ALIEXPRESS DENEYIMLERIMIZ;RESIMLI

sapsik58

"Kafayi duvara toslayan emoji"
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
10.842
10.204
30
Selam kizlar,

Bu konuyu coktandir aklimda oldugu icin ve cogu kisidende destek gordugum icin aciyorum. Aliexpress sitesini bilirsiniz, herseyin cok cok ucuza satildigi bi çin alisveris sitesi. O kadarki; dukkanlarda tuzlu fiyatlara gordugunuz urunler tamda o siteden getiriliyor. E o zaman ucuza almak varken neden pahali pahali alalimki?

Galiba ilk sorun guvenilir olup olmamasina dair. Ben diyorumki tamda bu konuya aciklik getirelim.

---------------------
Yani diyorumki; rica uzerine ben makyaj ve bakim urunleriyle basliyorum. Ben neler aldim? Nelerden memnun kaldim? Nelerden kalmadim?
Aliexpress bi cok farkli saticinin bi cati altinda birlestigi bi yerdir. Bir urunu 1500 satici satiyor. Memnuniyetinizi anlatalim ve saticilarin guvenirliligini bildirelim.Resim ekleyelim. En guzeli elinize ulasan urunun resmini tabi, cunku sitede gorunen resimle bizim elimize ulasan urun tamda ayni olmamaya biliyor.

Bu basligin ardindan eger talep gelirse diger basliklarada deginebiliriz. Ornegin bebek kiyafeti; bayan giysi; taki vs.

Arka plan: En basta belirtmeliyimki ben yurt disinda kaliyorum. Bu demek oluyorki benim elime 5 gunde ulasan bi urun Turkiyede yasayan birisne belki 20 gunde ulasir. O yuzden yasadigimiz ulkeyide belirtmek faydalari olabilir.

Ben 300 e yakin urun satin almis birisi olrak kendi deyenimlerimi sizinle paylasmak istiyorum. Sizde benim yaptigim siralamayla alt alta belirtirseniz genel bilgileri ve deneyimlerinizi, bence cok daha ekonomik alis veris yapiyor olucaz. Kadinlar kulubu aski adinaEn Büyük KK

Ben basliyorum.
Hadi bismillah:duduk:

Kizlar toplasin basliyoruz :rapci:

M e g g M e g g heramora heramora Nooption Nooption usagi91 usagi91 L Laviniada Rainbow21212121 Rainbow21212121 @Defnehannn2 bazilarinizi unutmus olabilirim, eklermisiniz birbirnizi?

Son düzenleme:
ben de çok alsam mı almasam mı kararsızlıgındaydım. deneyimleri merakla bekliyorum:)

Urun:kas boyama jeli.
Satici: zoey"s shop
Siparis verilen ulke: Hollanda.
Fiyat: 0.98 cent.
Link: Eye Brow Tattoo Tint Waterdicht langdurige Loslaten Kleurstof Wenkbrauw Gel Crème Mascara Maken Pen Koreaanse Cosmetica NOVO Eye make http://s.aliexpress.com/QVFFzUb6 (from AliExpress Android)

Screenshot_2016-10-23-10-57-03.png 20161023_110136.jpg

Satici: guvenilir, 20 gun icinde ulasti elime ve tum sorularmi cevap verdi. Oyleki ikinci paketinide tamda bu saticidan aldim.

Urun bilgilendirme
Artilar: urun seyrek kaslar icin tam bi cozum. Kaslarla beraber deriyide boyadigi icin dolgunlasitiriyor ve cok daha guzel gosteriyor. Dogru rengi secerseniz eski farlarinizdan kurulucaksiniz, her gun miy miy kas boyamak yerine 2 gunde( dovme gibi oldugu icin cok cok daha uzun kalici) bir kas boyayacaksiniz.

Eksiler: jel dovme siralamasinda oldugu icin abdest tutmuyor bu urunle. Ama buda aslinda nekdr waterproof ve kalici oldugunu gosteriyor. Sabunla ova ova cikarilabilir ancak.

Ordan telefon alsan olur mu, sorun yasar miyim bi bilgin var mi

Oncelikle telefon alicaksan 100 tl yi felan gozden cikarmalisin. Bu demek oluyorki gumrukte takilabilir. Avrupadan yurt disim siparislerde mesema 24 euroyu gecersen paket acilir ve ekstra gumruk parasi odemen gerekir. Turkiyedede boyle bi tehlike oldugunu dusunuyorum. Ama takilmamaya bilir. Bu tamamen sans isi.
Bunu bi kenara koyarsak markasiz urunlerin garantisi yok. Yani paran yana bilir. Ben o yuzden hep ucuz ve sorun cikaramayacak urnleri siparis veririm.

Urun: goz alti torbalarini sifirlayan mucizevi urun.
Satici: / saticiyi karalamak istemedim, urunun kendisi kotu.
Siparis verilen ulke: hollanda.
Fiyat: 0.45 cent.
Link: gerek yok.
Screenshot_2016-10-23-11-11-34.png

Urun artilar: ne artisi be? Belki tek ben gordum ama bi ara videolar dolasirdi 1 dk da ekranin onunde yasli burus burus kadinlarin nasil goz torbalarinin kayboldugu.
Eksiler: hic bi halta yaramiyor. Almayin.

ben de çok alsam mı almasam mı kararsızlıgındaydım. deneyimleri merakla bekliyorum:)

Aliexpressten alip almamak tamamen saticilari bireysel degerlendirmekten gecer. Mesela zamaninda 10 euroluk urun gecikti diye paramida aldim, urunde gec olsada elime ulasti. Bu saticiyi nasil karaliyim ben? Baska bi zamanda 13 euroluk param yandi. Kizlar sunada aciklik getiriyim. Aliexpresste ingilizce onemlidir. Sitede secenekler ve hakkini aramak icin yollar var. Eger takilirsaniz birbirimize yardimci olalim yoksa kaziklaniriz. Bilmeyenler bilenlere yardimda bulunsum.

Urun: siyah burun bandi
Siparis verilen ulke: hollanda
Satici: fashional forward store
Fiyat:1.65 euro
Link:10 stks/doos Mee-eter Sterke Cleaner Matige Bamboe Houtskool Neus Gezichtsmasker Strips Reiniging Porie Loslaten Pack Mineralen Conk http://s.aliexpress.com/iqiyaumq (from AliExpress Android)

Screenshot_2016-10-23-11-18-09.png

Satici: cok uzun zaman oldu alali, ama bi sorun yasamadim diye hatirliyorum.

Urun inceleme;

Artilar: zamaninda siyah peeling maskesi almistim bi tup icinde. Saga sola dokulurdu cok pis isti. Ellerim pis olurdu.Bu burn bantlari ideal ve super temizliyor. Tum siyah noktalari temizliyor guzelce. Ideal.

Eksiler: yok.

Urun: siyah nokta peeling maskesi.
Satici: gerek yok.
Fiyat: 3 euro
Link: gerek yok.
Screenshot_2016-10-23-11-30-40.png
Urun inceleme

Artilar; temizliyormu? Evet. Burundaki siyah ve beyaz noktalari cok guzel temizliyor eger yeterince kurursa.

Eksiler: pis is, bi onceki urun incelemedeki bant versiyonlari cok daha temiz. Ve uyari; sakin yuzunuze yapmayin bu maskeyi, en ufak tuylerinizi bile yoluyor.

Urun: foreo nun cakmasi; fircasiz yuz temizleme makinasi( clearasonic gibi fircali urunleri her 3 aya temizleme zahmeti varken bunda yok)
Fiyat: 9.50 euro.
Satici: kapanmis.
Screenshot_2016-10-23-11-41-15.png

Urun inceleme

Artilar: senelerdir kullandigim ve bayildigim bi urun. Hatta almadan once kadinlar kulubunde konusuna acmistim alsammi almasammi diye. Iyikide almisim dedigim bu urun. Ellerimle yuz temizleme jelini uygalayip yuzumu yikamaktan cok daha farkli ve guzel temiz bi his veriyor. Ölu deriyi cok guzel atiyor ve derinlmesine temizliyor. Iyikide almisim dedigim urunlerin en basinda geliyor bu urun. Sarj ediyosun ve resmen 4 5 ay sorunsuz kullaniyosun. Sarj kablosuda yaninda geliyor.

Eksiler: yok. Hic pisman degilim.

Eklentiler

• Screenshot_2016-10-23-11-41-15.png
    Screenshot_2016-10-23-11-41-15.png
    147,2 KB · Görüntüleme: 96
Kizlar tam smdi elime ulasan bi urun var.
Hemen yaziyorum.

Urun: kirpik kivirtici reserve plastigi.
Satin alinan ulke: hollanda
Fiyat: 25 cent.
Satici:sunshine 0395 fashion.
Link:6 Stks/set Kleur Willekeurige Mini Wimpers Vrouwen Wimperkruller Vervanging Pads Wimpers Cirkel Willekeurige Levering http://s.aliexpress.com/ry2EJfIB (from AliExpress Android)

Screenshot_2016-10-23-12-03-07.png 20161023_120338.jpg

Satici: hic bi sorun yasamadim. Ama smdi bakiyorum 1 ay 3 gun once siparis vermisim ben bu urun. Yani bayaa bi uzun surdu gelmesi bana.

Urun inceleme.

Artilar: saskinim cunku benim kirpik kivirticima denk gelmez diyodum. Ama tam geldi. 6 tanesini 25cente almakta cabasi. Zamaninda artik kullanamam plastikler parcalandi diyip 2 tane kirpik kvirticimi cope attim. Akilsiz kafam be.

Eksiler: yok. Cok sevdim ben.

X