alısamıyorum ilgisizlige

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de uzerine markete giderken arabada yine annem varken elimi agzima goturdum diye azarladi.ben konusmuyorum iki gundur simdi kendisi de konusmuyor kendi oyle takiliyor

Nişanlılık döneminde ayrılsaydınız keşke...
Bu yere kadar varmazdi en azindan.oyle bir cene var ki adamda zaten ayrilsam bile kendimin hakli olduguna asla kimseyi inandiramam bir sekilde kendini hakli cikarir hem benim aileme karsi hem kendi ailesine karsi.

İlişkideki yamukluk şu cümlenizde saklı. Etrafında pervane oluyorum... neden? Dengeleri bozmuşsunuz zor toparlanır. Belki de toparlanmaz. Saygısını yitirmiş çünkü. Cepte görüyor sizi.

İlişkideki yamukluk şu cümlenizde saklı. Etrafında pervane oluyorum... neden? Dengeleri bozmuşsunuz zor toparlanır. Belki de toparlanmaz. Saygısını yitirmiş çünkü. Cepte görüyor sizi.
Aynen oyle olmus nasil bu hale geldi ne yapacagim hic bilmiyorum.taktik vereblilir misiniz

Aynen oyle olmus nasil bu hale geldi ne yapacagim hic bilmiyorum.taktik vereblilir misiniz
Taktiği yok çünkü karakteri olmuş artık bu. Tedavi olması lazım.
En önemlisi kocan değişmek istemeli. Ama değişmez çünkü ailen onun yanında, sen hala evlisin.
Adam hata yaptığını düşünmüyor ki değişsin.
Annen sanırım dul kalırsın, elalem ne der diye düşündüğü için 50 li yıllar kafasıyla yaklaşıyor meseleye.
Ailen de olsa katlanma bu dengesize.
Bugün salak diyen, yarın o..pu der, ertesi gün tokat atar. Çünkü taviz tavizi getirir.
İşe gir ve rest çek.

Son düzenleme:
Kocanız zaten ağzının ayarı yok anlarıgım kadarıyla annenizden de desteği alınca yaptıgının yanlış olduğunu anlayamıyo. Onu birisi sert bi şekilde uyarmalı. Sizde pervane falan olmayın biraz bencil olun. Hayatınızın merkezi yapmayın adamı. Ne münasebet birde annenizin yanında salak demesi. Çok üzüldüm siziniçin. Daha çok yeni evliliğiniz

kocan sana salak dediğin de

sen hiç aynaya bakmıyorsun herhalde de ,

bakıyorum da sen kendını çok akıllı zannediyorsun de ,

ben değil salak olan sensin de ,

adam olana düzgün cevap verilir senın kocan gibi öküzede aynı ayarda cevap vereceksin yoksa adam olmaz

Öncelikle herkese iyi aksamlar dilerim.Biraz uzun olursa simdiden lutfen kusura bakmayin.8 aylik evliyim.esim cani isterse cok neseli cani istemezse bes karis suratli biri.Neseli oldugunda guldurur eglendirir.ama havanin soguk olmasina bile surat asacak bir insan.onu cok seviyorum ama bir cok hareketine de tahammulum hic kalmadi.annemle babama kendini oyle bir sevdirdi ki onlarin yaninda bana sen salak bir insansin deme curretinde bile hic cekinmeden bulunabiliyor.universitede tanismistik sonra 3 yili gecik bir sure gorusmedik ama ben hep onu sevdim hic kimseye yan gozle bile bakmadim.benimle evlenebilmek icin sonra cok ugrasti.her zaman herseyi gectim cok saygili bir insan dedigim esim sinirlendiginde deli gibi bagiriyor sesini yukseltiyor.sussam daha cok bagirmaya basliyor.simdi de hakaret etmeye basladi.gectigimiz haftalarda sirf onunla gezmek degisik biseyler yapmak istedim diye demedik laf birakmadi.ki sevgililik nisanlilik doneminde hic ozel biseyler yapmadik evlendik yine ses cikarmadim bir kez soyleyecek oldum kiyameti kopardi.dun de lafini boldum diye sen cok salak bir insansin dedi annemin babamin yaninda icinden gele gele.guzellikle soyluyorum olmuyor mutsuz olup yuzum asiliyor olmuyor susuyorum olmuyor.simdi de benimle konusmuyor ben de onunla konusmuyorum iki gundur.8 aylik evliyim ama nerdeyse 3 yildir birlilteyiz ve ben o kadar yiprandigimi dusunuyorum ki sacma sapan sebeplerden o kadar kavga cikardi ki bu gune kadar.agzindan cikani kulagi duymuyor bagirdikca bagiriyor.artik konusmak bile istemiyorum.kendisi bana bisey demeye cekiniyormus cekinmek ayri hakaret etmek ayri.normalde kucucuk herseyden mutlu olan bi insanim etrafinda pervane oluyorum esimin ama nafile.var mi bir taktigi olan yol gosterecek olan ablalarim.lutfen soyleyeceginiz kucucuk bir sey bile benim icin cok kiymetli
evliliğin ilk yıllarında eşlerin birbirne alışması zaman alıyor ama anne babanız da saçmalamış susarak.
bence herşeyi göze alıp evde yalnızken bu konuları tartışmayı dene ,saldırgan olma ama boyun eğen gibi de olma.Bunlar bunlardan hoşlanmıyorum de,bağırırsa sende bağır seni ezemeyeceğini anlasın.Annesi ile bir travması varsa psikolağa gitsin onu çözsün.Annem gibisin derse annenle olan sorununu git onunla hallet ona hıncını benden çıkarma de.Kazağı küçülmüş diye bağırırken al kendin yıka o zaman ben bu evin hizmetçsii değilim bende yeni alışıyorum evliliğe de.

Ailesinin yanında size yaptıklarının aynısını yapın.
Sensin salak, salak olmadan karina iyi davranırsın boyle konuşmazsın deyin.
Bi daha diyo mu bak, bazen bi had bildireceksin bunlara 🧐

Ailesinin yanında size yaptıklarının aynısını yapın.
Sensin salak, salak olmadan karina iyi davranırsın boyle konuşmazsın deyin.
Bi daha diyo mu bak, bazen bi had bildireceksin bunlara 🧐
Aynisini ben yapsam kiyamet kopar.ailesi bana laf eder.kimse cocuguna bakmiyor da bir sey yapsam ben suclu olurum.laf arasinda daha once kayinvalidem e hep mi benim cocugum suclu deyivermisti

Katlanmak istemiyorum ama ozguvenimi yitirdim.oyle bir konusuyor ki annem sanirsiniz herkesin sorunlari cok ama bir tek ben buyutuyorum.susmadigim icin ben gecimsizim ben idare etmiyorum.surekli soylenmiyorum da sadece o yaptikca benim suratim asiliyor artik susmayi da denedim.gerci arti kavga edecek istegim bile kalmadi
Çok üzüldüm,zor bir durum.Allah yardimciniz olsun.Böyle adamlarla ugrasmak insanin ömrünü bitiriyor.Benim esim de sessizdir ama cabuk surat asar istedigi olmayinca.İlgi göstermeye de korkar neredeyse.Ben de sinir oluyorum😡

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X