Aldatmanın bahanesi olurmu

Artık ben yokum 3. Kez kavgadan sonra o terketti anasının eve gitti bende evi terkedip anamın evine gittim o gidince önceden hep oturup beklersim dönsün diye bu kez yapamadım
Şimdi ailemin yanındayım ve yine ben yalvaran o hayır artık olmaz diyen konumunda
Yok yok sen kk daki kadınları sınamaya gelmişsin hiç inanasım gelmedi :KK66:

Artık ben yokum 3. Kez kavgadan sonra o terketti anasının eve gitti bende evi terkedip anamın evine gittim o gidince önceden hep oturup beklersim dönsün diye bu kez yapamadım
Şimdi ailemin yanındayım ve yine ben yalvaran o hayır artık olmaz diyen konumunda

Aferim hala yalvarıyorum diyorsunuz yani. Allah ıslah etsin ne diyim. Umarım çocuklarınızın rol model alacağı bir anane ve dedeleri vardır, çünkü anne-babada iş yok.

Tekrar geri döndü diyelim, bundan sonra ne olacağını düşünüyorsunuz?
4.kez gitmeyecek mi? Ne kadar daha devam edeceksiniz buna?

Dominantsın diye aldatıyorsa ben ölmüşüm ağlayanım yok :KK53:
Terbiyesiz adam .
Aldatmanın hakkı mı olur,
Neyin kafasını yaşıyorsun lafından nefret etsem de sana söylemek istedim şu an.
Sal adamı çayıra,

Ben seni de haksız gördüm maalesef.. o her seferinde aldatıyor, pişman değil. Sen inatla tutup kolundan getiriyorsun. Adam da bakıyor her yaptığuna susan biri var. Ee aldatır tabi..

Siz kendinize bu kötülüğü yapmayın. Bırakın gitsin, sizde evlatlarınızla mutlu olun.

Ben seni de haksız gördüm maalesef.. o her seferinde aldatıyor, pişman değil. Sen inatla tutup kolundan getiriyorsun. Adam da bakıyor her yaptığuna susan biri var. Ee aldatır tabi..

Siz kendinize bu kötülüğü yapmayın. Bırakın gitsin, sizde evlatlarınızla mutlu olun.
Zaten gitti
Yine bulmustur birini baska bişey bilmez zira ama sorduğumda bu kez kimse yok kadın falan yok hayatımda dedi

Ille kadini ezince soz hakki tanimayinca mi erkek oluyormus. Sen erkekligi yanlis anlamissin de

sana ne yapsalar mustehak arabaların onune yazarlar ya yıka benı dıye sende aldat benı yazmıssın sankı ....pişmanlık belırtısı yok sen ustelıyosun barısalım dıye pes...:işsiz: kaprislerinden sıkıldıysa ayrılabılır aldatmaya ne luzum var senın de bir gururun var ıkı medenı ınsan gibi ayrılın..

Düşününki peşpeşe doğum yapmış bir bayansınız çocuklarınız 1 ve 2 yaşındayken eşiniz evi terkediyo bir kaç ay sonrada aslında aylardır biriyle beraber oldugunu öğreniyosunuz hatta karsınıza geçip ona asık oldugunu onu sevdiğini söylüyo siz buna rağmen çocuklarınız için adamda hiçbir pişmanlık özür olmamasına ragmen birleşiyosunuz 1.5 yıla yaklasırken bu sefer baska biriyle aldattığını yakalıyosunuz telefonunda ve inkar etmiyo evet var diyo sizde evden gonderiyosunuz sonrasında yine ailesinin evine dönüyor eşiniz ve yine bir pişmanlık belirtisi yok adamda gayet pişkin rahat yaşayıp gidiyo yine sizin çabanızla ailelerin araya girmesiyle falan birleşiyosunuz ama adam bu kezde o kadına aşık goruyosunuz yine pişman değil yaptıklarıa yine korkusuz ve sonuç olarak aldatmaları için sizi suçluyo yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım diyo
Şimdi bu adam aldatmalarında terketmelerinde haklımı siz ne düşünüyosunuz yoksa yalnızca mazeretmi
aldatmanın mazereti olmaz hanımefendi...!
sizi sevmiyorsa, bir şekilde onda tatminsizlik yaratıyorsanız öncelikle konuşup sorunu çözmeye çalışmalı baktı ki kendince birşeyler aşılmıyor sizden ayrılıp ne yapıyorsa yapmalıydı...
sanırım hala evlisiniz, bence nafakanızı tazminatınızı vs alın ve ayrılın bir an önce..

Sen adami affetmissin adamda tekrar aldatmis. Tabiki sucu sende bulcak ben serefsizlik yaptim dicek hali yok ya. Ama suc sende affetmicektin

X