Aldattığı için boşandığım eş ve bozulan psikolojim

Çocuklarınız neden babanede? Eski sizi sevdiği için değil yedekte tuttuğu için iletişime geçiyor her yerden engellediyseniz nasıl ulaşıyor sizin öncelikli düşünceniz çocuklarınız olmalı sonra siz... Annelik böyle bişey

Ne diyorsunuz siz ya konuyu iyi okuyun çocuklarım üvey anne de değil babanede üvey anne ortada yok zaten şuan onada gitmicek. Ben başkasını bulurum diye yollamiyorum hanımefendi şu zamanda oturduğunuz yerden kimse para vermiyo 2 bin lira nafakayla ben nasıl bakicam çocuklarıma

Konuyu duzenlemissiniz, haliyle cevabim havada kalmis ama onlari silip bana haykirinca dusunceniz degismiyor bilin isterim.

Sonucta siz cocuklarinizi babaya vermeyi dusunuyor musunuz? Evet. (Hadi o da ebeveyn diye bu detayi umursamayalim, benim esekligim diyelim)
Surekli ağlıyor musunuz? Evet
Baba gel dese geliyor, git dese gidiyor musunuz, yani babaya karsi dirayetiniz yok mu? Evet.

Ee neyime itiraz ediyorsunuz ki? Herkes super guclu olmak zorunda degil ama cocugunuz varsa onlara boyle ornek olamazsiniz. Cocuklar stabilite sever, kural ve duzen sever.

Ne diyorum?? Bu kadar gucsuzdunuz neden anne oldunuz?

Fake hesap lar açarak çocuğunun telefonundan ulaşarak olabilirmi . Yaşadığım süreç kolay değil bu olay 1 senedir yok 3 sene önce başladı aslında tekrar bir araya gelme oldu tamamen 1 sene önce bitti. Psikolojik olarak çok yıprandım ben anne olarak tabi ki ilk çocuklarımı düşünüyorum buzamana kadar öylede oldu hem maddi hem manevi olarak kendimi de duzeltmem gerekiyor bana oturduğum yerden kimse para vermiyor.. çocuklarıma iyi bir anne olabilmem için ilk önce kendimi duzeltmem gerekiyor. Çocuklar ordayken beni rahatsız etmez diye düşünüyordum ama konu bulabiliyor velayet konusu mesela dava aç al dedim ama uzatıyor kendisi

Konuyu duzenlemissiniz, haliyle cevabim havada kalmis ama onlari silip bana haykirinca dusunceniz degismiyor bilin isterim.

Sonucta siz cocuklarinizi babaya vermeyi dusunuyor musunuz? Evet. (Hadi o da ebeveyn diye bu detayi umursamayalim, benim esekligim diyelim)
Baba gel dese geliyor, git dese gidiyor musunuz, yani babaya karsi dirayetiniz yok mu? Evet.

Ee neyime itiraz ediyorsunuz ki? Herkes super guclu olmak zorunda degil ama cocugunuz varsa onlara boyle ornek olamazsiniz. Cocuklar stabilite sever, kural ve duzen sever.

Ne diyorum?? Bu kadar gucsuzdunuz neden anne oldunuz?
Hanım efendi çocuklara üvey anne bakicak olsa zaten göndermem babanesi bakiyo orda da mutlulular seviyorlar . Baba geldese geliyor git dese gitmiyorum. Çocuklar aylık 2 bin nafaka oduyo okula gidiyor bu cocuklar nafakayı yükseltmiyor haliyle benimde ihtiyaçlarım var evde oturarak bana kim para vericek ben çocuklarımı alıp dışarı cikaricam herşey para ben 30 yaşındayım bu yaşta ailemden sürekli para isteyemem. İstesem verirlermi evet ama nereye kadar ben kendimi duzeltemedikten sonra onlara nasıl iyi anne olabilirim.. Baba vasvı yok gibi birşey senede 1 kez alıp bir yere götürür çok iyi gezdirir para çok harcar ama sanki sürekli gezdiriyormus lafını yapar. Ben çocuklarımı oraya bıraktım diye tamamen onlardan kendimi çekmedim herşeyiyle ilgileniyorum okullariyla vs. Vs. Alırım gezdiririm onları boş bırakmam kendimi onlardan eksik etmem..

Hanım efendi çocuklara üvey anne bakicak olsa zaten göndermem babanesi bakiyo orda da mutlulular seviyorlar . Baba geldese geliyor git dese gitmiyorum. Çocuklar aylık 2 bin nafaka oduyo okula gidiyor bu cocuklar nafakayı yükseltmiyor haliyle benimde ihtiyaçlarım var evde oturarak bana kim para vericek ben çocuklarımı alıp dışarı cikaricam herşey para ben 30 yaşındayım bu yaşta ailemden sürekli para isteyemem. İstesem verirlermi evet ama nereye kadar ben kendimi duzeltemedikten sonra onlara nasıl iyi anne olabilirim.. Baba vasvı yok gibi birşey senede 1 kez alıp bir yere götürür çok iyi gezdirir para çok harcar ama sanki sürekli gezdiriyormus lafını yapar. Ben çocuklarımı oraya bıraktım diye tamamen onlardan kendimi çekmedim herşeyiyle ilgileniyorum okullariyla vs. Vs. Alırım gezdiririm onları boş bırakmam kendimi onlardan eksik etmem..

Su manipulasyonu kocaniza yapsaydiniz keske.

Ne diyorum?? Bu kadar gucsuzdunuz neden anne oldunuz

Merhaba kızlar 1 sene önce eşimle ayrıldık aldattı beni 1 ay sonra tekrardan evlendi 1 senedir evli ama evliliği sorunlu gidiyo bnaa surelikli rahatsız ediyordu 1 ay öncesine kadar başlarda ben seni unutamadım bosanicam dava açtım fln dedi boşanma günü geldi tekrar biraraya geldiler ondan sonra bnaa git gelli yazıyordu smdi de o kız dönsün diye yalvarıyor resmen 2 tne cocugum var benim psikolojim çok bozuldu onla ilgili çocuklarla ilgili konu oldumu kendimi dik tutamiyorum hemen ağlıyorum ağlamamak için ne yapmam lazım bana bı akıl verin bu durum beni çok rahatsız ediyor başkasına bu konuları anlatırken bile ağlıyorum..
Gelirse kabul mu edeceksin?

Ne diyorsunuz siz ya konuyu iyi okuyun çocuklarım üvey anne de değil babanede üvey anne ortada yok zaten şuan onada gitmicek. Ben başkasını bulurum diye yollamiyorum hanımefendi şu zamanda oturduğunuz yerden kimse para vermiyo 2 bin lira nafakayla ben nasıl bakicam çocuklarıma
Çalışın

Baba 2 bin lira nafaka veriyor. Görme gününde bile görmüyor çok nadir. 1 sene içinde benim psikolojim ide bozdu kendimi toparlanan onlara iyi anne olmam için bu devirde evde oturarak kimse ihtiyaçlarımı karşılamıyor malesef
Eski eşinizle sürekli iletisim halinde olarak, onun ne yaptigini ne ettigini detayina kadar bilerek mi kendinizi toparlayacaksnz da iyi bir anne olacaksiniz ?

2 tane çocuğum var çocuklar yönünden iletişim kuruyordum ama ileri boyuta girdi. Birini bulurum düşüncesinde hep çocukları oraya yolladım velayetini ver bana diyo dava aç al diyorum masraf yapmamak için bana aç diyor en son kavgamızi 2 gün önce ettik bu da durduk yere ben onu asla rahatsız etmiyorum her yerden engelli bı yolunu buluyo benle iletişime geciyo şuan ben işe girdim çocuklar onda onu hazmedemiyor
çocukları temelli mı aldı? yani velayetini mı aldı?

Fake hesap lar açarak çocuğunun telefonundan ulaşarak olabilirmi . Yaşadığım süreç kolay değil bu olay 1 senedir yok 3 sene önce başladı aslında tekrar bir araya gelme oldu tamamen 1 sene önce bitti. Psikolojik olarak çok yıprandım ben anne olarak tabi ki ilk çocuklarımı düşünüyorum buzamana kadar öylede oldu hem maddi hem manevi olarak kendimi de duzeltmem gerekiyor bana oturduğum yerden kimse para vermiyor.. çocuklarıma iyi bir anne olabilmem için ilk önce kendimi duzeltmem gerekiyor. Çocuklar ordayken beni rahatsız etmez diye düşünüyordum ama konu bulabiliyor velayet konusu mesela dava aç al dedim ama uzatıyor

Bunu nerden çıkardınız acaba ben ne yaptığını detayına kadar biliyorum diye birşey demedim ?
Bosanma davasi acip tekrar baristiklarini, kadina yalvardigini mesela ?

Kendisi söyledi desem geldi benden özür diledi yaptıklarından dolayı. Onun çevresi benim çevrem aynı kişiler illaki kulağıma geliyor anladınız mı

X