Alınan her hediye değiştirilmeli mi ?

Ben olsam almam ama etkilemek de istemiyorum bir şey diyemedim
Para harcamadan hediye döngüsünü sağlıyor
Direk para verin veya hediye çeki alın mağazadan. Diğer türlü bu zincir kırılmaz gibi

Almayın. Herkes kendi annesine alsın. Sizde üzülmemiş olursunuz

Bu da bana tuhaf gelmedi biz bi borcamin 15 ev gezdigi zamanlarin cocuklariyiz kadinin aliskanlik ordan geliyodur
Yani o da doğru ben hala kullanmadığım ev hediyesini başka birine götürüyorum çünkü yani ihtiyacım yok ama birinci derece için pahalı hediye konusu biraz daha farklı, en azından kızın annesine götürmeyeydi iyiydi

Evet o biraz komik olmus acemi biri…

Ayy kayınvalidem böyle birşey yapsa asla bir daha hediye almazdım alsamda değişim kartını içine koymazdım değiştirdiğini bildiğimide bir şekilde söylerdim ayıp yani değişim bir olur iki olur en fazla

En mantıklı seçim. Oturur yersiniz en azından hep beraber
Kv nin maddi durumu iyiymiş ama çok hesapçı.

Bundan sonra hediye almayın..

Cimri

ya ben bu hediye konusunda insanları çok gözlemliyorum
çoğu kişi zaten hediye çok özel birinden gelmiyorsa aslında çok hoşlanmıyor alınan hediyelerden
kıyafet, süs eşyası bilmem ne. zevk meselesi bunlar
o nedenle ben çok çok nadir hediye alan biriyim
hatta düşündüm en sonuncu 2 hediyemi tamamen mecburiyetten almışım
bi tanesi iş yeri yılbaşı çekilişiydi diğeri de beni doğum günü partisine davet eden arkadaşımaydı
bence en iyisi ya hiç hediye almamak ya da sadece bi çiçek alıp geçiştirmek
çünkü hem beğenmiyor belli ki hemde saçma sapan biçimde bi döngü kurmuş kendine
en son anneme anneler gününde cüzdan almıştım annem kullanmadı bile o yüzden artık ona da almıyorum

Belki sen kayınvalideni beğenebileceği hediyeyi alabilecek kadar tanımıyor ya da sırf hediye olsun diye alelade bir şey alıyorsundur.

Mesela aslında pembe renk sevmiyordur ısrarla pembe alıyorsunuzdur gibi. Azcık tanımaya çalışın kadını

Alınan hediyeler değiştirilebilir,sonuçta bunun için içine değiştirme kartı konuluyor. Ama değiştirilip de bir başkasına hediye alınmaz,çünkü onu değiştirmeyen yerler var,sorun olabileceğini bile bile yapmamak lazım.

Sizin aldığınız hediyeleri değiştiriyor diye de alınmayın,normal bir şey. Demek ki beğenmiyor. İster değiştirsin ister çöpe atsın. Ama size iade edecek kadar da kabalaşmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…