aldatmak degil mi bu?

canım durumuna üzüldüm bide hamilelikte daha hasas oluyoruz aldatmakmı dedin evet malesef canım bu erkekeleri anlayamıyorum helalin dururken başkasına bakmak hemen hemen hepsi öyle çoğumuz görürüz çoğumuz ise ruhumuz bile duymaz hani yapmazlar haketmedeğimizi düşünüyoruz öylede ama yaparlar

canim dünden beri yazilanlari takip ediyorum.ben de yurtdisinda yasayan ve su anda 3.hamileligini yasayan biri olarak seni cok iyi anliyorum.böyle bir olay yasamadim ama senin caresizliginin farkindayim.orada yalnizsin ailen yaninda degil ve 2 ay sonra dogum yapacaksin biraz sakin olman gerek.o kizi isyerine rezil etmek demek esini de orada rezil etmek demektir.ben bunu dogru bulmuyorum.hangi ülkede yasiyorsun bilmiyorum ama burada yetisen bazi kizlari görüyorum daracik elbiseler,rahat tavirlar...bence en bastan beri esinle o kizin ise beraber gidip gelmesine müsaade etmemeliydin.tabi ki bu olayda yüzde yüz esin suclu.
bak canim esinin sana siddet uygulamasi seni aldatmasindan daha üzücü bir durum ama bu olay ne kadar cok kisi tarafindan duyulursa inan bana esin de seninle o kadar inatlasacak ve yüzündeki ar perdesi tamamen kalkacaktir.esinin ailesine durumu bildirmissin.en azindan dogumunu yapip,selamete cikana kadar bu konuyu fazla uzatmamani tavsiye edebilirim.gercekten cok zor bir durum ama ailenin yaninda degilsin güclü olman lazim.seni anlayabilecek ve sana akliselim davranmani tavsiye edebilecek olgun bir tanidigindan ya da arkadasindan destek alabilirsin.
allahim gurbet ellerde yar ve yardimcin olsun

Bunun adı bence aldatmadır...

Hamilesin die yorum yapamıyorum canım tercih senin affetmek istersen affet ama hayatın bundan sonra hep kuşkularla dolu olacak bunu bilmeni isterim..

yazık çok yazık, maalesef toplum olarak aile kavramına olan saygımızı yitirdik.canım sen şu anda hamilesin o yüzden çok fazla kendini üzüp yıpratma,inşallah eşinde aklını başına alırda bir daha böyle saygısızlık yapmaz. Ama şuda varki diğeri daha ahlaksız evli adamdan medet umuyor hemde seni tanığı halde, sen yinede konuyu çok fazla sıcak tutma unutulsun gitsin inşallah bidaha böyle birşey yaşamazsın canım

Biz esimle bu yil izindeyken, esim ve kuzenim carsi´dan birseyler alacaklardi, bende esime: "alyansini parmagina takmayi unutma" dedim. Gece uyurken cikariyoruz ikimizde cünkü alyanslari. Bunun üzerine kuzenim sunu dedi ve ben sok oldum: "Valla bence takmasin, cünkü burda parmaginda alyansli erkekler daha cok ilgiyi cekiyorlar ve onlara daha cok sulaniliyor" ve arkadaslar bu durum malesef dogru. Aci ama gercek. Toplumumuz iyice eski degerlerden uzaklasiyor

bencede bu aldatma aldatma sadece bedenen olmaz beynende olsa aldatmış ve ayrıca kıza sizin yanınızda telefon açmayıp yüzyüzede görüşmediğini söylemiş. attığı mesajları göstermiş kızla birlikte kurguladığı bi oyun olabilir bu (neticede kız zaten evli olduğunu biliyor).
birde zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor paşamız ve kadına el kaldırıyor (hamile bir kadına!). bence kızla hala görüşüyor olabilir çünkü ben halledeceğim deyio kimseyi karıştırmamaya çalışıyorsa birşeyler çeviriyordur.

Siz bir daha bu adama güvenebilecek misiniz?
Hiç sanmıyorum en azından ben güvenmezdim. yapabileceğiniz en iyi şey eğer sığınabileceğiniz bir aileniz varsa onlara gidin yoksa uygun şartların sağlanmasını bekleyin ve yüklüce bir tazminatla boşanma davası açın derim. Çünkü güven olmadan ilişki olmaz.
ben böyle bir durumda olsaydım ardıma bakmadan giderdim.mümkünse para pul ne varsa yanıma alır kendisine de yüksek miktarlı bi tazminatla boşanma davası açardım sonrasını o düşünsün.Zaten sizin kaybedecek pek birşeyiniz kalmamış...

senin yaşadıklarını hamileyken bende yaşadım benim eşimde seni aldatmadım dedi ama bence aldattı çünki aldatması için cinsel birliktelik yaşaması gerekmez. benim eşimde facebooktan eski sevgilisini bulmuş görünce çok heyecanlandığını söylemiş kıza ve bende zorla söylettirdim dünyam başıma yıkılmıştı ve 4.5 aylık hamileyken aynı sizin eşiniz gibi sıyrılmaya çalıştı.üzülmeyin ama eşinizde sizi aldatmış yani öyleydi böyleydi demesine inanmayın bence siz telefonda mesajları görünce mecburen kıvırmak zorunda kaldı size açık açık ben seni aldattım diyemez bence kendizi kandırmayın üzülmeyinde. dediğim gibi bende aldatıldım ama işte ayrılamıyorsun artık çocuklarım var bebeklerim dünyaya gelmeden aldatsaydı hayyata affetmezdim onun için sizde umursamayın bebeğiniz var üzülmeyin

bence kesinlikle aldatma bu! ne yazıkki artık hep aldatıyor mu düşüncesi kafanızda olcak kervana hoşgeldiniz :KK14: En iyisimi bebeğinize verin kendinizi dünyadaki tek masum varlığınıza... :emir_bebek:

Kesinlikle katılıyorum canım,, ya sevgilisi olan ve aldatanları geçtim, bu evli erkeklerden ne isterler yaa,, bi yuva yıkmak öyle kolaymı, hadi erkeklerimiz bi yanlışa düşüp şeytana uyup kıza teklif etsin, kızda diyemiyor mu sen ne biçim adamsın nasıl böyle birşeye cürret edersin evli barklı adamsın... Yeni nesilmi diyelim ne diyelim bu kızlara bilmiyorummm... RABBİM sorsun bölelerinden :KK20:

Aldatmadır, aldatmanın dik alasıdır...
Eğlenceyi nasıl 1 hafta sürdürebilmiş? İyi eğlenmiş mi bari? Siz mesajları görmemiş olsaydınız daha ne kadar eğlenecekmiş acaba?
Kusura bakmayın, ilgisizlikten bahsettiğiniz için diyorum, bu 1 haftalık bir işe benzemiyor.
Şans verip vermemek size kalmış ama bunun düpedüz aldatma olduğunu bilerek şans verin veriyorsanız da.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım benm allh sabr versn aynı dert bndede var hemde 13 yıllık arkadaşmla aldattı beni çıldırmış gibiydim duyduğumda kendisi anlattı bana bide neymiş rahatsız etmeye başlamış kendisini ve birşey söylediğimdede üzerime yürüdü.. çok kötü bir durum allahım kimseye yaşatmasın bu acıyı.

Yaptığı şeyin aldatmak olduğunun siz de farkındasınız zaten...
Allah yardımcınız olsun...

Evet arkadaslar evimizde 1 haftadir bu konuyla ilgili huzursuzluk, tartisma,kavga var bastan anlatayim gecen persembe esimin telefonunu bi arkadasimi aramak uzere elime aldim ,esim panik yapti ve hizlica elimden alip ben ararim al konus gibisinden elimden aldi bende kendim ararim ver sunu dedim o arada hizlica mesajlari silmeye calisti ve sonra telefonu vermedi bi 10 dk sonra israr edip bisey yapmiycam ver dedim aldim zorla,hemen mesajlara baktim bi kismi silinmis ama gecmiste hepsi kayitliydi ve okuyabildigim kadariyla okumaya calistim ,heyecan ,sinir,panik cunku esim bi kizla mesajlasmis seni seviyorum,askim gibilerinden cogu kizdan olmak uzere birsuru mesaj okudum esime kur yapmis ,ruyanda beni gor,guzel dudaklarindan optum,simdiye kadar hep sana bakiyodum ama beni hic gormuyordun falan filan yazmis kiz ,zaten son zamanlarda esimin soguk tavirlarindan ilgisizliginden sikayet ediyordum ,hamileyim galiba ondan diyordum cunku cok zor bi hamilelik gecirdim halada oyle bulanti ,halsizlik yeni yeni bitmisti.Bende galiba kaprislerimden falan bikti adam yorulup geliyo isten bide ben ugrastirmayayim diye ses etmiyordum,simdi bu kizi 4 aydir esim ise gotruyor yani birlikte calisiyorlar ama farkli bolumlerde pek gorusulmuyor is yerinde (bende taniyorum kizi hatta arkadasimdi cunku esimle bi donem bende calistim),iste nedir ne degildir bunlar falan kavga gurultu oldu esimle aramizda,hic inkar etmedi 1 hafta once ben bi eglence olsun diye teklif etttim dedi,once kabul etmedi evlisin diye,ikinci gun tamam dedi diyor,elini bile tutmadim bi anlik bi eglence aradim diye ozur diledi agladi af diledi vs.sonra kiza mesaj cektim kufur ettim falan esimede dedimki eger bi sans daha istiyorsan ara benim yanimda konus seninle oynadim,ben esimi seviyorum de dedim kabul etmedi is yerinde soyliycem soz dedi yemin etti,ertesi gun ise gitti gelmemis kiz,esimde mesaj cekmis gosterdi bak bunlari yazdim diye ,ogleden sonra ise gelmis kiz ve esime pislik asagilik demis ve gitmis ,simdi esim bir sans daha istiyor benden bu aldatmak degildi diyor ,simdiye kadar hic yaptimmi diyor 8 yil biti evliligilizde siz ne dusnuyorsunuz arkadaslar lutfen yazarken kirici olmayin hamileyim yeterince uzuldum yiprandim:KK43::KK43::KK43:
uzun oldu umarim anlatabilmisimdir derdimi:KK14:

iste kizlar,dedigim gibi 8 yillik evliyiz bu gune kadar cok eminimki boyle biseyi olmadi simdide cok buyuk yemin ediyor hic bisey hissetmedim diye,bende sizin dediginiz gibi eger gormeseydim neler olacakti kimbilir diyorum,zaten sonlandiracaktim falan diyor ,dedigim gibi asil gucume giden ben hamileyken bunu yapmis olmasi ,vurdum,tokat ettim ama altta kalmadi oda boynumu sikti ,hirpaladi falan hadi senin yuzunden cocuguma bisey olsaydi diyorum ,kendimi oldururdum diyor off of cok zor bi durumdayim:KK50:

hem aldatmış
hem şiddet uygulamış
kem kel hem fodul yani

nerden tutmak gerek bilemedim ki:26:

X