alexandrite plus lazer yaptıran var mı?

Nezormusbu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
184
206
25
Merhaba arkadaslar,
Lazere baslamayı düsünüyorum. Bir yer ile görüştüm alexandrite plus lazer kullanıyorlarmıs. Bu cihaz ile lazer yaptıran var mı görüsleriniz neler?

Siz hangi cihazı önerirsiniz

Bütçe varsa ben buz lazeri öneriyorum ben çok çok memnun kaldım. Alexandra tipi bacaklarıma yaptırmıştım, basbayağı azalttı ama bazı yerlerde fazla can yaktığını hatırlıyorum. Baldırımda kaslarımın üstü basbayağı acımıştı. Ben acı eşiği düşükçe bir insanım bana da öyle gelmiş olabilir tabi:dondurma:Seçim sizin, bence iyi bir makine yalnız yüzünüze değdirmeyin asla yüzdeki kıl köklerini uyarıp aşırı kıllanmaya yol açtığını söyleyenler var. Kol, bacak, vücut için gayet ideal bence olur.

Alexandrite buzdan daha etkili geliyor bana. psikolojik mi bilmiyorum 😂 Benim gittiğim yer bazı bölgelerimi alexandrite bazılarını buz lazer yapmıştı.

O alexandrite değil alex plus olabilir. Cihazı incelemenizi tavsiye ederim. Kafası dikdörtgense gerçek lazer değil ipl.

Merhaba arkadaslar,
Lazere baslamayı düsünüyorum. Bir yer ile görüştüm alexandrite plus lazer kullanıyorlarmıs. Bu cihaz ile lazer yaptıran var mı görüsleriniz neler?

Siz hangi cihazı önerirsiniz
teniniz beyaz, killariniz koyu renk ise kisa surede sonuc alirsiniz, caniniz acir ama cok cok azaliyor. hangi sehir hangi klinik hepsinin onemi var gerci.

ayrica MissCherryBlossom MissCherryBlossom ' a katiliyorum yuzunuze yaptirmayin. Buz lazer ben alexle islem yaptirdiktan yillar sonra cikmisti, yalniz gercek olmayan makinalar var. Bir site vardi Türkiye' de buz lazer makinelerini hangi merkezlere dagitildigi sorgulanabiliyordu.

Ben yaptırdım Alexandrite lazer ile epilasyon. Tüm vücut yaptırmıştım çok iyi sonuç aldım. Sadece yüzünüze yaptırmayın yüzde ince tüyleri kıl haline getiriyor. Bacaklarda falan maşallah diyim yüzde 98 bitti :)

Ger
Bütçe varsa ben buz lazeri öneriyorum ben çok çok memnun kaldım. Alexandra tipi bacaklarıma yaptırmıştım, basbayağı azalttı ama bazı yerlerde fazla can yaktığını hatırlıyorum. Baldırımda kaslarımın üstü basbayağı acımıştı. Ben acı eşiği düşükçe bir insanım bana da öyle gelmiş olabilir tabi:dondurma:Seçim sizin, bence iyi bir makine yalnız yüzünüze değdirmeyin asla yüzdeki kıl köklerini uyarıp aşırı kıllanmaya yol açtığını söyleyenler var. Kol, bacak, vücut için gayet ideal bence olur.

Gerçekten o kadar etkili mi? Bitiriyor mu yani?

Alexandrite ve buz lazere gittim. Buz lazer daha acısız ve konforlu geldi bana ancak asıl alexandrite ile çoğu tüylerden kurtuldum. Biraz daha fazla acıtsa bile uyuşturucu kremler sayesinde devam ettim şimdi sadece genitalde oldukça nadir ve seyrek çıkıyor, diğer yerlerde bir senedir çıkan tüy görmedim. Yani eğer bahsettiğiniz makine alexandrite lazer ise tavsiye ederim. Ama alex plus ise, onların ipl olduğunu duymuştum. Emin değilim tabi ama aklımda böyle kalmış. Eğer ipl ise tüy köklerini uyutuyor daha geç çıkmasını sağlıyor ama kesinlikle bitirme gibi bir durum yok. Modern ağda gibi. Boşa para verirsiniz. Eğer ipl ise, ev tipi ipl cihaz alın, aynı etki yani.

Alexandrite ve buz lazere gittim. Buz lazer daha acısız ve konforlu geldi bana ancak asıl alexandrite ile çoğu tüylerden kurtuldum. Biraz daha fazla acıtsa bile uyuşturucu kremler sayesinde devam ettim şimdi sadece genitalde oldukça nadir ve seyrek çıkıyor, diğer yerlerde bir senedir çıkan tüy görmedim. Yani eğer bahsettiğiniz makine alexandrite lazer ise tavsiye ederim. Ama alex plus ise, onların ipl olduğunu duymuştum. Emin değilim tabi ama aklımda böyle kalmış. Eğer ipl ise tüy köklerini uyutuyor daha geç çıkmasını sağlıyor ama kesinlikle bitirme gibi bir durum yok. Modern ağda gibi. Boşa para verirsiniz. Eğer ipl ise, ev tipi ipl cihaz alın, aynı etki yani.
Aaa evet siz deyince banada çağrışım yaptı Alex plus ipl diyorlardı sanki

Ben yaptırdım. Bacak kol alti ve genitale. Plus biraz daha seri bir cihaz. Artısı o yani.

Bembeyaz tenim ve güçlü siyah tüylerim vardi. Çok çok iyi sonuc aldım.

En azından 10 seans devam etmek lazim tâbi.

Bi de yüzde yüz sonuc beklemektense yüzde 75_80 oranında başarı beklemek daha gerçekçi geliyor. Belki devam etseydim yüzde 95 olurdu ama acısına katlanmak kolay değil.

Ben acıya yüz veren bir insan değilim. Dayanır dişimi sıkarım. Ama şu an gidemiyor olusumun tek nedeni tekrar göze alamamak.

Şu an jilet kullanıyorum. Ama zaten çok cansız ve seyrek tüylerim var. Eskisine kıyasla bu bir mucize benim icin.

Evet acıyor. Evet yoruyor. Evet pahalı. Ama değer. Bin kere değer hem de.

Imkani olan yaptırsın arkadaşlar. Lazer epilasyon ile diş teli tedavisi şu hayatta kendim için yaptığım en iyi seylerdir.

Vala 2008 yılında yaptırdım kadin alex makine falan dedi amerikandan getirttik o dönemler bu kdr populer degildi sade koltuk altina yaptim dogum yaptım hala tüy yok sonra ist geldim onun gibi makine bulamadim 2 ayri yerde bacaklarima kac seans aldim arada hafif tüyler kaldi. Eger o makine ise yakarak yapiyor cok iyi koltuk altinda cok etkili idi ama acıtıyor

Merhaba, toplamda kaç seans gittiniz acaba? Bir de seans aralarınız kaç aydı ve toplam da ne zaman bitti acaba.?
Ben yaptırdım Alexandrite lazer ile epilasyon. Tüm vücut yaptırmıştım çok iyi sonuç aldım. Sadece yüzünüze yaptırmayın yüzde ince tüyleri kıl haline getiriyor. Bacaklarda falan maşallah diyim yüzde 98 bitti :)

Merhaba, toplamda kaç seans gittiniz acaba? Bir de seans aralarınız kaç aydı ve toplam da ne zaman bitti acaba.?
Merhaba ben 6 seans satın almıştım 6da kontrol seansı vardı yani toplam 12 seans. Ben tüyler çıktıkça gittim seans aralarım başta 2 aydı sonra 4 5 ay oldu ve bitti

Buzlu lazerde hiç hissetmiyor musunuz

Bende yaptırdım. Memnun kaldım.Tabi çok açık renkli tüyleri görmüyor. Onlarda çok göze batmıyor. Kaç yıl sonra üstüne hamilelikten geçirdim. Hormonlardan tüyler çıkabilir denirya yaşamadım.

X