Alışverişte Mağdur Edildim!.....

korkmakalbim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
986
2
Herkese iyi akşamlar...

Cuma günü xxtesettürxx diye bir internet sitesinden K.. adlı markanın kabanını aldım,kapıda ödeme ile.Pazar günü mail attılar "ürününüz elimize ulaştı,şu anda hazırlıyoruz" diye...

Bugün ise telefonum aradılar ve yetkili bana;"Ürününüz stoklara kalmamış,gönderemiyoruz..Nasıl olsa kapıda ödemeydi" dedi.Şok oldum....

Bulunduğum yer küçük ve devamlı pardesü ve giyim eşyalarımı netten alırım,hiç başıma bu tarz birşey gelmedi....

Çok sinirlendim,mağazanın face.... sayfasına yazdım ve bana "Korkmakalbim hanım,ürünü arkadaşlar stoktan düşmemiş özür dileriz" vs.. Gibi kuru bir açıklama yaptılar....

Şikayetvar.com'a da yazdım bunu,kendi sitelerine de....

Madem unutuldu,neden Pazar günü bana "ürününüz elimizde" diye mail geldi...

Açıkçası bir çapanoğlu var diyorum.Ürün hala sitelerinde "stokta var" gözüküyor ve hala siparişimi de iptal etmemişler...

Acaba başka birine satmış olabilirler mi?Ben kapıda ödeme ile alacaktım çünkü.....

Kızkardeşimin başına bu olay geldi markofoniden ve adamlar hem özür dilediler hem de alışveriş çeki hediye etmişler

Çekte,parada değilim ama insan böyle mi yapar?Beni arayan insan özür bile dilemedi

Face..... De her bağlantılarının altına yazdım şikayetimi utanma belasına özür dilediler....

Anneme anlattım "bulaşma kimseye" diyor =((

Yahu ben hakkımı arıyorum,bu karda kışta donuyorum dersane yollarında....

Ve şu an hiçbir sitede kaban kalmamış benim bedenimde,ben de diktircem şehir dışından bir arkadaşa... Donucam yani bir 15 daha =((

Başına bu tarz bir durum gelen var mı?Gerçekten abartıyor muyum?

sizi kısmen anlayabiliyorum insan kendine yalan söylenmesine sinir oluyor.
aynısı değil ama başıma bi benzer olay gelmişti. arkadaşımın gönderdiği resmi evrak kargonun sitesinde eve teslim edildi olarak görünüyordu ben kargoyu aradığımda görevli teslimata çıkanları aramıştı ve konuşmalarını duydum telefon açık olduğu için teslimattaki görevli unuttuklarını söylemişti bende kızıp bağırmıştım nasıl hem unutulur hem de teslim edildi görünür diye ki belge çok önemli resmi bi belgeydi. 10 dakika sonra kargonun aracı evimizdeydi görevli adamın suratı beş karıştı :KK47:

lüften üzülmeyin şu an sinirli olduğunuz için çok canınız sıkılıyor. daha güzelini alırsınız inşallah :KK66:

sizi kısmen anlayabiliyorum insan kendine yalan söylenmesine sinir oluyor.
aynısı değil ama başıma bi benzer olay gelmişti. arkadaşımın gönderdiği resmi evrak kargonun sitesinde eve teslim edildi olarak görünüyordu ben kargoyu aradığımda görevli teslimata çıkanları aramıştı ve konuşmalarını duydum telefon açık olduğu için teslimattaki görevli unuttuklarını söylemişti bende kızıp bağırmıştım nasıl hem unutulur hem de teslim edildi görünür diye ki belge çok önemli resmi bi belgeydi. 10 dakika sonra kargonun aracı evimizdeydi görevli adamın suratı beş karıştı :KK47:

lüften üzülmeyin şu an sinirli olduğunuz için çok canınız sıkılıyor. daha güzelini alırsınız inşallah :KK66:

en çok da keklendiğime üzülüyorum...Bana kalsa çoktan tüketici mhk. Yolunu tutardım da ailem izin vermiyor işte....

Sitenin face... Sayfasına da yazdım
ve çocuk oyuncağı olmadığını,bu işi bil0lyorlarsa yapmamalarını söyledim

üyenin biri atlamış "sen ne terbiyesissin aşağılık yaratıksın,niye siteyi kötülüyorsun"diye
resmen şoktayım şu anda...

bende face te giysidolabım grubundan resminde ayakkabı var mont sipariş ettim kapıda ödeme yaptım paketi bi açtım içinde eski bir tişört şok oldum o gruptan çıkarılmış ve bilg mın ip engelenmiş sanırım ulaşamadım haram zehir zıkkım olsun facete alışveriş yapmayın sakın

Normal siteleri de var bunların

neyse bana gri rengini gönderecekler kız öyle dedi
192 tl lik pardesü

ama gri rengi resimlerde yok
beğenmessen geri yolla dedi
kargocuda kapıda,açarsanız parasını ödemek zorundasınız dedi
haydaa bu nasıl iş!

Tamamen haklısınız. Mesafeli satış sözleşmesini okuduysanız, böyle bir şey yapmaya hakları yok. Hakkınızı aramak da sizin bir hakkınızdır.

bazen böyle oluyor. bende EĞİTİM SETİ sitesinden eğitim seti aldım, ürünü iade etmek istedim. benim iademi de almadılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
başınıza birşey gelince rezillikten çekinmeyin.
bende ole mağdur edildiğim oldu.
ama yerin dibine soktum onlarıda.
genel müdürlüklerine gidin şikayet edin işten attırın gerekirse. ole ufak larla uğraşmayın.
istikbal yaptı bana bir rezillik genel müdürlüklerine gittim neler ettim onlara sonunda yaptılar düzelttiler hatalarını

X