aldattim diye yalan mi olur ?

Aeprenses

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
161
68
26
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/aldatilmismiyim.992155/page-4#post-50334700 kizlar oncelikle bu konuyu okuyun . eski nisanlim dun gecr 4 de ben sana yalan soyledim biranda agzimdan cikti seni hic aldatmadim herseyi mahvettigimin farkindayim vicdanim rahat etmedi hakkini helal et demis . bende benim icin artik onemi yok gozlerimin icine baka baka seni sevmiyorum birini bulup evlencem dedikden sonra gecmisin bi onemi kalmadi bende sildim attim sanada hakkim helal degil benim canim yandi yazdim . ya bu insanin amaci ne ne yapmaya calisiyo sevmiyorum diyosun aldatmis olsan ne farkeder aldatmis olmasan ne farkeder ?

Hakikaten baydın.

Siz evleneceksiniz de aile olacaksınız.İkiniz de daha o olgunlukta değilsiniz.Şu aranızda ki iletişimle

karıkoca falan olamazsınız.

Pesinden koşup egosunu tatmin etmenizi istiyor.

Yani sizi sevdigi falan yok ama siz onu seviyosunuz ya onun peşinde kosmalısınız ve o da sizi sürekli tersleyerek reddederek kendi egosuni tatmin etmek istiyor. "Bak ben aeprenses'i sevmiyorum sürekli reddetiyorum ama o hala pesimde dolanıyo. Ben de böyle bir erkeğim işte böyle cazibem var" diye hissedip etrafta hava atmak istiyor.

Sizin yüzünüze bakarak sevmiyorum seni başkasını bulup onunla evlenicem, etrafımdaki kızlara bakıyorum artık vs diyen adam hakkında cok düşünmeyin.

Sizi sevmiyor, üstünuzden egosunu şişirmek istiyor. Büyük ihtimalle su anda da başka kızların peşindedir. Boşverin.

önceki konudanda birsey anlamıştım zaten.bundan da anlamadim.
nisanliniz gelişimini tamamlayamamis bence.bırakın biraz büyüsün.
sonra çoluk cocuk büyütecez diye yillarinizi heba ediyorsunuz..

sevgiliniz tam bir ergen. büyüsün de öyle evlenin bari.

X