alexandrite plus lazer yaptıran var mı?

Merhaba arkadaslar,
Lazere baslamayı düsünüyorum. Bir yer ile görüştüm alexandrite plus lazer kullanıyorlarmıs. Bu cihaz ile lazer yaptıran var mı görüsleriniz neler?

Siz hangi cihazı önerirsiniz
Agri esigi dusuk bir insansaniz dayanamayabilirsiniz, odemeden once mutlaka ust bacaginizina atis yaptirin. Ben zamaninda paket alip genitale 5. atista kacmistim merkezden hem de oyle boyle degil cocuk gibi aglaya zirlaya, smdi buz lazer yaptiriyorum hic aci cekmiyorum, cok rahat.

Acısı paket lastiği çarpma hissine benziyor demişler o kadar kötü mü ya

Bende o kadar değildi, bir de her yer acımadı. Alt bacağımda ön tarafta bir şey yoktu mesela. Alt arka bacağımda tam kaslarımın olduğu yerler basbayağı acımıştı zor durmuştum. Üst bacaklarım basbayağı acımıştı diye hatırlıyorum.

Aynen yaf, tatlı canımı hiç sıkamam diyip buz lazere kaçtım en iyisi

Alexandrite bende yaptırdım yaklaşık 4 5 yıl önce benim tamamen bitmişti hamilelik sonrası genitalde çok az çıktı tekrar gidicem o yüzden bir kaç seans bence en en garanti makina. Arkadaşlarım bir sürü farklı lazer denedi genelde sonuç pek mutlu etmedi. Yalnız Alexandrite cihazlarının güzellik merkezlerinin kullanması yasak bunun ruhsatını vermiyorlar var diyen yalan söylüyor başka makine kullanıyor hastane ve tıp merkezleri kullanabiliyor sadece

Bende yeni başladım. Çok hafif acidigini söylediler ama yok böyle bir acı. Doğururken bu kadar acımadı diyeceğim nerdeyse daha yeni başladım her seansta bu kadar acıyacak mi bilmiyorum iyi de bir kliniğe gidiyorum alexandrite cihazın adı. Bu kadar aciyacagini bilsem hiç başlamazdim peşin ödeme yaptım paket satın aldım. Valla kara kara düşünüyorum inşallah çektiğim acıya değer. Birde bikini bolgesi için uyusturucu krem aldım ama benim bacaklarım da çok acıyor. Aldığım krem küçücük ve çok pahalı tüm bacağıma kullansam batarim. Yok mu bunun bir yolu tecrübeli biri paylasabilir mi ? Yoksa sorun bende mi anlamadım hiç bu kadar bacak acısı yaşayan görmedim çünkü

Buz lazer bıraktıktan sonra tekrar çıkıyorsa yaptırmak mantıklı değil ama

bence mantıklı, çünkü kaymak gibi oluyorum Alexandranın verdiği acıya katlanıp çile çekmektense ayda bir kliniğin yolunu tutuyorum. Düzenli yaptırınca kıl çıkma süresi de, çıkan miktarı da cidden azalıyor.

Cok iyi anliyorum sizi ben de kullandim o kremden bana misin demedi, 3 randevuya gittim toplamda, gitmeden 2 gun once basima agrilar girerdi. Kesin cozumdur, cok etkilir bilemiyorum ama ben parasini odeyip agdaya gider gibi buz lazere gitmeye raziyim. Tum vucut agda olmus 170 tl, 8 seans + 8 kontrol buz lazeri tum vucut icin 2000e almistim 3 randevuya gittim gecen hafta bir gram canim acimadi, merkezle gorusup paranizi geri almayi deneseniz keske, o aciyi anladigim icin vazgecin diyorum inanin. Umarim bir yolunu bulursunz

Parami geri vereceklerini sanmıyorum ama bir konuşmayı deneyeceğim hayır herkes güle oynaya gidiyor çok az acidigini söylüyorlar hatta bacak hiç acımıyor diyor arkadaşım, genital biraz aciyor diyor bende niye böyle anlamadım. Gözlerimden yaş geldi bitene kadar. Bilsem buz lazere başlardım inşallah geri ödeme yaparlar hiç zannetmesemde.

Baya acılı demek ki ben buz düşünüyordum ama kalıcı değil diyorlar acıya katlanıp bitirmek en iyisi

Benim vücudumda kabarcıklar ve kızarıklıklar oluşmuştu, doktora gıtmıstım. Böyle bir durumunuz varsa bir doktora gidip yaptıramayacağınıza dair bir yazı falan mı almayı deneseniz, ne bileyim aklıma başka bir şey gelmedi ya da ödediğiniz tutarı başka bir hizmete çevirebilirsiniz, cilt bakımı vs.

Alexandrite yaptırdım fena değildi sonra buz lazere geçtim daha memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…