GokcenKatun'un site iletişimden üyeliğini teyit etmesini isterim, ayrıca size bir şey diyeyim mi?

Bu konu gerçek mi değil mi teyit edilir ama fake olduğundan zerre şüphelenmediğiniz başka bir konu fake bence, bu sebeple sessizce gereken yapılmıştı, o üyeye epey üzüldünüz neredeyse üzüntüsünü içinizde hissettiniz asla gerçekliğini sorgulamadınız zira üye bazı duygularınıza o kadar güzel dokundu ki fake olacağı aklınızdan bile geçmedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…