Eşimle birbirimizi yiyoruz

Ben normalde hiç işi bırak falan demem. Ama bu adamın maddi olarak yalnız kalması gerekiyor. Bakıcı parası da pek koymayacaktır, nasılsa aktif çalışan biri daha var evde. Bazen anlayışsız tarafı böyle geri çekilerek terbiye etmek iyidir ya. Paradan iyi terbiyeci mi var? Parasız adam kaç gün koruyacak bakalım ailesini..
Bu kadının bir de parası olmasa yüzüne mi bakarlar ya🙄 hiç katılmıyorum. Zaten asgari civarı alıyordur, bakıcı da o kadar alır, çalışsa da çalışmasa da zorlanacaklar. Kadın neden işinden oluyor? İnsan güvendiği kocasından bile kazık yiyor, bu adama güvenip maaşını bırakmasın diyorum.

Ben size önceki konunuzda da yazmıştım. Sizi kandıran kişi kayınvalideniz değil eşiniz. Kadın ben kızımın çocuğuna bakıyorum sizinkine bakamam demesine rağmen eşiniz size hala bakar diye kandırmaya çalışıyor. Halbuki kv gayet net bir şekilde bakmayacağını söylemiş. Evlenmeden önce de annen çocuk bakıyor bizimkine nasıl bakacak diye sorunca eşiniz ikna etmiş sizi.

Onun dışında siz biraz hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Diğer konuda da kvye çocuk göstermiycem diyordunuz, şimdi de uzaklaştırma alıcam diyorsunuz. Aile apartmanında bu söylediklerinizin hiçbirini yapmanız mümkün değil. Bu tarz restler çekmeyi bir kere kafanızdan atın.

Yukarda bir arkadaş da yazmış, sizin kendi anneniz anladığım kadarıyla kayınvalidenizden daha zor bir insan. Şimdi açtım okudum o konunuzu da. Anneniz sürekli hizmet bekleyen birisi. Çocuğunuzu hiç de bakacak biri gibi değil. O yüzden benim tavsiyem eğer kv ile tek probleminiz çocuk bakmaması ise bence eşinizle bu konuda kavga etmeyi artık bırakın. He başka problemler varsa onu bilemem.

Bu kadının bir de parası olmasa yüzüne mi bakarlar ya🙄 hiç katılmıyorum. Zaten asgari civarı alıyordur, bakıcı da o kadar alır, çalışsa da çalışmasa da zorlanacaklar. Kadın neden işinden oluyor? İnsan güvendiği kocasından bile kazık yiyor, bu adama güvenip maaşını bırakmasın diyorum.
Azcık çaçaron olacaksın işte, öyle süklüm püklüm durursan elinde paran da olsa pek bi fark olmaz, bak parası varken kaynana dibinden ayrılamıyor, bi de çok kira veriyormuş. Konu sahibinin yerinde olsam azdan az çoktan çok gider derim koparırım kayışı, bu saatten sonra onlar düşünür. Napacak bana koca, kapının önüne mi koyacak? En fazla boşanır baba evine giderim, konu sahibi de anladığım kadarıyla onu göze almış, ne olacak yani, ölecek miyim?

Yorumlarınız beni güldürdü bu halimle 🙂 sidikli kızı versin de pek hoşuma gitti 😂 kafamı toplayabildim sağolun biraz daha yönümü belirledim
Ha şöyle tamam :) Otur güzelce büyüt bebeğini sen zaten 8 aylik bebegini nie birakip ise baslayacaksin ki cok iyi bi kariyerin yoksa??

Cocuga ben bakarim bakıcı parasını bana ver de kocana :))) madem para veresi varmis. Ye
rinde olsam 3 yasina kadar bakarim çocuğuma madem eşin razi.

Ilımlı ol bu sekilde bi yere varilmaz. Kendine zaman tanı daha psikolojin allak bullak. Bebeginin huzuru için en azindan onu düşün. Düşünüp düşünüp gazlama kendini kafani mesgul edecek baska seyler bul şu süreçte. Ortada buyuk bi olay yok bunun icin bosanma noktasina gelmeye ne gerek var.

Şuan bu bebeye kim bakıyor? Artık hepiniz birbirinizi yemektense bebeği düzgün ortamda büyütmeye çalışın ziyan edeceksiniz yazık yaaaa. Haklı ya da değiller çocuğunuza kimse bakmayacak artık bu net değil mi? O halde düzgün anne baba olun afedersiniz ama çocuğu yaparken bunları düşünecektiniz. İşi bırakacaksanız bırakın artık olan oldu. Şimdi boşanacağız şımarıklığı nedir ya? Niye yaptınız bu çocuğu niye? Kendi çöpünü toplayamayanlar ana baba oluyor sonra da çocukları burda travma konuları açıyor.

İşten ayrılın çocuğunuza kendiniz bakın kocanizda eve baksın ne bu kadınların çektiği ya hem para kazan hem de çocuğun ortada kalsın kavga konusu olsun bu erkekler en rahatı ohhh mis anasinin dibinden ayrılmasın gerisi önemli değil
Fiziksel psikolojik ekonomik şiddet yoksa uzaklaştirma almayın geri dönüşü çok zor annenize gidin kafayı dinleyin dicem ama adam buna da kurulur kaçtın gittin der çok zor ya sakin olun bir kez daha sakince konuşun

Ha şöyle tamam :) Otur güzelce büyüt bebeğini sen zaten 8 aylik bebegini nie birakip ise baslayacaksin ki cok iyi bi kariyerin yoksa??

Cocuga ben bakarim bakıcı parasını bana ver de kocana :))) madem para veresi varmis. Ye
rinde olsam 3 yasina kadar bakarim çocuğuma madem eşin razi.

Ilımlı ol bu sekilde bi yere varilmaz. Kendine zaman tanı daha psikolojin allak bullak. Bebeginin huzuru için en azindan onu düşün. Düşünüp düşünüp gazlama kendini kafani mesgul edecek baska seyler bul şu süreçte. Ortada buyuk bi olay yok bunun icin bosanma noktasina gelmeye ne gerek var.

Mübarek günde Allah sizinde gönlünüze ferahlık versin teşekkür ederim ❤️

Şuan bu bebeye kim bakıyor? Artık hepiniz birbirinizi yemektense bebeği düzgün ortamda büyütmeye çalışın ziyan edeceksiniz yazık yaaaa. Haklı ya da değiller çocuğunuza kimse bakmayacak artık bu net değil mi? O halde düzgün anne baba olun afedersiniz ama çocuğu yaparken bunları düşünecektiniz. İşi bırakacaksanız bırakın artık olan oldu. Şimdi boşanacağız şımarıklığı nedir ya? Niye yaptınız bu çocuğu niye? Kendi çöpünü toplayamayanlar ana baba oluyor sonra da çocukları burda travma konuları açıyor.

Konu sahibi iznini kullanıyor şu an.

Annenizin iftara misafiri geldiğinde kucağınızda 7 aylık bebekle gidip; annenizin temizliğini yapıp, yemeklerine yardım eden ve yaptıkları beğenilmeyen siz değil misiniz ?

Boşanmak istiyorsanız tabii boşanın. Boşanmak için illa büyük nedenlere ihtiyacınız yok; eşinizle evlilik hayatınızı sonlandırmak istemeniz yeterli.

Ancak "annem destek olur vb" diyerek kendinizi ve sizi dinleyenleri / okuyanları kandırmayın.
Bunu bilmiyordum.

Konu sahibi eşin seni seviyor anladığım kadarıyla... Eşinle uzlaş. İşe de geri dönme...

Birşey sormak istiyorum bu uyuşturucu kullanan biriyle beraber olunduğunda sipermden etkileri içmeyen kişiye geçer mi

X