Saç Rengi ve Saç Boyama Alın uleeyn tarçın bakır buuu! :D

orangex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009
25
0
35

selam millet saçımı renk açıcı ile 2 kez açtım o felaket altın sarısı korkunç rengin üzerine palette tarçın bakır yaptım
amacım : kutunun üzerindeki turuncu rengi alde etmekti..
ama noldu?
hiç bişey olmadı!
renk açıcının verdiği aynı rengi verdi belli belirsiz! bir fark var

Allah aşkına biri bana söylesin bu turuncu renk nasıl elde edilir???!!!

BUNUN İÇİNE KOR KIZIL KARIŞTIRSAM ÇOK AZ,TURUNCU ELDE EDEBİLİRMİYİM??

el-tavsiye ???
:eek:

canım bnde boyadım tarcın bakıra kutudakı gıbı olmadı üstelık 3.yıkamamda aktı bu hafta tekrar boyıcam altın sarısı boya ıle tarcın bakıırı karıştırıp boyıcam belkı olur.

orjinal rengin herşeye değermiş bence çok güsel birengin war ben derimki git tanıdığın iyi bi kuaföre ve kendi rengin yaptır çok istiosanda uç kısımlara platin röfle attır çok hoş olur bence

son kez sonbahar kızılı yapcam çok içimde kaldı nasıl olsa dipleri yine bu renk geliyor... babamında hala bu renk saçları yani deişmiyor...sonra dönücem kendi rengine. soğan kabuğumuş bu rengin adı.. kuaför öyle demişti....

ilk koydugun resımdekı rengı cok begendım cnm ya tam bnm ıstedıgım renk.sen dırek tarcın bakıra mı boyadın o renk oldu

evet yaa renk süper turuncu olan. bayıldım sen neden beyenmedin anlamadım müthiş bi renk bence
aynı rengi veren boya :
aktarlarda satılan beauty marka şeftali rengi..o rengin biraz daha sarımsısını veriyor.

ewt direk tarçın bakırı boyadım ama doğal rengim çık olduğu için güzel tuttu.koyu renkte belli olmuyor...

tarçın bakırını 45 dk bekletin.aslında ilk boyayınca kırmızı gibi oluyor bu renk daha sonra 3 yıkamada akıyor ama... bide benim doğal saçımda açık bakır olduğu için hiç anlamamıştım rengi 1 hafta kullanamdım bile.içine kzııl karıştırırsanız biraz daha etkili olabilir tabi.palette nar kızılını tavsiye ederim...

bu tarçın bakırı ikinci yıkamamda böyle oldu.ilk yıkama biraz daha kırmızımsızydı.

buda nar kızılı..

buda benim orjinal rengim..

orjinal rengin o kadar güzel ki,böyle saçıolan insanlar çok nadir bulunur. çok şanslısın aslında.
bayıldım saç rengine.
doğal rengine dön bence...

Son düzenleyen: Moderatör:
doğal renk dediye eklediğin fotonun doğal olduğuna inanmıyorum

Son düzenleme:
hadi ya çok süper ozman sakın boyama derim ben ama şu ilk eklemiş olduğun resimdeki saçı nasıl elde ettin?bence boyıyacaksan ona boyamalısın. kızılı tavsiye etmem bakır daha hoş yada kendi saçın daha güzel bence

ilk elde ettiğim renk doğal rengim üzerine boyayınca oldu..açık kumral ,sarıya yakın tonlarda güzel tutuyor tatrçın bakırı.ama çabuk akıyor hevesi kursağında kalıyor insanın.orda gördüğün renk ikinci yıkamada öyle 4.- 5. yıkamada kalmadı bişi karamel bi ton oldu kötü diil ama ...

arkadaşlarrrrrr ben tarçın bakır yapıcamm fakat benim saçlarımı en son 1 ay önce boyadım kahve kızıl vee yıkandıkca aktı ve suan acık renk bazı yerler kızl bazı yerler acık renk ama kkzıllık çok yok bu rengi yapsam tutarmıııı :s

orjinal rengin o kadar güzel ki,böyle saçıolan insanlar çok nadir bulunur. çok şanslısın aslında.
bayıldım saç rengine.
doğal rengine dön bence...

yaa evett saçlarının doğal hali çok güzel keske benimde öle olsaaaa :KK43: :):çok üzgünüm:a.s

artık boyamıcam kızıl var saçımda. kaç yıl beklesem uuzayıp eski haline gelirki :çok üzgünüm:
boyadıktan sonra kıymetini anladım.. ilk boyayınca güzelde şimdi sonbahar kızılı aktı.yarısı akmış yarısı duruyor mat bir saç rengi :KK43::KK43:
üzerine tarçın bakırı yapıcam oda akınca dipten gelenler belli olmuyor daha canlı duruyor sadece :KK43:
ama tutarmı bilemiyorum yıprandı küstüler bana boyayınca bu kadar.. artık beyazlayana kadar boya istemiyorum :KK43: bide doğal kızılların saçları kolay kolay beyazlamıyor babam hala kızıl çok az beyaz var saçında. onun yaşındakilerin saçında bi tane renkli tel kalmamış durumdayken... ne olursa olsun doğal renk bambaşka oluyor.. boyalıda güzel ama akınca solunca bişiye benzemiyorki. doğla saça canlılık vermek çok daha kolay :KK43:

benim de arkadaşım var saçları turuncu doğuştan ben çok beğeniyordum ama o sevmiyordu lise biter bitmez değiştrmeye çalıştı ama akmış boya hep şimdi kendi rengini kullanıyoren güzeli doğal olanı ya sıradan bir saç rengim olsa da ben de boyasız saçımı özledim =(

bende lise biter bitmez boyadım..ilk açık kumral yaptım rengi matlaştı sadece..akınca koyu olsun diye koyu kestane yaptım oda aktı kendi rengine döndü.hemde 2 ay içinde eski haline geldi.hiç boyamamışım gibi. sonra açıcı kullandım filan derken birdaha aksada eski renginin aynı olmadı...üzerinede kızılı çekince saç neye uğradığını şaşırdı..insanın teniyle uygun olan tenk renk doğal rengiymiş ama..şimdi pişman oldum ne fayda.bide saçlarım uzun belime kadar kessen kesilmez.kısa olsa 5 yılda toparlar derim ama yavaş uzuyor:KK43:

saç uzunsa hiç kıyılmaz katlanıcaksın mecbur =/
ben de istediğim renk olmuyor diyte çok yıprattım saçımı uçları kırıldı falan kestirdim yine kırıklar var ama kıyamıyorum artık kestirmeye upuzun olsun istiyorum ama böyle kestir kestir nasıl uzayacak.gerçi bu kırıklarla da uzaması zor poff benneyaptımki

X