Aldatılıyor muyum

O arada mesaj atacağını sanmıyorum, daha önceden arkadaşına söylemiş olsa ararsam benim de falan diye o kadarını düşünen,geçmişi silmeyide düşünürdü. Bence eşinizle alakalı değil ama erkektir yinede kontrole devam

Şuan esinize inanmaktan başka careniz yok ben olsam o an tepki vermezdim eve gelip cep telefonuna da bakardım o zaman netlesir .tabi bilemedim o anlık tolere etmek zordur tabi

Bu bir kanit sayilmaz. Arkadasi girmistr sonucta isteri fake hesabi vardir oluyor bunlar. Bosuna kafanizi yoruyorsunuz.

Olabilir ama anlayamadım gerçekten anlayamadım
Sordum neden arkadaşın böyle bir hesap açsın ki dedim ama oda bilmiyormuş niyetini
Sonradan eşim gönderdi hesabın şifresini bana
Şuan esinize inanmaktan başka careniz yok ben olsam o an tepki vermezdim eve gelip cep telefonuna da bakardım o zaman netlesir .tabi bilemedim o anlık tolere etmek zordur tabi
İşte tutamaxdım kendimi o an
E bence de hesap fake
Bir erkek neden fake kadın hesabı yapar ki?
Bilmiyorum

neden şüphelenmezsiniz
yani bir sürü şey görüp okuyoruz, körü körüne güvenmek ne kadar bilmiyorum ama içimde garip bi şekilde rahatlık var bide kafam çok karıştı

mesela ben çalışan kızlardan biri eşimin bilgisayarından face ine giriş yapmıştır diye düşünürüm.
siz neden direk kıpkırmızı olup kapı falan kilitlettiniz ki?

Çok saçma bir durum. Çok paranoya olmayacaksa eşcinsellik için açılmış bir hesap olabilir mi? Bir kadınla yazışmak için neden sahte kadın hesabı açsın ki ..

Çok saçma bir durum. Çok paranoya olmayacaksa eşcinsellik için açılmış bir hesap olabilir mi? Bir kadınla yazışmak için neden sahte kadın hesabı açsın ki ..

Belli bir kadını kafaya takmışsa ve onun hesabına bakmak istiyorsa hemcinsi gibi davranıp istek yollamak daha kolay olur çünkü.

Kadın hesabı açmış koca adamlar ay ne garip ya. Işte millet kafasında nasıl bir kişilikle yasıyor bilemiyorsun ki??
Bir de şifreyi falan yollamak ne alaka? Arkadaşının hesabının şifresi sonuçta.
Belli ki hesap eşinizin değil ama o arkadaşta normal değil.

Eşinizin arkadaşı bekar mi? Bekarsa bir kızı falan takip ediyordur belki. Aldatma gibi bir şey yok sanki saçma sapan bişey çocukça

mesela ben çalışan kızlardan biri eşimin bilgisayarından face ine giriş yapmıştır diye düşünürüm.
siz neden direk kıpkırmızı olup kapı falan kilitlettiniz ki?
Bütün çalışanları tanıyorum ve şok oldum
Belli bir kadını kafaya takmışsa ve onun hesabına bakmak istiyorsa hemcinsi gibi davranıp istek yollamak daha kolay olur çünkü.
Bide böyle bişey olabilir değil mi

Evet işte çok saçma
Eşinizin arkadaşı bekar mi? Bekarsa bir kızı falan takip ediyordur belki. Aldatma gibi bir şey yok sanki saçma sapan bişey çocukça
Arkadaşı eşinden boşanmış ama ne zaman bilmiyorum

Bu konu ile ilgili iki detay aklıma takıldı. İlki, eşinizin arkadaşı hangi çağda yaşıyor da kendi gerçek veya fake hesabını Kendi telefon veya bilgisayarından kullanmıyor? İkincisi ise eşiniz erkeklere ilgi duyuyor olabilir mi? Affınıza sığınarak yazıyorum lütfen kusura bakmayın. Kadın profili ile erkek tavlamak daha basittir çünkü. Eşiniz samimi ve dürğstgibi Bi elektrik aldım yazdıklarınızdan ama yine de kontrolü elden bırakmayın derim.

Alın fake hesaptaki kızın fotoğrafını aratın internet üzerinden. Aynı fotoğraf başka bir hesapta ya da internet ağında paylaşıldıysa anında çıkar. Kişinin adını sanını da öğrenebilirsiniz ayrıca. Bu arada eşiniz ve arkadaşının yaptığı suç. Başkasının fotoğrafıyla sahte profil açmaya hakları yok

Bir erkegin actigi fake kadin hesabina arkadasinin bilgisayarindan girmesi ve acik birakmasi bana cok sacma geldi. Esinizin hesabi olma ihtimali daha yüksek gibi. Cinsel yönelimi farkli olabilir mi? Ya da gercekten bir kadina ait hesap olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…