Aldatmanın bahanesi olurmu

Gurur var da kaybetmemek için gururumu eziyorum hep

Evet de problem şu ki ben bu adamı hala seviyorum

Çocuklar için sevdiğimm için yuvam bozulmasın diye yani neden olcak baska ama yaptıgım yanlıştı değilmi

daha 1 nısan da değil biri bu yorumların saka oldugunu söylesin insan en cok sevdıgıne kırılır gurur yapar kac kere aldatmıs agır nefret etmen gerekıyodu senın guzel 30 lu yaslarında gitti söyliyim :ruh:

dipnot---cevap veriyorum suan adam haklı gözumde çizgisini bozmuyor ...:KK56:

Gerçekten bu kadar gurursuz olabiliyor musunuz bu adam daha ne kadar aldatacak ve daha ne kadar pişmanlık emaresi bekleyeceksiniz acaba bu konular gerçek mi? adam kaç kere aldatmış özür dilememiş sizin için hiç birşey yapmamış ailelerle barışılmış adam seni sevmiyor daha nesine bu adam haklı olabilir mi diyorsunuz nasıl bu adamla aynı evde yaşıyorsunuz yaaa nasıl mideniz alıyor?

Hee geçenlerde tlfnda biriyle tanıstım seviyo beni dedim de ona bile inanmadı sen test ediyosun beni dedi ben anlarım dedi inanmadı
Adam senin kendisine bagımlılıgından ne kadar emin ki,aldatmana ihtimal bile vermiyo,düşün ne kadar vermissin ipleri eline..

hatice bu konunun amacı ne anlamadım.
zaten yalvarıyormuşsun eşine seni affetsin diye.
denemeye devam et.
belki birgün affeder.
buradaki bahanelerin arkasına sığınmana gerek yok.
kendini haklı çıkarsan ne ,çıkarmasan ne.
eşinin insafına! kalmış artık kaderin.

tekrar birleşmeniz hata.
sürekli aldatacak . sürekli gelip gidecek. size faydası ne bu arada. kalp ağrısından başka...

Düşününki peşpeşe doğum yapmış bir bayansınız çocuklarınız 1 ve 2 yaşındayken eşiniz evi terkediyo bir kaç ay sonrada aslında aylardır biriyle beraber oldugunu öğreniyosunuz hatta karsınıza geçip ona asık oldugunu onu sevdiğini söylüyo siz buna rağmen çocuklarınız için adamda hiçbir pişmanlık özür olmamasına ragmen birleşiyosunuz 1.5 yıla yaklasırken bu sefer baska biriyle aldattığını yakalıyosunuz telefonunda ve inkar etmiyo evet var diyo sizde evden gonderiyosunuz sonrasında yine ailesinin evine dönüyor eşiniz ve yine bir pişmanlık belirtisi yok adamda gayet pişkin rahat yaşayıp gidiyo yine sizin çabanızla ailelerin araya girmesiyle falan birleşiyosunuz ama adam bu kezde o kadına aşık goruyosunuz yine pişman değil yaptıklarıa yine korkusuz ve sonuç olarak aldatmaları için sizi suçluyo yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım diyo
Şimdi bu adam aldatmalarında terketmelerinde haklımı siz ne düşünüyosunuz yoksa yalnızca mazeretmi
En bastan barismayacaktin. Adam acik acik seni sevmediğini söylemiş. Evden gitmiş. Hep sen zorlamissin. Bundan sonra da sen boyle adama yapisip kaldikca seni aldatacak.

Düşününki peşpeşe doğum yapmış bir bayansınız çocuklarınız 1 ve 2 yaşındayken eşiniz evi terkediyo bir kaç ay sonrada aslında aylardır biriyle beraber oldugunu öğreniyosunuz hatta karsınıza geçip ona asık oldugunu onu sevdiğini söylüyo siz buna rağmen çocuklarınız için adamda hiçbir pişmanlık özür olmamasına ragmen birleşiyosunuz 1.5 yıla yaklasırken bu sefer baska biriyle aldattığını yakalıyosunuz telefonunda ve inkar etmiyo evet var diyo sizde evden gonderiyosunuz sonrasında yine ailesinin evine dönüyor eşiniz ve yine bir pişmanlık belirtisi yok adamda gayet pişkin rahat yaşayıp gidiyo yine sizin çabanızla ailelerin araya girmesiyle falan birleşiyosunuz ama adam bu kezde o kadına aşık goruyosunuz yine pişman değil yaptıklarıa yine korkusuz ve sonuç olarak aldatmaları için sizi suçluyo yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım diyo
Şimdi bu adam aldatmalarında terketmelerinde haklımı siz ne düşünüyosunuz yoksa yalnızca mazeretmi

Neyin muhasebesini yapıyorsun ki? Adamın sana sevgisi yok, saygısı yok ve defalarca barışıp affedip acaba aldatmakta haklı mı diye düşünüyorsun.
Kendine saygın olsun ya, yazık bu adamın neyini affediyorsun ki?

Çocuklar için sevdiğimm için yuvam bozulmasın diye yani neden olcak baska ama yaptıgım yanlıştı değilmi
adam yuva olarak görmüyor ki. neyin sevgisini yaşıyorsunuz . yuvam bozulmasın diyorsunuz . hangi yuva. adam dışarda sürekli . gözü de dışarda kendi de.

öyle deme.
tanınmaması için şarttı:))
ama konuyu değişiremediği için malesef ortaya çıktı.
aynı cümleler benzer konusunda da tıpatıp aynı
evet ben de birine benzettim. yurt dışında olup da . 2 mi yoksa 3 çocuğumu olduğunu tam olarak anlayamadığımız . ikiz dediği ya da üçüz dediği olduğu bi konu vardı . onun yazılarına benzettim . o mu ki. o_O

100 kere de aldatsa haklı.
çünkü karısı her zaman affedecek.

gerçi ortada af dileyen biri de yok.
kadın kendi kendine küsüp barışarak evcilik oynuyor.

Zaten artık ayrıyız
o 3.kez terkedince ipler koptu
bende evimi terkettim ama acı çekiyorum neden hala acı cekiyorum Sadece acı olsa neyse birde vicdan azabı çekiyorum suçlamaları doğru oldugu için acaba aldatmalarının terketmelerinin sorumlusu cidden benmiyim diye düşünüyorum hep
Bu adamın kumasımı bozuk yoksa dediği gibi iten benmi oldum

Sen ne yaparsan yap bu adam seni aldatırmış çünkü sana olan bir saygısı sevgisi yok, ondandır gözüne soka soka yapması ve sonrasında pişkince davranması. Sen yoluna bak, hayatına bak daha mutlu olacağın birisi illa olur hayatında.

X