Aldattığı için boşandığım eş ve bozulan psikolojim

Benim ağlamam aslında ondan ayrılmam değil, bu bana yapılan şeyleri kaldiramamam kendi hatalarını kabullen miyor herşey senin yüzünden öldü diyor sen söyle davransaydin olmazdı gibilerinden konuşuyor. Önüme bakmam için işe girdim 1 haftadır keyfim çok yerindeydi velayeti bana ver diyip duruyo açarsın dava alırsın diyorum herşeyi ben yapicakmisim neden ona masraf çıkmasın diye
Ben de bunu anlamıyorum bu herifler ağzına geleni diyor diye öyle mi oluyor? Ben sadakatsiz manipulatör p*ştun tekiyim diyecek hali yok, tabi kendinden başka herkese suç bulacak. İki lafıyla böyle düştüğünüze göre hala bir beklentiniz var içten içe.

Adam dengesizin teki. Onunla arası bozukken size geliyor, siz yüz vermeyince tekrar onunla barışmanın yolunu buluyor. Aramalarını açmayın. Ya da direk "beni bir daha bu şekilde rahatsız edersen bu mesajları, konuşmalarımızı eşine anlatırım, uzak tut eşini benden derim" diye tehdit edin. Çocuklar ile ilgili durumları sadece mesaj yoluyla iletin, o da aynı şekilde yapsın. Mümkün olduğunda iletişim kurmayın.
Evet kaç kere dedim bu şekilde oyuzden bugün mesajlarını saklıyorum beni tekrar rahatsız ederse ilk isim eşine göstermek olucak

2 tane çocuğum var çocuklar yönünden iletişim kuruyordum ama ileri boyuta girdi. Birini bulurum düşüncesinde hep çocukları oraya yolladım velayetini ver bana diyo dava aç al diyorum masraf yapmamak için bana aç diyor en son kavgamızi 2 gün önce ettik bu da durduk yere ben onu asla rahatsız etmiyorum her yerden engelli bı yolunu buluyo benle iletişime geciyo şuan ben işe girdim çocuklar onda onu hazmedemiyor
Çocuklar için iletişim kurmak bambaşka bir şey, adamın boşanma isteğini, adliyede geri barışmalarını bilmek falan bambaşka bir şey.
Adamı boşamışsınız konu kapanmış, çocuklarla ilgili bir durum olursa da konuşur kapatırsınız. O istediği kadar yazsın dursun ben cevap vermedikten sonra hiç önemi yok, ha baktınız taciz derecesine geldi savcılığa bildiririm

Babanın yanında degil annesi bakıyor ynai babanesi biri 13 biri 8 yaşında kendi istekleriyle gittiler zorla yollamadim
Babaanne/anneanne ebeveyn değil. Çocukların ebeveyni annesi ve babası. Anne baba sağken, ortada çok ciddi bir sorun yoksa neden babaanne? Çocuk istedi diye bir şey yok, her istediklerini yapabiliyor olsalardı isimleri çocuk olmazdı

Babaanne/anneanne ebeveyn değil. Çocukların ebeveyni annesi ve babası. Anne baba sağken, ortada çok ciddi bir sorun yoksa neden babaanne? Çocuk istedi diye bir şey yok, her istediklerini yapabiliyor olsalardı isimleri çocuk olmazdı
Baba 2 bin lira nafaka veriyor. Görme gününde bile görmüyor çok nadir. 1 sene içinde benim psikolojim ide bozdu kendimi toparlanan onlara iyi anne olmam için bu devirde evde oturarak kimse ihtiyaçlarımı karşılamıyor malesef

İlk çocuğum onların yanında büyüdü . Sonra altlı üstlü gene beraber gibiydik ben baba evinde burda da çocuklara bakabilecek kimse yok malesef

Empati yapmayın bir süre ben odaklı yaşayın,çocuklarınızın durumunu dramatize etmeyin gözünüzde,eşiniz sizden ayrıldı çocuklarından değil,onların hala babası ve annesi var,kendi durumunuzu çocuklarınız üzerinden yanlış değerlendiriyorsunuz,daha net daha mantıklı daha sert olun,çocuklarınızın hakkını arayan dik duran kimsenin üzemeyeceği bir anneye ihtiyacı var,elbetteki insanız üzülebiliriz bazen yenilebiliriz moralimiz bozulabilir ama bir süreliğine olmalı fazlası sizede çocuklarınızada zarar,hayat malesef kolay değil siz kolaylaştırmanın mutlu olmanın bir yolunu arayıp bulacaksınız,adamın teki şöyle dedi diye böyle oldu,şunu yaptı diye bu oldu demeyin,yapmaya çalıştı ama yapamadı,demeye çalıştı ama diyemedi olsun bundan sonra.🌼
Çok teşekkür ederim öyle yapacağım bundan sonra

" birini bulurum" demek ki birini bulunca sizde çocuklardan vazgeçeceksiniz bu ne biçim annelik...
Çocuklar kaç yaşında?
Birini bulurum diye oraya yolladım ne demek? Kadına mı güveniyorsunuz eşiniz ne eş ne baba da ??
Hanımlar adam öyle düşünüyormuş. Kadın birini bulurum diye çocukları gönderdim demiyor.
Öyle bir profili yok yazdıklarına bakılırsa.

İlk çocuğum onların yanında büyüdü . Sonra altlı üstlü gene beraber gibiydik ben baba evinde burda da çocuklara bakabilecek kimse yok malesef
Anladım. Yalnız geleceğe yönelik bir plan yaptınız mı? Yani çocuklarınız bunun geçici olduğunu, durumunuz düzelince onlara bakabileceğiniz zaman geri alacağınızı biliyorlar mı? Babaanne nasıl davranıyor, severek mi bakıyor yoksa mecburiyetten mi? Hadi 15 yaşındakilerin tüm dünyası arkadaşları oluyor, daha kayıtsız kalabiliyorlar ailesel durumlara ama 8 yaşındaki biraz daha savunmasız ve anne çocuğu.

Kusura bakmayın ama sizi aldatmış üstüne başka biriyle evlenmiş adamdan hala medet umuyorsunuz gel dese gideceksiniz
Adam her aradığında açıp dinlerseniz o da canı istediğinde arama yüzünü bulur sonra rahat bırakmıyor diyorsunuz sınır çekmemişsiniz ki hiç
Boşanmış kocayla çocuk için konuşulur bitti.
Evden kimse bakmıyor diyorsunuz da çocuklar büyümüş ikisi de okul çağında girin bir işe çalışın.

Merhaba kızlar 1 sene önce eşimle ayrıldık aldattı beni 1 ay sonra tekrardan evlendi 1 senedir evli ama evliliği sorunlu gidiyo bnaa surelikli rahatsız ediyordu 1 ay öncesine kadar başlarda ben seni unutamadım bosanicam dava açtım fln dedi boşanma günü geldi tekrar biraraya geldiler ondan sonra bnaa git gelli yazıyordu smdi de o kız dönsün diye yalvarıyor resmen 2 tne cocugum var benim psikolojim çok bozuldu onla ilgili çocuklarla ilgili konu oldumu kendimi dik tutamiyorum hemen ağlıyorum ağlamamak için ne yapmam lazım bana bı akıl verin bu durum beni çok rahatsız ediyor başkasına bu konuları anlatırken bile ağlıyorum..
Adam önüne geleni aldatıyor ama bu kadınlar inatla o adama sarılıyor 🥹yapmayın o çocuklar büyüyecek tabi ki aile içerisinde büyümeleri güzel ama sevgi saygı dolu bir ailede.. ileri de hayatlarını kurduklarında giden hayat sizin ki olucak güveneceğiniz sizi sevecen insan olsa hayatınızda daha güzel olmaz mı?

Anladım. Yalnız geleceğe yönelik bir plan yaptınız mı? Yani çocuklarınız bunun geçici olduğunu, durumunuz düzelince onlara bakabileceğiniz zaman geri alacağınızı biliyorlar mı? Babaanne nasıl davranıyor, severek mi bakıyor yoksa mecburiyetten mi? Hadi 15 yaşındakilerin tüm dünyası arkadaşları oluyor, daha kayıtsız kalabiliyorlar ailesel durumlara ama 8 yaşındaki biraz daha savunmasız ve anne çocuğu.
Severek baktigini bildiğim için yolladım zaten bu yaştaki çocuklar hep gezmek istiyor maddi olarak bu beni zorluyordu onlarında rızası vardı seviyorlar çünkü onları ben ailemin yanındayım iyi zamanları da oluyo kötü zamanları da oluyor su benim babam baskıcı yemek bitmeden kalkma ders yaptınız mı telefonu bırak ses yapma vs. Vs. Ben kendimi iyi hissedip onlara daha iyi anne olabilmem icin önce kendimi duzeltmem gerekiyordu aslında bı seçim yapmam gerekiyordu. Kendim çe düşüncem para biriktirip ayrı eve çıkmam çocuklarımi yanıma almam

Adam önüne geleni aldatıyor ama bu kadınlar inatla o adama sarılıyor 🥹yapmayın o çocuklar büyüyecek tabi ki aile içerisinde büyümeleri güzel ama sevgi saygı dolu bir ailede.. ileri de hayatlarını kurduklarında giden hayat sizin ki olucak güveneceğiniz sizi sevecen insan olsa hayatınızda daha güzel olmaz mı?
Evet çok doğru inşallah oda bir gün olur

X