Aldatmanın bahanesi olurmu

Bazı insanları anlayamıyorum beynim kısa devre yapıyor ne demek yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım.Aynı şeyi siz yapsaydınız yanında kadın gibi hissedemedim dominant olduğun için gittim yaptım bahanesini kabul eder miydi bu bir ikincisi hersey dört dörtlük yolunda giderken sizi aldatsa muhtemelen yine sacma sapan bahaneler üretecekti bu bahanelerin sonu gelmez.Şu anda yaptığı kendi suçunu kapatmak için sizi suçlaması bilinçaltı kendini öyle rahatlatıyor.Allah yardımcınız olsun ben cocuklar için üzüldüm en çok böyle bir babaları olduğu için.

Evet sanırım sucunu ortmek icin uyguladıgı yöntem bu kendini boyle rahatlatıyo vicdanen ama o da soyle yapmasaydı ben de terketmezdim gibi

Allah askina milletin sinirini bozmak icin mi sacma sapan cevap veriyosunuz. Yok ikisinden de ayrildi bana geldi. Yok iki cocugumun babasi adam benim degil mi?
Sizinse ve ikisinden de ayrilmissa sorun ne o zaman. Her hafta boyle bi tip cikiyor burda da ya.

"Çocuklarım için" diye diye işi azıya almış, sadakatin S'si kalmamış adamlarla nasıl aynı yastığa baş koyabiliyorsunuz ben anlayamıyorum gerçekten. Çocuklarınıza iyilik değil kötülük ediyorsunuz, ileride babalarının başka kadınlara gittiğini anlayacak kadar aklı selim olunca size teşekkür etmeyecekler. Aile terapilerinde aldatma durumları için özel bir modelle çalışılıyor evet, ama bu aldatma olayı aynen sizinki gibi aldat-affet kısır döngüsüne girdiyse boşanma öneriliyor. Çünkü aldatma olayı alışkanlığa dönüşüyor bir süre sonra, sizde de aynısı olmuş. Çocuklarınız için iyi bir şey yapmak istiyorsanız aile, sadakat, güven kavramlarını hiçe sayan eşinizden boşanarak "aile" kavramının böyle olmadığını öğretin derim.

Hakli adam sizi aldatmis pisman olmadigi halde siz ugrasip barismissiniz oda cok guzel yuzsuzluk yapip sizi suclamis cunku bu kozu eline vermissiniz niye kendinize bunu yaptiniz ya

Bir bayan olarak şunu düşünüyorum. Ben erkek olcam karımı aldatıcam. Karım beni eve alacak, sorgulamıcak, ne desem inanacak, ona kendini suçlu hissettircem. (çünkü boşanmamak için böyle hissetmeye ihtiyacı var). Yine aldatıcam yine aynı döngü..... Şimdi bu kadar gurursuz, onurunu düşünmeyen, zayıf bir kadını ben erkek olsam ne severim ne de saygı duyarım. e saygı duymadığım müddetçe de canımın istediği gibi aldatırım.
Siz sever miydiniz acaba?
Konu sahibimiz bu adam tarafından sevildiğini mi düşünüyor hala acaba?

1. aldatmanın bahanesi olmaz, bu kadar açık sözlü madem beyimiz.Adam olupta boşanmayı deneseydi keşke
2.biraz gurur lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…