Aldatılmak!

Merak etme bi süre gönül eğlendircek onla bunla yatcak kalkcak , sonra nasıl olsa çocugumun babası der beni affeder deyip sendEn özürler yalvarmalar başlıcak.sende kıyamıcan çocugum babasız büyümesin dicen barışcan.burdada masal bitmiş.

Merak etme bi süre gönül eğlendircek onla bunla yatcak kalkcak , sonra nasıl olsa çocugumun babası der beni affeder deyip sendEn özürler yalvarmalar başlıcak.sende kıyamıcan çocugum babasız büyümesin dicen barışcan.burdada masal bitmiş.
Davam açıldı evleri ayırdık. Malları kısmen bölüştük. Yani öyle bir durum söz konusu değil.

Canım ortada aldatma sayılacak bir durum yok. Evet hatalar var ama bu aldatma sayılmaz. Zamanında yaptıklarınız sizin fedakarlıklariniz bunun için şu an eşinizi suclayamazsınız. Çünkü bile isteye bu fedakarlıkları yapmışsınız.
Diger konuysa;
Koruma kararı çıkan dışardaki kadınlarla muhatap olmak zorunda eşiniz. Belli ki kadınlar yüzsüz ki; size bile istediğim zaman ararım demiş. Eşinize de ayni tutumu sergilemiş olabilirler. Onların bu tutarsız davranışına eşinizin tek hatası kestirip atmamak olmuş.
Eşiniz bir anlık gaflete uymadan ve siz kendinizi iyice soğutmadan lütfen mantıklı düşünün ve yuvanıza sahip çıkın. Boşanmak kolay. Değer mi onu düşünün.
Hemen kötü niyet besleme...
Bizlerde çok var erkeklere karşı önyargı nedendir bilmem...

Arkadaşlarıyla görüştüm bile isteye görüşüyormuş kadınlarla. Yani bu evlilik gitmiyor diye arkamdan atıp tutuyormuş. Öğrendim herşeyi diye blöf yaptım şok oldu kim diyor başka birşey diyemiyor. Allah’a havale ettim onu
Rabbim yuva yıkanlara yuva nasip etmesin.. İki cihanda da kahru perişan etsin. Müge anlı ın bir sözü var, şübheleniyorsam doğrudur. Bir kadın boşuna şübhelenmez. Bende sizin durumunuzdayım. Lakin siz şükür edin ki şanslısınız işiniz var memursunuz. Benim ne işim var nede yaşım küçük değil 31 yaşım var bu saatten sonra iş bulup çalışmak, masterimi dondurmuştum tekrardan master yapmak. Yurtdışına ailemin yanına gitmek o kadar zor ki. Şükür edin halinize lütfen.

Aynen öyle daha ne olsun ki illa yatakta mı yakalamalıyım. Zaten hiç çabalamadı defoldu gitti. Ben de 31 yaşındayım mecbur ayağa kalkacağız sen de ben de. Başka çaremiz yok. İnş Rabbim bizi feraha kavuşturur onları da cezalandırır da biz de görüp duyarız

X