Alerjik durum ve kreş

.Konuyla alakalı olmayabilir ama bir şey söylemek istiyorum maalesef benim kızım da alerjik bir çocuk sizin yaşınızdayken bir dönem kreşe başladı ve çok kötü oldu hastanede yattık maalesef alerjik anne olmayan bu durumu bu derdi çok anlayamıyor. Bu yıl okula başladık anaokul olduğu için mecbur zaten ama ataklarimız yine geliyor… doktor her gece bir çiğneme tablet verdi çok şükür daha sakin atlatıyor acaba sizde kullanıyor musunuz bir danışsanız mı doktorunuza??

Ben sizi anlıyorum kayınvaldenize vermek istememişsinizi ama eğer sadece sizlik bir problemse çocuğu yollamayı bırakın babaannesi baksın sonuçta onun canı o. Psikolojik bir sorun olmadıktan sonra bir babaanne torununu bağrına basar,sizde en azından marta kadar rahat edersiniz.
Yaşı küçük olduğu için çiğneme tableti değil de şase formunda verdiler, yiyeceklerine katıyorum. 6 ay boyunca kullanmak üzere hava ilacımız da var. Öksürük durumunda bir hava daha devreye giriyor. 7 ve 10ar gün kullanmak üzere surup da var atak dönemlerinde devreye giriyor. Hava harici olanlar yeni yazıldı, onları düzenli kullanıp okula göndersem, 5 değil 3 gün gitse belki daha hafif geçer mi acaba diyorum

Yaşı küçük olduğu için çiğneme tableti değil de şase formunda verdiler, yiyeceklerine katıyorum. 6 ay boyunca kullanmak üzere hava ilacımız da var. Öksürük durumunda bir hava daha devreye giriyor. 7 ve 10ar gün kullanmak üzere surup da var atak dönemlerinde devreye giriyor. Hava harici olanlar yeni yazıldı, onları düzenli kullanıp okula göndersem, 5 değil 3 gün gitse belki daha hafif geçer mi acaba diyorum
Bizde yeni başladık sanki daha iyiler sürekli gidiyor kız oğlan evde benim … maalesef yılda 7 atak bekliyor doktor. Evde kalsa nasıl olacak kim bakacak ?

Off off valla bu aleejik cocuklarla Allah bize kolaylik versin.onlara acill sifalarversi .oglum suan 11 yasinda her hafta hasralaniyor bu gafta ful okula gitmedi.bir bogazina vuruyir bir oksuruk neyse iste Allah kolaylik versin ben cozemedim elimden geleni yapiyorum ama kis geldimi tamda okul zamani hep hasta.dr 18 yasina kadar boyle dedi

bu yılki virüsler de bi cins... geçen hafta kaç gün bir sürü ilaca rağmen ateşini düşürememiştim oğlumun... 1 aydır geçmeyen öksürüğüm var. alerji ilaçları ventolinler, antibiyotik vs devam... ama bademciğim şiş 2 gündür. anlamadım bu işten bişiy.. oğlumda aynı 1 aydır öksürüyor. alerji ilacı kullanıyor oda... antibiyotikde kullandı değişen bişiy yok. öksürüp duruyoruz
Sormayin bu nasil birsey pert ettioglumu 500 parol bile dusuremedi o atesi 3 gun nobet tuttum basinda halisilasyon gordu atesden.Umarim kimseye bulasmaz zira surec oldukca uzun bu virusde

X