Alexus Meme Estetiği Ameliyatı

Alexus

Eve dönüş yolunda...
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2011
1.510
31
Merhaba kızlar, uzunca süredir gün sayıyordum şimdi sıra ameliyatımı anlatmaya geldi. Dün akşam doktorumla görüşmeye giderken kesin 2 saat kafasını şişiricem diye düşünüyordum ancak 10 dakikada her konuda anlaştık, biraz da sohbet ettik sonra. Bu yaşıma kadar göğüslerimin asimetrik olduğunun farkında bile değildim, dün ilk defa arkadaşım arkasından da doktorum farketti. Akın Bey göğüs dokum olduğu için ne istersem öyle yapacağını ve her şekilde sonuçtan çok memnun kalacağımızı söyledi. Testerları denedikten sonra göğüs ucu kesi ile kas zarı altına 250-275cc yuvarlak mentor silikonda karara vardık.

Sabah 7.30 gibi arkadaşımla Ataşehir Memorial Hastanesindeydim. Hazırlıklar yapıldı 9 da ameliyata girdim ve 10da bitmişti bile. 10.30'da odama geldim, o saatten beri drenlerim elimde dolanıyorum. Mide bulantım hiç olmadı, ağrım yok, kollarımı çok rahat kullanabiliyorum. Tabii ki göğüslerimde bir ağırlık var ve hareketlerime dikkat ediyorum ama canımı yakan bir durum olmadı diyeyim.

Bu gece hastanedeyim gibi görünüyor. Israr edersem çıkabileceğimi söylemişti doktorum ama kalıcam artık.

Hepinize bugüne kadar paylaştığınız bilgi, deneyim ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum :KK16:

Gecmis olsun cok cok ben de 30 martta bicak altina yaticam iyy bu tanim igreti oldu memislerime kavusucam demeliydim senin gibi:) neden gogus ucunu tercih ettin ruh halin nasil mutlu musun agri esigin dusuk mudur normalde cobuk toparlamisa benziyorsun ?

Teşekkür ederim, umarım sen de benim kadar rahat atlatırsın.

Ben iz istemediğim için göğüs ucu tercih ettim. Şu anda bütün olarak çok memnunum. Henüz bandajlıyım tabi, daha fazla bilgi veremiyorum. Ağrı kısmına gelince kimseyi yanıltmak istemem ama ameliyattan çıktığımdan beri hiç ameliyat geçirmemiş kadar rahatım, drenleri bile hissetmiyorum.

Gecmis olsun cok cok ben de 30 martta bicak altina yaticam iyy bu tanim igreti oldu memislerime kavusucam demeliydim senin gibi:) neden gogus ucunu tercih ettin ruh halin nasil mutlu musun agri esigin dusuk mudur normalde cobuk toparlamisa benziyorsun ?

Maşallah canım ameliyatını çok rahat atlatmışsın:nazar: Bundan sonra da sağlıklı ve sorunsuz şekilde cicişlerinle mutlu olmanı dilerim:KK16:

canım cok gecmıs olsun. kurtuldun en sonunda sende . birer birer azalıyoruz gun gectıkce :KK16:

konusuda açılmış fıstık hanımın.oh ne güzel stres bitti artık.yaz rahat rahat gelebilir biz hazırız :nazar::92:

Merhaba kızlar, uzunca süredir gün sayıyordum şimdi sıra ameliyatımı anlatmaya geldi. Dün akşam doktorumla görüşmeye giderken kesin 2 saat kafasını şişiricem diye düşünüyordum ancak 10 dakikada her konuda anlaştık, biraz da sohbet ettik sonra. Bu yaşıma kadar göğüslerimin asimetrik olduğunun farkında bile değildim, dün ilk defa arkadaşım arkasından da doktorum farketti. Akın Bey göğüs dokum olduğu için ne istersem öyle yapacağını ve her şekilde sonuçtan çok memnun kalacağımızı söyledi. Testerları denedikten sonra göğüs ucu kesi ile kas zarı altına 250-275cc yuvarlak mentor silikonda karara vardık.

Sabah 7.30 gibi arkadaşımla Ataşehir Memorial Hastanesindeydim. Hazırlıklar yapıldı 9 da ameliyata girdim ve 10da bitmişti bile. 10.30'da odama geldim, o saatten beri drenlerim elimde dolanıyorum. Mide bulantım hiç olmadı, ağrım yok, kollarımı çok rahat kullanabiliyorum. Tabii ki göğüslerimde bir ağırlık var ve hareketlerime dikkat ediyorum ama canımı yakan bir durum olmadı diyeyim.

Bu gece hastanedeyim gibi görünüyor. Israr edersem çıkabileceğimi söylemişti doktorum ama kalıcam artık.

Hepinize bugüne kadar paylaştığınız bilgi, deneyim ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum :KK16:

Fıstıgımm..Konun açılmış hayırlı olsun...Çok çok geçmiş olsun ayrıca işte bak nasılda geçti günler.Ameliyatını oldun bitti Allaha şükür..Maşallah mesajını okurken gayet rahat,iyi oldugunu sezdim :nazar: Meme ucu kesisi ile ameliyat olmuşsun,çok sevindim.Estetik ameliyatlarda özellikle meme estetiginden sonra sonucun izsiz olması çok önemli kii..insanın herkesin yanında rahat edebilmesi mevzusu önemli :KK34: Tabi kişinin memesi bu kesiye uygun olması gerekir..Canım herşey diledigin,istedigin şekilde olmuştur inşallah..Çok öpüyorum,güzel haberlerini bizimle paylaş lütfen.. :KK54:

Çok çok geçmişler olsun tatlım, umarım istediğin gibi olmuştur cnm darısı en yakın zamanda bizlerin başına "AMİN"

En yakın zamanda resimleri bekliyoruz cnm

canım çok geçmiş olsuuun. umarım her şey yolundadır. yakın zamanlarda ameliyet olduğumuz için biraz kader arkadaşım gibi görüyorum seni:) sevgiyle kal..

cnm benim konun hayırlı olsun açılmış sonunda.tekrardanda geçmiş olsun diyorum sana maşşallah maşşallah diyelim bide.umarım bende senin gibi rahat bi operasyon ve sonrası geçiririm arkadaşım.güle güle ve sağlıkla bir ömür kullanasın inşallah...

:nazar:vay vay vaaaay. bir fıstık daha katıldı aramıza desene.:nazar: çok sevindim her şeyin yolunda olduğuna.
bende de asimetri var. göğsümün biri diğerine göre küçük onu farketmiştim ama asimetriyi doktorum söylemişti. insan şaşırıyor, üzülüyor. garip bir duygu.. ameliyatı delicesine beklemem biraz da bundan kaynaklanıyor..
fotoları sabırsızlıkla bekliyoruz alexuscum. :KK16:

kızlar hepinize çok teşekkür ederim, memelilere özellikle verdikleri destek için. gerçekten de endişelerimi azalttınız. memesizlere de darısı başınıza diyorum, dişçiye gitsem bu kadar ağrısız sızısız çıkamazdım :KK53:

bugün kontrolüm vardı. 5 sene önce silikonlanan bir arkadaşımla gittim, yazık kızcağızın epey canı yanmıştı, benim de 3. günüm kıpırdayamayacağımı düşünüyor sürekli elimden çantalarımı almaya çalışıyor, üstümü falan düzeltiyor. en son aaa ben bunların hepsini kendim yapabiliyorum diye azarı yedi :KK33:

neyse, drenler ve bandajlar çıktı. doktorum sonuçtan pek bi memnun doğal olarak. yalnız b.kunu çıkarma demeye getirdi benim halimi görünce :KK1: göğüs dokum ve esneme payım olduğu için hiç gerilme vs yaşamamış olduğumu söyledi. bu yüzden sanırım hiç ağrım olmadı.

bu arada aklıma geldikçe yazayım. ameliyattan önceki görüşmede 150-200cc arası göğsüm olduğunu söylemişti. 250-275cc ekleyince siz düşünün artık :KK33: gerçi büyük görünmüyorlar. hatta ameliyattan önce istediğim ölçülerde sporcu sütyeni almıştım, onlar da cuk oldu. demek ki tam istediğim ölçü olmuş diyorum. şekil olarak da füze yada top gibi değiller, eski göğsümün şeklinde oldular. doktorum kendi göğsümün silikonu tamamen kapatacağını söylemişti, tamamını kontrol ettim, kendi göğüs dokumu hissediyorum. içindeki silikonu da hissediyorum tabi ama göğüslerim sert değil genelde ameliyattan sonra söylendiği gibi.

ize gelince, göğüs uçlarımda çok ince birer çizgi var, bir kaç aya iz kalmayacağından eminim. şu anda bir göğsümü tamamen normal hissediyorum, diğerini de hissediyorum ama hafif uyuşuk gibi. o da gayet normal şu anda.

şimdilik bu kadar.

yakında ameliyat olacak herkese çok çok başarılı ameliyatlar diliyorum :KK16:

teşekkürler alexsu sum:)amin diyelim bizde.allah seninki gibi nasip etsin bizede..yinede koru kendini nazara gelme amanınn a.korusun maşşallah diyelim tütütüüüüüüüü

amin canım amin, durup durup popomu kaşıyorum ben nazar değmesin diye :KK37:

teşekkürler alexsu sum:)amin diyelim bizde.allah seninki gibi nasip etsin bizede..yinede koru kendini nazara gelme amanınn a.korusun maşşallah diyelim tütütüüüüüüüü

canım maşallahh nazar değmesin sana olup bitmiş ohhh yeni cicişlerin hayırlı olsun en zor kısmını atlattın bile bundan sonraa keyifini cıkarcan cicişlerin:) cok geçmiş olsun fıstık

X