Aldatılıyor muyum

O arada mesaj atacağını sanmıyorum, daha önceden arkadaşına söylemiş olsa ararsam benim de falan diye o kadarını düşünen,geçmişi silmeyide düşünürdü. Bence eşinizle alakalı değil ama erkektir yinede kontrole devam

Merhaba herkese
şu anda başım çatlamak üzere, size sakince olayı anlatmaya çalışıcam
3 yıllık evliyim ve ufak tefek kıskançlıklar dışında eşimin bir yanlışını görmedim şimdiye kadar
hafta içleri işten beraber çıkıp eve geliriz haftasonlarını bizde kv lerde yada dışarda geçiririz, arkadaş ortamıda var tabiki haftanın bir iki gününü de onlarla geçirir
olaya gelince..
ben bugün eşimin iş yerine gittim yemek yiyecektik odası açıktı ama kendisi yoktu ben girdim biraz oturdum masasında ve bilgisayarını karıştırdım yani özellikle değil ben annemin telefonunuda kurcalarım kardeşiminkini de eşiminkin ide bu bizim için önemli birşey değildir yani
ama eşimin ne telefonuna ne bilgisayarına belki bir yıldır bakmıyorum dedimya kasıtlı yaptığım bişey değil zaten..
neyse internet geçmişine baktım facebook a giriş yapılmış dün.. eşimde bende sosyal medya kullanmayız oysaki..
ve girdim bi kız çıktı. yani eşimin bilgisayarından bi kız giriş yapmış sanki, hesap kızın adına
o an bi şok geçirdim tabi ama sakin oldum baktım arkadaşlarını 19 tane yabancı var bi kaç tane de
hiç fotoğrafı yok, sadece profil fotoğrafı var, mesajlara baktım kadın erkek bi kaç kişi buna mrb demiş ama cevap vermemiş, bi adam da çok güzelsin yazmış cevap vermemiş
neyse eşim geldi zaten kapıdan girer girmez noldu dedi çünkü kıpkırmızı oldum, kapıyı kilitle dedim gösterdim herşeyi yani o dakikilirı hatırlamıyorum bile çıldırmak üzereydim, neyse bunun bi ark var şehir dışında ve gelip gidiyo buraya yine iş için adı x olsun, bu x e ait bi hesap dedi ne amaçla açtığını bilmiyorum ama zaten hesap sahte dedi işte sen benden nasıl şüphelenirsin vs vs bi sürü dil döktü ondan sonra arıycam dedi aradı arkadaşını x sen dün benim bilgisayardan faceboka girmişsin dedi, oda evet sorun mu oldu dedi. (ben bu arada duyuyorum arkadaşının sesin) sorun değilde bizim hanım gördü ve huzursuz oldu dedi neyse adamla bende konuştum özürler falan filan kapattık teli
ama kızlar ben nasıl emin olabilirim belkide kaşla göz arasında mesaj attı arkadaşına ve sildi çünkü o kadar kötüydüm ki o an hiçbirşey düşünemedim beynim durdu kafam çalışmadı resmen
neyse saat oldu 1 ve çıkmak zorundaydım bu olay açıklığa kavuşana kadar yanıma yaklaşma dedim, nasıl açığa çıkacaksa artık...
bilmiyorum şu an iş yerindeyim ve hiç iyi değilim
az öncede bana mesaj atmış hesabın şifresini arkadaşımdan aldım yazmış ve göndermiş
Şuan esinize inanmaktan başka careniz yok ben olsam o an tepki vermezdim eve gelip cep telefonuna da bakardım o zaman netlesir .tabi bilemedim o anlık tolere etmek zordur tabi

Bu bir kanit sayilmaz. Arkadasi girmistr sonucta isteri fake hesabi vardir oluyor bunlar. Bosuna kafanizi yoruyorsunuz.

Bir kadını takip etmek için fake kadın hesabı açılmış olabilir. Arkadaşım bir erkeği takip etmek için fake erkek hesabı açmıştı kendine. Ama bunu eşiniz mi yaptı gerçekten arkadaşı mı yaptı bilemeyiz. Böyle durumlarda arkadaşım yaptı yalanı söylenir hemen. Siz anlarsınız halinden tavrından yalan söyleyip söylemediğini.
Olabilir ama anlayamadım gerçekten anlayamadım
Kesınlıkle katılıyorum. Ustelık erkek arkadasın bıle olsa neden bu sacmalık derdı neymış demedınmı hemen sorsaydın kımın adına soyle emaıl adres ne sahte ısım ne kullandığın sıfren dıye o an? Ne diyecektı telefonda sana?
Sordum neden arkadaşın böyle bir hesap açsın ki dedim ama oda bilmiyormuş niyetini
Sonradan eşim gönderdi hesabın şifresini bana
Şuan esinize inanmaktan başka careniz yok ben olsam o an tepki vermezdim eve gelip cep telefonuna da bakardım o zaman netlesir .tabi bilemedim o anlık tolere etmek zordur tabi
İşte tutamaxdım kendimi o an
E bence de hesap fake
Bir erkek neden fake kadın hesabı yapar ki? :KK51:
Bilmiyorum

neden şüphelenmezsiniz
yani bir sürü şey görüp okuyoruz, körü körüne güvenmek ne kadar bilmiyorum ama içimde garip bi şekilde rahatlık var bide kafam çok karıştı

mesela ben çalışan kızlardan biri eşimin bilgisayarından face ine giriş yapmıştır diye düşünürüm.
siz neden direk kıpkırmızı olup kapı falan kilitlettiniz ki?

Çok saçma bir durum. Çok paranoya olmayacaksa eşcinsellik için açılmış bir hesap olabilir mi? Bir kadınla yazışmak için neden sahte kadın hesabı açsın ki ..

Çok saçma bir durum. Çok paranoya olmayacaksa eşcinsellik için açılmış bir hesap olabilir mi? Bir kadınla yazışmak için neden sahte kadın hesabı açsın ki ..

Belli bir kadını kafaya takmışsa ve onun hesabına bakmak istiyorsa hemcinsi gibi davranıp istek yollamak daha kolay olur çünkü.

Kadın hesabı açmış koca adamlar ay ne garip ya. Işte millet kafasında nasıl bir kişilikle yasıyor bilemiyorsun ki??
Bir de şifreyi falan yollamak ne alaka? Arkadaşının hesabının şifresi sonuçta.
Belli ki hesap eşinizin değil ama o arkadaşta normal değil.

Eşinizin arkadaşı bekar mi? Bekarsa bir kızı falan takip ediyordur belki. Aldatma gibi bir şey yok sanki saçma sapan bişey çocukça

mesela ben çalışan kızlardan biri eşimin bilgisayarından face ine giriş yapmıştır diye düşünürüm.
siz neden direk kıpkırmızı olup kapı falan kilitlettiniz ki?
Bütün çalışanları tanıyorum ve şok oldum
Belli bir kadını kafaya takmışsa ve onun hesabına bakmak istiyorsa hemcinsi gibi davranıp istek yollamak daha kolay olur çünkü.
Bide böyle bişey olabilir değil mi
Kadın hesabı açmış koca adamlar ay ne garip ya. Işte millet kafasında nasıl bir kişilikle yasıyor bilemiyorsun ki??
Bir de şifreyi falan yollamak ne alaka? Arkadaşının hesabının şifresi sonuçta.
Belli ki hesap eşinizin değil ama o arkadaşta normal değil.

Evet işte çok saçma
Eşinizin arkadaşı bekar mi? Bekarsa bir kızı falan takip ediyordur belki. Aldatma gibi bir şey yok sanki saçma sapan bişey çocukça
Arkadaşı eşinden boşanmış ama ne zaman bilmiyorum

Bu konu ile ilgili iki detay aklıma takıldı. İlki, eşinizin arkadaşı hangi çağda yaşıyor da kendi gerçek veya fake hesabını Kendi telefon veya bilgisayarından kullanmıyor? İkincisi ise eşiniz erkeklere ilgi duyuyor olabilir mi? Affınıza sığınarak yazıyorum lütfen kusura bakmayın. Kadın profili ile erkek tavlamak daha basittir çünkü. Eşiniz samimi ve dürğstgibi Bi elektrik aldım yazdıklarınızdan ama yine de kontrolü elden bırakmayın derim.

Alın fake hesaptaki kızın fotoğrafını aratın internet üzerinden. Aynı fotoğraf başka bir hesapta ya da internet ağında paylaşıldıysa anında çıkar. Kişinin adını sanını da öğrenebilirsiniz ayrıca. Bu arada eşiniz ve arkadaşının yaptığı suç. Başkasının fotoğrafıyla sahte profil açmaya hakları yok

Bir erkegin actigi fake kadin hesabina arkadasinin bilgisayarindan girmesi ve acik birakmasi bana cok sacma geldi. Esinizin hesabi olma ihtimali daha yüksek gibi. Cinsel yönelimi farkli olabilir mi? Ya da gercekten bir kadina ait hesap olabilir.

X