Aldatılmak mı?

Özellikle size benzeyen bir kadına bakıyor oluşundan yola çıkarak naçizane fikrim şudur. Tabi hep aynı tipte kadınlar da ilgisini çekiyor olabilir bilemem lakin belki de sizle yaşadığı ilk zamanlarda ki anlarını özlüyor olabilir. Siz de ilişkinin en başından bu yana neler değişti bunun üzerine bir düşünüp bazı şeyleri eskiye benzer şekilde yaşamayı denemeye çalışabilirsiniz. Kadınların erkekler üzerindeki en büyük ilgi isteği kadınlar çok mutlu iken oluyor. Bir şeylerden zevk alırken. Sevdiğiniz bir yemeği büyük bir hazla yemeniz ya da saçma şeylere kahkaha atmak gibi düşünün. Her şeyden önce sizi siz olarak sevmiyorsa bu elbette ki benim nazarımda gerçek bir sevgi değildir. Buna rağmen yuva kolay kurulmuyor. Biz erkeklerden daha gözlemci ve farkındalık konusunda daha üst seviye de olduğumuz için bazı şeylerin sonu gelmeden müdahale edebiliyoruz. Eğer müdahale etmek ve bu konuyu evliliğinizi bozmadan düzeltmek istiyorsanız deneyebileceğiniz her şeyi deneyin derim.

Merak etmistir. Bir de siz yasaklayinca tam kiymete binmistir tetiklemistir. Keske bu sekilde yasaklamasaydiniz yasak olan hersey tatli gelir insana.

Selam hanımlar. Sizlere danışmak, fikir almak istediğim çok değişik bir konum var. Eşimle 13 yıldır evliyiz. Liseden sonra tanıştık. 19 yıl gibi bi tanışıklığımız var. İkimiz de öğretmeniz. Eşim bana çok benzeyen birine instagramdan bi kaç kez baktı. Hatta o kişiyi engellediğim halde başka hesaptan baktı. Beki seviyor ama neden öyle bi gaflete düştü? Bu kadınla bi toplantı da tanıştılar. Çok pişman beni üzdüğü için ama ben unutamıyorum. Kafama çok takılıyor. Evliliklerde böyle şeyler yaşayan var mı. Bazen olur diyorum bazen de isyan ediyorum. O kadından hoşlandı eminim. Sırf bana benzettiği için neden yaptı bunu. Biraz fikir verin bana ne olur..
Size benzediğini düşünen sizsiniz ama belki de hiç benzemiyorsunuz kaldı ki benzese bile benim için aldatmaya eş değer bir hareket sonuçta birinden hoşlanmış ışık olsa kim bilir neler olcak

Yani biraz öyle oldu gibi
Screenshot_2023-12-29-01-04-36-460_com.android.chrome.png

aMa biz yapsak onlar da pek hos karsiliycagini dusunmuyorum 🤣

Özellikle size benzeyen bir kadına bakıyor oluşundan yola çıkarak naçizane fikrim şudur. Tabi hep aynı tipte kadınlar da ilgisini çekiyor olabilir bilemem lakin belki de sizle yaşadığı ilk zamanlarda ki anlarını özlüyor olabilir. Siz de ilişkinin en başından bu yana neler değişti bunun üzerine bir düşünüp bazı şeyleri eskiye benzer şekilde yaşamayı denemeye çalışabilirsiniz. Kadınların erkekler üzerindeki en büyük ilgi isteği kadınlar çok mutlu iken oluyor. Bir şeylerden zevk alırken. Sevdiğiniz bir yemeği büyük bir hazla yemeniz ya da saçma şeylere kahkaha atmak gibi düşünün. Her şeyden önce sizi siz olarak sevmiyorsa bu elbette ki benim nazarımda gerçek bir sevgi değildir. Buna rağmen yuva kolay kurulmuyor. Biz erkeklerden daha gözlemci ve farkındalık konusunda daha üst seviye de olduğumuz için bazı şeylerin sonu gelmeden müdahale edebiliyoruz. Eğer müdahale etmek ve bu konuyu evliliğinizi bozmadan düzeltmek istiyorsanız deneyebileceğiniz her şeyi deneyin derim.

Öncelikle konuyu dalgaya almadan cevapladıgınız için çok teşekkür ederim. Buraya hiç tanımadığımız insanlarla sohbet ve dertleşmek daha kolay diye yazıyoruz ama bazen çok acımasızca olabiliyorlar. Ben buraya iki üç kelimelik bişeyler yazıyorum ama inanın yaşadıklarım ondan ibaret değil. Kadının bana benzediğini eşim ağzından kaçırmışsın. Ona dayanarak yazdım bunu. Yani dediğiniz gibi yıllar belki monotonlaştırıyor ilişkiyi. İlk zamanları özlüyor insan. Ama böyle bişeyle karşılaşınca kadınlığını sorguluyor insan ister istemez. Neden baktı? Ben de ne eksik vardı vs.. güzel olmam yetmedi mi. Eşim her zaman der senin tırnağın etmez kimse. Kadınlığını asla kimseyle kıyaslamadım der. Bir de insan eşini tanır ya bu kadar zaman içinde. Ben onu çok iyi tanıyorum. Benle kiyaslamadı ama bir hoşlantı oldu eminim. Tamam bırakıp gitmedi, cinsellik olarak aldatmadı ama yine de içim çok buruk. Beni çok sevdiğini hissediyorum. Bu olay onu çok sarstı. Benim çok perişan olduğumu gördüğınden beri üzerime titriyor. Pişman olduğunu anlıyorum. Keşke yaşanmasaydı ama her şerde bir hayır var diyip evliligımi bozmadım. Dediğiniz gibi yuva bozmak kolay değil. Muhtaç olduğumdan değil, eşimi çok sevdiğimden gidemedim. Gurur yapamadım. Çocuğumun düzenini bozmak istemedim. Zamanla unuturum dedim ama bazen çok acıtıyor.. tekrar teşekkür ediyorum güzel cevabınız için 😊

Hadi ilk sefer merak etti baktı. İkinci sefer engellemeye rağmen bakmaya çalışıyorsa bana da bu durum çok masum gelmezdi.

Selam hanımlar. Sizlere danışmak, fikir almak istediğim çok değişik bir konum var. Eşimle 13 yıldır evliyiz. Liseden sonra tanıştık. 19 yıl gibi bi tanışıklığımız var. İkimiz de öğretmeniz. Eşim bana çok benzeyen birine instagramdan bi kaç kez baktı. Hatta o kişiyi engellediğim halde başka hesaptan baktı. Beki seviyor ama neden öyle bi gaflete düştü? Bu kadınla bi toplantı da tanıştılar. Çok pişman beni üzdüğü için ama ben unutamıyorum. Kafama çok takılıyor. Evliliklerde böyle şeyler yaşayan var mı. Bazen olur diyorum bazen de isyan ediyorum. O kadından hoşlandı eminim. Sırf bana benzettiği için neden yaptı bunu. Biraz fikir verin bana ne olur..
Evlilikte böyle bişey yaşayan nasıl olabilirki,mesela benim eşim benzerim yok😂yani ben eşimi aldatacak olsam ona en benzemeyen en alakasız tip kimse onu seçerdim,yoksa niye aldatayımki aynısı var zaten çok mantıksız olurdu yani,tmm çok duygusuz oldu ama böyle yani,bu arada eşiniz güvenilir bir insansa eğer bu tarz olaylara çok takmayın,size benzeyen birisini görmüş bakmış,olur yani böyle şeyler,ben olsam bende bakardım aaaa benziyomuş vs. diye merak ederdm.

Esmer Türk kadınları genelde birbirine benzer siz bana benziyor diye kendinizi kandırıyorsunuz
Ana nokta sizin engellemenize rağmen aynı kadına tekrar tekrar bakması kadına başka hs dan msj atar yeşil ışık görürse uçar gider

sırf sana benzettiği için önüne gelene baksın sen ne güne duruyorsun senin benzerlerinle adamın işi ne ? aldatmak tabiki mikroda olsa aldatmak

X