Alın çizgilerinde kurtulun

ozelbir_i

la la la la.......
Pro Üye
13 Haziran 2015
5.803
18.902
Merhaba, kendimin de bizzat denediği bir yöntemi söyleyeyim çok kaş çatmaktan ,kaş kaldırmaktan çizgiler oluyor gittikçe de derinleşiyor yapacağınız şey kullandığınız bir kırışıklık kremi olur vazelin olur yağ olur alnınıza sürün elinizin tersini alnınızda sağa sola hızlı bir şekilde masaj yapın bunu kolunuz yorulana kadar yapın 2-3 günde hemen fark edecek açılacak benim yaşım genç fakat kaşlarımın arasında çizgi değilde topak oldu resmen çok kötüydü bu masaj çok iyi geliyor buradaki videodan öğrendim bende 0.48 saniyede yaptığı masaj, esasen tüm yüze yapılıyor fakat benim gibi yüzü zayıf kişiler yapmasın dahada inceltiyor yüzünün tombulluğundan şikayet eden yapabilir

Son düzenleme:
alın için konuşuyorum kendim yaptığım için biliyorum hemen fark ediyor gün içerisinde 4-5 kez kolunuz yorulana kadar yapın kesinlikle fark edersiniz ,zamanla yarışılmıyor alışkanlık haline getirin devamlı yapın hem kırışması önlenir hemde var olan kırışıklar düzelir sadece yapın,
Bnm yüzüm çok toplu incelir mi acaba

yüzden de zayıfladığım için bana iyi gelmedi çünkü zayıflattığını gördüm onun için önermedim ,yapmayın derim toplu yüz her zaman güzeldir

Ya benim esimin alni asiri kırışık. 4 tane boydan boya derin kirisiklar olusmus, o da cok mimik kullanir ve kaslarini yukari kaldirarak konusur ve alistigi icin bazen boyle uyuyor bile. Dusunun artik kırışıklıkların durumunu.
Velhasilikelam iyi gelir mi acaba bu yontem?

X