Allah korkusu yok bunların Allah belalarini versin !

mertin guvenlik kamerasında ki son goruntulerini izledim kosarak sevincle gidiyor allahın belası kim bilir ne soyledide kandırdı masum cocuğu. bu pislige olum bile az gelir iskence ceke ceke gebermeli.

Yemin ediyorum böyle seyler yasandıkca duydukca okudukca kahroluyorum. Biz bebeklerimizi cocuklarımızı gelecege nasıl hayırlı birer birey olarak yetistirebiliriz diye didindikce üstlerine titredikce böyle zihniyeti de varlıgı da sapık serefsizler yüzünden tüm bedenim sızım sızım sızlıyo.
Güzelim yavrular bu sapkınlar yüzünden harap oluyo.

İlk duydugumda aglamaktan icim cıkmıstı, ki aklıma geldikce, buna benzer olayları duydukca da hala öyle... Rabbim iki cihanda da en büyük acıları yasatsın dilerim bu ve bunun gibi pisliklere. Yavrucagın Ailesine de büyük sabır versin Rabbim, cok cok büyük acı :KK43:

İyi aksamlar hanimlar . TV de Mert adında 9 yasında bi çocuğun haberini gormussunuzdur çocuğun katili bulunmuş 23 yaşındaki hayvanın teki gerçi hayvanlara hakaret etmiş oluyorum neyse cocugu kandırıp şehir dışına götürüp önce araba kullandirmis sonra çocuğa defalarca tecavüz edip çocuğu öldürmüş ş.refsiz ulan genelevler ne güne duruyor o kadar merakliysan gitsene oraya it resmen kanım dondu bide sonra hiçbirşey yokmuş gibi arabasını yıkatip TV de haberleri görüp baskasinin arandığını sanıp işine hiçbirşey yokmuş gibi geri dönmüş yakalanınca deli takliti yapmış Allah belasını versin boylelerini vercekler halkın eline öldürsünler yasamak haram !

Midem bulaniyr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gercekten cok üzücü bir haber , maalesef ilk degil ne yazikki sonda olmayacak.
Insanlarin ruh hali akli dengi cok bozuk. Tek umut mahkeme kararlarindan böylelerini ebediyen hapiste tikamak gerek
isterse psikolojik ruh hastasi olsun.. cikcakta ne olucak ? . Ha bide söylemeden edemicem bu ve benzere olaylarin allah korkusunun olmamasiyla inancsiz olmasiyla alakasi yok. Ben allaha inanmiyorum ve gayette saglikli bir insanim . :KK42:

iyi bir ceza sistemi sart artık bu ülkeye. tecavuzculer kol gezer oldu. kadın olmak zaten zor bıde namusumuzu korumak ıcın ugrasıyoruz boyle Allahsızlardan! kendımızı gectım kucuk cocuklarımızı bıle sokaga oynamaya gonderemıyoruz! yeter artık tecavuzculere en kotu cezalar verılsın 3-5 gn sonra hapısten cıkamasınlar! ömurlerı ac susuz gecsın!

Allah boyle pislijleri kahretsin...,Bunu anca akli basinda olmayan Allah korkusu olmayan vijdanen yoksun adi bir insan bile boyle bir cocuga kiyamaz.....

Herkes kendi başlığında özgürdür bu başlıktan daha farklisinida atabilirdim ama en söylenebilir belki de en ağırı budur ve emin olun su ne der bu ne der diye dusunmedim dusunmuyorum ayrica bir yorumunuzda ozur dilemem gerektigini soylemissiniz ama dilemiyorum basligimin konumun arkasindayim ozur dilencek hicbisey yok yarasi olan gocunur bi basliga ben ne kadar uzuldugumu halimizin ne kadar kotu oldugunu evlatlarimiza daha da dikkat etmemiz gerektigini mimledim ince hesaplara basvurmadim. Bu sinirle söylenmiş bisey bende neden sizin bu kadar takildiginizi anlayamadım eğer bir başlıktan vs durumlardan etkilenip başkalarına saldırıp öldürmeyi düşünüyorsanız buyrun , konumu dini içeriklere cevirmezseniz memnun olurum. Düşüncelerimi anlayan arkadaşlara teşekkürler :KK42:ben bu başlığı atarken alıntı yaptığım yorum sahibi gibi art niyetli dusunup atmadim bilginize.

Eger bu forumda herkes biribirine karsi düsüncesiz davranacak ise yada gerçek hayatta böyle yapacak ise, ne bu forum, ne hayat yasanilir gibi olmaz.
Bu konuyu açtiginizda arti niyetli yada bilerek açtiginizi demiyorum fakat ben ateist olarak "allah korkusu yok bunlarin" tabirinden hosnut degilim.

Sizde eminim daha önce örnek verdigim, bu konunun "bak islamcilara baksana neler yaptilar" basligi olsaydi sizde hosnut olmazdiniz. Art niyet yada degil, böyle seyler hos degil. Bir iki gün önce bir konu açilmisti, bir gelin kpderinden dert yaniyordu. Kadin bebegini emzirdikten sonra tekrar kp, kv'nin yanina gittiginden sonra, kp bebegi alirken "ben oglum mememi emmis, mememi yemis cop cop cop" demisti. Bak burdada kp art niyetli degil fakat üslüb yalnis. Yada baska bir konuda konu sahibi "dul kadinmisim gibi, hiç bir istegimi yerime getirmiyor" demisti nisanlisi için. O konu içindede birçok insanda bu cümleyi yadirgadi. Ha konu sahibi bunu kim bilir agiz alaskinligindan dolayi söylemis olabilir fakat ben yanlisa yanlis derim.

Ve hayir, böyle basliklari gördügümde canim gidip milleti öldürmek istemiyor, ben onu sadece örnek olarak vermistim. Sanki bütün ateistler sapikmis gibi çikiyor konu basligindan. Tekrar diyorum, bunu konuyu açarken düsünmemis olabilirsiniz fakat sizin dikkatinize geldigindede bu kadar kati cevap yazmanizda üzücü.

Can veremesin inşallah , nasıl kıyarlar çocuklara
Hadım edilmeli, damgalanmalı, idamla kurtulmamalılar bunlar.

bir insanın sapitmasi için hiç bir korkusu olmaması lazım.
BURASI MÜSLÜMAN BİR ÜLKE.BİZDE MÜSLÜMANSAK TABİKİ BÖYLE BASLİK NORMAL.

ha ablacim yanlış anlayıp üstüne alınacağın bir durum yok.
sonuçta müslümanın müslümana işkence ettiği bir dünya burası.

Ülkenin dini olmaz insanlarin olur bunu ilk önce ögrenin. Ayrica bende Ateistim allaha inanmiyorum haliylede inanmadigim birseyden korkmuyorum
Bu baslikla benide suclamis oluyorsunuz.

X