Allah korkusu yok bunların Allah belalarini versin !

Tanıdıkmış maalesef..
Fotoğraflarını çarşaf çarşaf yayınladılar,sonu hayır olmaz inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cocuk tecavuzunden giren saglam cikamaz daha ordan.
Utanmadan askerleri bile katmis Allahin belasi...

Bunları bilmiyordum tanıdık ve askerleri kattığını yaticak yerleri yok bunların :KK53: insan akrabasina vs de guvenemicek anneme söyledim annem öyle akrabadan da fazla ilgi sevgi gosterenede guvenmicen kimsenin içi bilinmez dedi

Son düzenleme:
böyle haberleri duydukça bu kadar aşağılıklarla dolu bir dünyada yaşadığıma nefret ediyorum.
bunları ilkel yöntemlerle hadım edip salıcan taksime beyoğluna gerisini halk halleder zaten

Önce hadim edip sonra bütün herkes elden geçirdikten sonra yollasinlar iti hayvan herif emin olun bende ayni şekilde nefret ediyorum insan bu kadar kuculmemeli insanların yaptığını hiç bi canlı yapmaz

bunu yapan bir insan olamaz, akil ve ruh sagligi normal olamaz bunu tartismaya bile gerek yok..

bu habere bende cok üzüldüm ve agladim.. icim yandi..

amaa.. bu senin bir derdin mi? haberlerde gördük veya okuduk..buraya konu olarak acma sebebi ne? acini paylasmak mi? anlamadim? gercekten anlamadigim icin soruyorum, beni yanlis anlama!

hayir yani bu konun tartisalacak bir yanida yok..

bunu yapan bir insan olamaz, akil ve ruh sagligi normal olamaz bunu tartismaya bile gerek yok..

bu habere bende cok üzüldüm ve agladim.. icim yandi..

amaa.. bu senin bir derdin mi? haberlerde gördük veya okuduk..buraya konu olarak acma sebebi ne? acini paylasmak mi? anlamadim? gercekten anlamadigim icin soruyorum, beni yanlis anlama!

hayir yani bu konun tartisalacak bir yanida yok..

Amacım tartışma konusu olsun diye açmak değildi bende çok üzüldüm yakalandığını yeni öğrendim bilmeyenler varsa bilgilendirmek ve biraz konu üzerinde konuşmak istedim bayan olarak sokağa çıkmak bile ne kadar zorken cocuklarimiza daha çok dikkat etmemiz gerektiğini tekrardan mimlemek istedim.

İyi aksamlar hanimlar . TV de Mert adında 9 yasında bi çocuğun haberini gormussunuzdur çocuğun katili bulunmuş 23 yaşındaki hayvanın teki gerçi hayvanlara hakaret etmiş oluyorum neyse cocugu kandırıp şehir dışına götürüp önce araba kullandirmis sonra çocuğa defalarca tecavüz edip çocuğu öldürmüş ş.refsiz ulan genelevler ne güne duruyor o kadar merakliysan gitsene oraya it resmen kanım dondu bide sonra hiçbirşey yokmuş gibi arabasını yıkatip TV de haberleri görüp baskasinin arandığını sanıp işine hiçbirşey yokmuş gibi geri dönmüş yakalanınca deli takliti yapmış Allah belasını versin boylelerini vercekler halkın eline öldürsünler yasamak haram !

Sinirinizden dolayı yazdığınızı tahmin ediyorum ama nolur şu yaratıklarla hayvanları bir tutmayın.

Dediğiniz gibi, hayvanlara hakaret etmeyin.

Amacım tartışma konusu olsun diye açmak değildi bende çok üzüldüm yakalandığını yeni öğrendim bilmeyenler varsa bilgilendirmek ve biraz konu üzerinde konuşmak istedim bayan olarak sokağa çıkmak bile ne kadar zorken cocuklarimiza daha çok dikkat etmemiz gerektiğini tekrardan mimlemek istedim.

Bende bir bilgilendirme yapim hazir yeri burasi mi demisken:). Bu gibi haberleri forumumuzda bulunan TÜRKİYE GÜNDEMİ ve siyaset basliginda haberleri yayinlayip altında tartisiyoruz bu basliga ugrayip bilgi paylasimi yapabilirsiniz

Ve gercekten Allah butun anne babalara güç kuvvet ve sabir versin... Bu dünyada çocuk yetiştirmek inanılmaz zor...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=709188 mert ile ilgili bu bölümde açılmış haberler var.

Allah anasına babasına sabır versin. Biz bu kadar yandık onlar ne hale gelmişlerdir :KK43: rabbim dayanma gücü versin.. ama pislik de ettiğini bulsun ne diyeyim..

Bende bir bilgilendirme yapim hazir yeri burasi mi demisken:). Bu gibi haberleri forumumuzda bulunan TÜRKİYE GÜNDEMİ ve siyaset basliginda haberleri yayinlayip altında tartisiyoruz bu basliga ugrayip bilgi paylasimi yapabilirsiniz

Ve gercekten Allah butun anne babalara güç kuvvet ve sabir versin... Bu dünyada çocuk yetiştirmek inanılmaz zor...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=709188 mert ile ilgili bu bölümde açılmış haberler var.
Aminn.
Konum oraya tasinirsa memnun olurum bilgim yoktu uyaran arkadaşlara teşekkürler :KK42:

Tamam sinirlisiniz ve sinirlenmek ile haklisiniz fakat konu basliginda niye allah korkusunu katiyorsunuzki?
Ben dindar degilim yani bir korktugum allah yoktur. Ne yani, sirf bu yüzden gidip çoçuklara, baska insanlarami saldirip öldürim?
Bu tür baskliklari yada yorumlar kk'de daima görüyorum ve çok saygisizca buluyorum.

Bu tip insanlar sapik, allah ile felan hiç alakasi yok. Bunlar sapik ve herzaman tekrar ayni seyi yapar.
O yüzden bu adamin artik gün isigini görmez diye diliyorum.

En çok kanıma dokunan bu pisliklerin bizim vergilerimizle bakılması...
Cezalar caydırıcı değil, müebbet alsa ne olacak içeride bakılacak
Bir on dakika gözden kaçırsalar, bıraksalar halkın eline ahhh
Edecek beddua bulamıyorum, kansız herif

Malesef bunun gibi pislikleri ,yine aynı suçtan içerde yatanlarla aynı koğuşa koyuyorlar ,yani hepsi birbirinden pislik ,hiçbişey olmaz ona içerde .olan 9 yaşındaki çocuğa oldu ,allah ailesine sabır versin.

iyiya ışte bütün sapıklar parti yaparlar.
birbirlerini............ ......... tövbe tövbe.

Tamam sinirlisiniz ve sinirlenmek ile haklisiniz fakat konu basliginda niye allah korkusunu katiyorsunuzki?
Ben dindar degilim yani bir korktugum allah yoktur. Ne yani, sirf bu yüzden gidip çoçuklara, baska insanlarami saldirip öldürim?
Bu tür baskliklari yada yorumlar kk'de daima görüyorum ve çok saygisizca buluyorum.

Bu tip insanlar sapik, allah ile felan hiç alakasi yok. Bunlar sapik ve herzaman tekrar ayni seyi yapar.
O yüzden bu adamin artik gün isigini görmez diye diliyorum.

bir insanın sapitmasi için hiç bir korkusu olmaması lazım.
BURASI MÜSLÜMAN BİR ÜLKE.BİZDE MÜSLÜMANSAK TABİKİ BÖYLE BASLİK NORMAL.

ha ablacim yanlış anlayıp üstüne alınacağın bir durum yok.
sonuçta müslümanın müslümana işkence ettiği bir dünya burası.

bu şerefsize ne kadar küfür etsen ne kadar bela okusan az allah görüyor bu dünyada yeteri kadar ceza almıycak belki ama öbür dünyada fazlasıyla alıcak allahım anasına babasına yakınlarına büyük sabır versin nasıl yanıyordun yürekleri allahım kimsenin başına vermesin :KK43:

Son düzenleme:
bir insanın sapitmasi için hiç bir korkusu olmaması lazım.
BURASI MÜSLÜMAN BİR ÜLKE.BİZDE MÜSLÜMANSAK TABİKİ BÖYLE BASLİK NORMAL.

ha ablacim yanlış anlayıp üstüne alınacağın bir durum yok.
sonuçta müslümanın müslümana işkence ettiği bir dünya burası.

Kusura bakma, Türkiye laik bir devlettir. Içinde müslümanlari barindiran bir ülkedir fakat müslüman bir ülke degildir.
Türkiyede zaten müslümanlarin yani sira baska dine ait olan insanlarda vardir.
Avrupada bir ülkede böyle bir adam için "baksana, islamcidir böyle yaptigina göre" konu açilmis olsaydi kendin alinmazmiydin?

Kusura bakma, Türkiye laik bir devlettir. Içinde müslümanlari barindiran bir ülkedir fakat müslüman bir ülke degildir.
Türkiyede zaten müslümanlarin yani sira baska dine ait olan insanlarda vardir.
Avrupada bir ülkede böyle bir adam için "baksana, islamcidir böyle yaptigina göre" konu açilmis olsaydi kendin alinmazmiydin?

ya allah aşkına kadının içi yanmış yazmış işte bi başlık buna bu kadar muhalefet olmaya ne gerek var istediğini yazabilir nerden ne çıkartıyosun ya

ya allah aşkına kadının içi yanmış yazmış işte bi başlık buna bu kadar muhalefet olmaya ne gerek var istediğini yazabilir nerden ne çıkartıyosun ya

Eger "ben sinirliydim, içim yandi öyle yazdim, özür dilerim" deseydi hakli olurdunuz.
Benim yazimin üzerine "yok türkiye müslüman ülke" diye yazarsa, evet, sizin tabiriniz ile muhalefet yaparim.

Dedigim gibi, burda ayni konu üzerinde "islamciya baksana ne yapiyor" diye konu açilmis olsaydi, kimse burda nerden ne çikartiyorsunuz,
muhalefet yapma demezdi. O konu sahibi linç edilirdi hatta.

Eger "ben sinirliydim, içim yandi öyle yazdim, özür dilerim" deseydi hakli olurdunuz.
Benim yazimin üzerine "yok türkiye müslüman ülke" diye yazarsa, evet, sizin tabiriniz ile muhalefet yaparim.

Dedigim gibi, burda ayni konu üzerinde "islamciya baksana ne yapiyor" diye konu açilmis olsaydi, kimse burda nerden ne çikartiyorsunuz,
muhalefet yapma demezdi. O konu sahibi linç edilirdi hatta.

özür dilemesini gerektiren bişey yazmadı bizim inancımızda böyle insanlara allah korkusu yok demek normal karşılanır ben sanmıyorum bu konuyu açan kişinin allaha inanmayan ancak böyle bişey yapar düşüncesinde olupta o başlığı attığını böyle üzülmüş bi insan öyle ince hesaplamalar yapmaz

X