Aldatılma nasıl ispatlanır?

Görümcenize kanıtlı şekilde sunsanızda boşanacağını düşünmüyorum. Kocasının 2 lafına tav olur affeder. Kaldı ki bence o da farkındadır. Yani azıcık düşünen insan eve doğru düzgün uğramayan adamın onu aldattığını anlar. Hayır bir de üstüne para verip besliyor bu adamı 🤦‍♀️
ya işte farkında olsa para verip samimi bi şekilde konuşmaya devam etmez. bildiğini sanmıyoruz hiç. ama evet eve gelmeyen adamdan kim olsa şüphelenir çok haklısınız dedim ya ben şaşırmadım.

Görümceye isimsiz bir şekilde aldatılıyor olabilirsin diye mesaj atıp kenara çekilin. Gerçi diğer üyeler yazmış biliyordur diye bence de bilmese bile şüphelenip üstüne gitmiyordur.
evet herkes bildiğini düşünüyo. ben de burdaki mesajlardan sonra acaba biliyo mu diye çok düşündüm. ama bildiğini sanmıyorum cidden. bilse hadi oğlum için evli kalayım dese de araya mesafe koyardı öyle bi insan.

Böyle bir durumda en iyisi delil toplamak. Görümcenize şimdi söylerseniz benim kocam yapmaz diyebilir. Bazı kadınlar maalesef aldatıldığını görse bile benim kocam yapmaz diyebiliyor. Dedektif tutmak çok mantıklı fakat maliyeti yüksektir. Çevrenizde güvenebileceğiniz ünv öğrencileri varsa. Yada çalışmayan bir genç Biraz para teklif etseniz takip ettirseniz Takip edecek kişiye biraz para verin o kafede otursun beklesin adamı kafeden çıkınca gerekirse taksiyle takibe alsın ve kadınla göründüğü an fotoğraf çeksin. Zaten adam çabuk yakalanır diye düşünüyorum. Baksana adamdaki rahatlığa kadınla kendi semtinde takılıyor.
ay evet ya nasıl rahatlık yani. tavsiyeniz için teşekkür ederim.

15 yıllık avukat olarak söylüyorum görümceniz biliyor emin olun. görümcenizin mahallesinde sizin eşinizin arkadaşına kadar kimler kimler görmüştür adam saklamıyormuş ki mahallesinde kolunun altına kadın sokup dolaşan adam sizce bir şeyleri gizliyor mu? boşuna uğraşmayın, emeğinize ve takip için birini tutarsanız paranıza yazık. görümcenizde boşanacak yürek olsa şimdiye kadar on defa boşanırdı zaten. Öyle görümceye yanak yanağa resim göstersen arkadaşı siz yuvamı dağıtmak için mi uğraşıyorsunuz der boşuna yüz göz olursunuz.
evet haklısınız gerçekten. ama ablamız aldatıldığını bilse susacak karakterde değil. tabii eminim siz böyle durumlara çok şahit olmuşsunuzdur. açıkçası yorumların çoğu biliyodur zaten şeklinde olunca ben çok düşündüm eşimle de konuştuk tarttık durumu. gerçekten bildiğini düşünmüyoruz. ama tabii okuyunca ben de öyle düşünürdüm adamdaki rahatlığa bakarak.

Yani neden bu kadar ugrasiyorsunuz ben anlamadım. Ortada doğru düzgün bir evlilik de yok. İnanacak olduktan sonra kardeşinin sözü yeterlidir. İnanmayacak insana delil sunsan da nafile.
evet haklısınız eşim kendisi görmediği için zaten kanıtlı bi şekilde konuşalım dedik. eşim görse ve konuşsa zaten eşime inanır.

Aldattığını kanıtlamak çok zor. Kamera kayıtları, otel kayıtları ya da umuma açık yerde fotoğraf kayıtları olması gerek. Ki el omuzda vs gibi fotoğrafları bile yargıtay ihanet olarak kabul etmiyor. En güzeli takip edip özel hayatın gizliliğini ihlal etmeyen deliller elde etmek
sanırım en mantıklı seçenek bu.

Kimbilir kaçıncı aldatması kaçıncı affedilişi. Yüzsüzlüğe vurmuş iyice, kadınlarla mahallede geziyor.
yaa evet bu rahatlığa ben de anlam veremedim cidden. eşimle de konuştuk biliyo olabilir mi diye ama bilmediğine eminiz. bilse samimi davranıp üstüne harçlık vermeye devam etmez çünkü. ama adamdaki rahatlık sinir bozucu

Görümcenizin bildiğinden eminim, adam eve uğramıyor, başka yerde kalıyor, bir kadın bundan şüphelenmez mi ? Siz boşuna uğraşıyorsunuz, bu durumu kendinize stres yapıyorsunuz. İspatlasanız dahi yüksek ihtimalle görümceniz bunu görmezden gelecek ve hatta sizin ara bozucu durumuna düşme ihtimaliniz çok yüksek.
ya açıkçası buraya gelen bu kadar yorumdan sonra eşimle konuştuk. ama bilse hem samimi davranmaz hem de üstüne başka kadınlarla harcasın diye para vermez. o karakterde bi insan değil. ama gerçekten ben hiç şaşırmadım. belki ablamızda şüpheleniyodur.(bi kadın olarak şüphelenmesi lazım dediğiniz gibi.) sadece böyle böyle arkadaş görmüş diye anlatsak belki de tamam dicek.

evet haklısınız gerçekten. ama ablamız aldatıldığını bilse susacak karakterde değil. tabii eminim siz böyle durumlara çok şahit olmuşsunuzdur. açıkçası yorumların çoğu biliyodur zaten şeklinde olunca ben çok düşündüm eşimle de konuştuk tarttık durumu. gerçekten bildiğini düşünmüyoruz. ama tabii okuyunca ben de öyle düşünürdüm adamdaki rahatlığa bakarak.
Siz delilleri bulduktan sonra ne yapın biliyor musunuz, gizli bir şekilde görümceye bir kopyasını ulaştırın bakalım ne yapacak. Size gelirse ilk defa duymuş gibi yaparsınız. Gelmezse bilin ki biliyor aldatıldığını.

Siz delilleri bulduktan sonra ne yapın biliyor musunuz, gizli bir şekilde görümceye bir kopyasını ulaştırın bakalım ne yapacak. Size gelirse ilk defa duymuş gibi yaparsınız. Gelmezse bilin ki biliyor aldatıldığını.
Evet dediğiniz mantıklı. Eşim kabul etmez ama bunu. Durum ortaya çıktığında biliyosa itiraf eder. Ama bilmediğine eminim.

ya açıkçası buraya gelen bu kadar yorumdan sonra eşimle konuştuk. ama bilse hem samimi davranmaz hem de üstüne başka kadınlarla harcasın diye para vermez. o karakterde bi insan değil. ama gerçekten ben hiç şaşırmadım. belki ablamızda şüpheleniyodur.(bi kadın olarak şüphelenmesi lazım dediğiniz gibi.) sadece böyle böyle arkadaş görmüş diye anlatsak belki de tamam dicek.
Bi söyleyin arkadaş görmüş diye, bakalım ne tepki verecek, verdiği tepkiye göre siz de anlamış olursunuz haberi var mı yok mu diye

X