aldatmış mı oldu?

Selam, sizlere danışmak istediğim bir şey var ve kendim cevabını net bilmiyorum. Erkek arkadaşım ile 1.5 yıl sonra nişanlandık. ben tamamen Nişanlımı deneme amaçlı sahte instagram hesabı açtım. Bir arkadaşımdan etkilenerek böyle bir şey yaptım İnstagram yüzünden ayrıldırlar.. Nişanlım bir sayfaya bir ürün hakkında yorum yapmıştı. bende oradan yorumu beğenip mesaj attım aynen şu şekilde geçti konuşma
-ben: selam ürünü canlı gördünüz mü kaliteli mi bende almak istiyorumda
-Nişanlım: evet gördüm benim hatunu istemeye gidince o kullanmıştı. siz nerede kullanacaksınız
-Ben: "Arkadaşımın düğün günü için a hayırlı olsun mutluluklar" dedim
-Nişanlım : "Düğün için şık zarif durur amin sağolasın arkadaşınıza da hayırlı olsun darısı sana"
-Ben : "Bu devirde güvenilir birini bulmak zor . Sizler ne güzel bulmuşsunuz birbirinizi sağolun size de mutluklalar nişanlınız şanslı" yazdım
-Nişanlım: (En son attığım mesajı 5 dakikada okuyup 7 saat sonra dönüp cevap yazdı) "amin sağolasın darısı sana aldın mı ürünü" yazmış
-Ben: siz nişanlısınız neden benim alıp almadığım ile ilgilendiniz yazdım
-Nişanlım: "Yazmayın" demiş ve engelledi
şimdi benim aklım karıştı nasıl davranmalıyım güvenim kırıldı...:KK43:
Yav arkadaşım madem anlamsız saçma sapan bir işe giriştin bari düzgün yapsaydın da anlasaydın nişanlının ne olduğunu veya ne olmadığını.. Sonunda belli etmişsin niyetini ve konuşmayı kesmiş..

Devamını getirebilseydiniz ne olacağı hakkında bir fikrim var ama kimsenin günahına giremem 🙈 hakkınızda hayırlısı olsun

Bu arada aldatılmadınız orası bi garanti rahat olun ☺️

keşke devam ettirseydim pişman oldum kestirip atmaya belki de aldatabileceğini görmek istemedim sonradan
Yok bence hic kafa yormayın adamda bisey yok
Lütfen bu kiskanclik dusuncesini ya da aldatma korkusunu asamiyorsaniz gidin tedavi olun cidden bu cok paranoyakca

Kimse sevgilisi/esi onu aldatsin istemez, sadik olsun ister bu kabul edilebilir bir durum. Ama adam aldatiyor mu diye kontrol etmeye calismak yanlis. Adami cam fanusa da koysaniz yapacağı varsa illa bir yolunu bulur. Güvenmiyorsaniz da devam etmeyin yani güven bir iliskinin temeli ben olsam sizin gibi beni cok sorgulayan, arkamdan is çeviren biriyle birlikte olmak istemezdim
Adam ürünü sormuş konu sahibi de siz nişanlısının demiş. Adam kendini düşürdüğü durumdan dolayı kızmış. Sanki kadına yürüyorum da bana nişanlısınız diyor diye
Evet yaa adam sanki mesajla yurumus gibi davranmis konu sahibi ve adam da rahatsiz olmuş
Tabii kimsenin icini bilemeyiz de burada nişanlı cok efendi davranmis ve sapik muamelesi görmek bile sinirlendirmis yani daha napsin

Ben anlatamadım ki sorun şu en son mesajı 5 dak. sonra görüyor 7 saat sonra merak edip sohbet etmek ister gibi aldın mı elbiseyi yazıyor neden sorar merak eder ki cevap vermişssin işte elbise hakkında ben demek ki yanlış düşünüyorum ::/
Evet yanlış hatta paranoyakca düşünüyorsunuz

Profil fotonuz varmıydı..Güzel bir hatun resmi koyduysanız merak etmiştir..Size alınan elbise beğenilip rağbet görüyor mu diye filan heralde.
Ya sizde tam yerinde bozmuşsunuz konuşmayı..Madem giriştiniz bu işe Aldım veya almadım filan deseydiniz de bakalım konuşma uzayacakmıydı...
En heyecanlı yerde başrol oyuncusunu öldürtüp final yapmışsınız ..
Anladıysa siz olduğunuzu daha da takılmaz oltaya

Aldatma potansiyelini mi ölçtünüz yani? Yapmayın kendinize böyle eziyetler. Ortada şüphe gerektiren bir şey yokken yem atıyorsunuz, adam yemi yutmuyor, bu seferde yutmadı ama yanına kadar geldi diye darlanıyorsunuz. size de yazık, böyle kıskançlık tipleriniz fazlaysa adama da yazık valla. Bana böyle bir tuzak kurulsa ilişkiyi bitirebilirdim, sürekli bir kıskançlık tribiyle yaşayacağıma aşk acısı çekmeyi tercih ederim.

Selam, sizlere danışmak istediğim bir şey var ve kendim cevabını net bilmiyorum. Erkek arkadaşım ile 1.5 yıl sonra nişanlandık. ben tamamen Nişanlımı deneme amaçlı sahte instagram hesabı açtım. Bir arkadaşımdan etkilenerek böyle bir şey yaptım İnstagram yüzünden ayrıldırlar.. Nişanlım bir sayfaya bir ürün hakkında yorum yapmıştı. bende oradan yorumu beğenip mesaj attım aynen şu şekilde geçti konuşma
-Nişanlım: evet gördüm benim hatunu istemeye gidince o kullanmıştı. siz nerede kullanacaksınız
-Nişanlım : "Düğün için şık zarif durur amin sağolasın arkadaşınıza da hayırlı olsun darısı sana"
-Ben : "Bu devirde güvenilir birini bulmak zor . Sizler ne güzel bulmuşsunuz birbirinizi sağolun size de mutluklalar nişanlınız şanslı" yazdım
-Nişanlım: (En son attığım mesajı 5 dakikada okuyup 7 saat sonra dönüp cevap yazdı) "amin sağolasın darısı sana aldın mı ürünü" yazmış
Adam yol soran biriyle konuşur gibi konuşmuş. Ne aldatması ?

böyle denemelerle karşı tarafı yoklamak bence çok aşağılayıcı bir hareket. bana yapılsa kendimi hakarete uğramış hissederdim. zaten aklı hızlı çalışan biriyse nişanlınız, çoktan anlamıştır. istediğiniz kadar farklı hesap açın herkesin konuşma ve yazım şekli kendini ele verir.

Bence ondan önce siz onu aldatmışsınız. Davranışınızı hiç doğru bulmuyorum, bu şekilde bir ilişki inşa ederek evlilik yürütemezsiniz. Nişanlınıza dair şüpheleriniz varsa birebir halletmeniz gerekir. Sağda solda duyduğunuz her olasılığı onun üzerinde test etmeye kalkarsanız, maalesef ortada ne sevgi kalır ne saygı. Dizi/film çekmiyoruz. Gerçek hayata uygun davranmak gerekiyor. Ayrıca adam daha ilk cümlesinde "nişanlı" olduğunu vurgulamış ve insani bir şekilde yaklaşmış. Art niyetli bir adam olsa emin ol çok daha farklı konuşurdu.

Sizin olduğunuzu anlamış bence. Yoksa siz nişanlısıniz neden soruyorsunuz alıp almadığımi demez normal biri. Alakasız bir cümle olmuş çünkü. Nasılsın sorusuna 3 kilo elma tart cevabı gibi olmuş. Ya da siz sanmasa da karşımda herkes de bana yürüyor ya triplerinde biri var sanmış olabilir. Yaşınız kaç ki?
Bu görseldeki replik geldi aklıma ilk okuduğumda 😂

Eklentiler

• 4E1C3DD4-3CE5-4831-A408-212B12D09049.jpeg
    4E1C3DD4-3CE5-4831-A408-212B12D09049.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 35
Nişanlılık sürecinizi değerlendirmenizi öneririm zira iki taraflı da sağlıklı değil bir hesap açıp eş adayınıza bunu yapıyorsanız güvensizsinizdir yoksa böyle birsey aklına gelmez insanın. Bu konuşma normal ama nişanlınızın sosyal hayatta karşı cinse yaklaşımıyla yorumlamanız daha sağlıklı hal hareketlerını siz daha ıyı bılırsınız.

Diyolog kurmasına değil. önceden okuduğu mesja 7 saat sonra amin sağolsun darısı sana aldın mı elbiseyi diye sorması oldu. yani o sohbete geri dönüp almasını merak etmesi kafama takılandı
İnsanlarla diyalog kurması, nisanlinizin sağlıklı ve normal bir insan olduğunu gösterir. Sizi aldattığını değil. Ama siz böyle yaparsanız bence nisanlinizi korkutabilirsiniz.

yahu adam gayet normal cevap vermiş, ilk mesajından da nişanlıyım demiş ne var bu konuşmada?
ne gördünüz ne anladınız da nasıl evleneceğim şimdi diyorsunuz..
yazarken ki beklentiniz neydi, hiç cevap vermesin mi istiyordunuz
öncelikle böyle ucuz numaralarla, saçma sapan denemeler yapan sizsiniz:-) bazen adamlara da üzülüyorum, nişanlıyım diye cevap verse suç, insanlık yapsa suç.. zaten siz gereksiz tepki verince de yazmayın demiş muhtemelen içinden de "deli midir nedir kendi kendine gelin güvey oldu" demiştir

X