Alinan meme yerine meme yaptirma

Millenarian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
2
1
47
Merhaba
5 yıl önce meme kanserine yakalandım ameliyat oldum ve sol gogsumu aldılar. Yaptırmayı düşünüyorum fakat nasıl oluyor çok acı oluyormu asamalri nelerdir bilmiyorum herhengi bir estetik doktoruna da gitmedim. Bu sebeple göğsü alınıp yaptıran varmı acaba? Süreç nedir maliyeti ne kadardır doktor önerisi olan varsa görüş ve yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

Merhaba
5 yıl önce meme kanserine yakalandım ameliyat oldum ve sol gogsumu aldılar. Yaptırmayı düşünüyorum fakat nasıl oluyor çok acı oluyormu asamalri nelerdir bilmiyorum herhengi bir estetik doktoruna da gitmedim. Bu sebeple göğsü alınıp yaptıran varmı acaba? Süreç nedir maliyeti ne kadardır doktor önerisi olan varsa görüş ve yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
Merhaba ben de şua tedavi görüyorum amaliyat oldum benim meme başına çok yakın olduğu için meme başı alındı içi bosaltilip yerine geçici implant konuldu 3 hafta da bir kemoterapi almaya gittigimde meme şişirme islemi de yapılıyor doku genişletmek için 6 ay sonra meme düzeltme amaliyati olacağım ben de çok tedirginim düşününce ama biz zaten en zorunu atlatmisiz bundan sonra ne kadar zor olabilir ki diyorum rabbim gönlünüze göre versin inşallah bundan sonra hayat hep yüzümüze gülsün umarım çok güzel geçer sürecinin 🤲😊🤲

Merhaba
Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun. İlk olduğunuz ameliyata göre değişir yöntem. Sırt kaslarından bir kısmı cerrahi bir teknikle ilerletilerek yapılan ameliyatlar ve üstteki arkadaşımızın yazdığı gibi önce genişletici konulup sonra protez konuşan ameliyatlar var. Ankara’da Dr Savaş Serel Ankara üniversitesinde bu ameliyatı sık yapıyor. Maliyetini hiç bilmiyorum inanın. Ama iyi bir cerrahtır ve temiz iş çıkarır.

X