Allah korkusu yok bunların Allah belalarini versin !

laik ve Müslüman ayrı kavramlardır .burası laik bir Müslüman cumhuriyettir.gereksiz bir sivrilikten başka bişiy değil dikkate almamak gerek fazla.sapık ve katil yakalanmış önemli olan ve konuyu açan arkadaşında önem verdiği nokto bu sanırım.sonuç olarak vah gidene

Psikopat birinin ailesi onu doktora götürüp tedavi etmeli.
Yoksa ona buna çatıp öldürürler böyle.
Zaten sabıkası olan biriymiş.
Belli ki var bi arıza.
En çok bu hastalara dikkat etmek gerekirken terapi ücretlerinin uçuk olması nedeniyle hiçbir şey yapılamıyor.
Ruh bozukluğu yüzünden oluyor bunlar. Ama o bozukluklara dikkat edip önlem alan yok.
Salmışlar topluma, asıp kesmelerine müsaade ediyorlar.
Bu ruh hastaları gün geçtikçe de artıyor ne yazık ki.
Cinnet geçirip ailesini öldüren babalar da buna bir örnek.
İşte o raddeye gelmeden harekete geçmek lazım fakat kimse bilinçli davranmıyor; terapi olmazsa ilaç verip uyuşturmak lazım bu insanları.
Aileler, akrabalar, tanıdıklar bir şeyler yapmalı.
Yok yere öldürmeler hep devam edecektir aksi halde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kusura bakma, Türkiye laik bir devlettir. Içinde müslümanlari barindiran bir ülkedir fakat müslüman bir ülke degildir.
Türkiyede zaten müslümanlarin yani sira baska dine ait olan insanlarda vardir.
Avrupada bir ülkede böyle bir adam için "baksana, islamcidir böyle yaptigina göre" konu açilmis olsaydi kendin alinmazmiydin?

kusura bakma ama herkes düşüncesini yazmakta ozgurdur.
bende ınsan gibi üzerine almamani söyledim.

konuyu saptirmayalim.EVET BUNU YAPANİN ALLAH KORKUSU YOK NOKTA

Böyle şerefsizleri asacaksın taksim meydanında. Bu ne rahatlıktır? Geçenlerde bir yerde okumuştum kucağında bebeğiyle duran anneye kimse yer vermeyince 50-55 yaşlarındaki adam bebeği ver ben tutayım demiş neyse işte çocuk başlamış ağlamaya adamda inmiş otobüsten kadın eve gidince bir bakmış altı kan. Allah bin belalarını versin inşallah.

Böyle şerefsizleri asacaksın taksim meydanında. Bu ne rahatlıktır? Geçenlerde bir yerde okumuştum kucağında bebeğiyle duran anneye kimse yer vermeyince 50-55 yaşlarındaki adam bebeği ver ben tutayım demiş neyse işte çocuk başlamış ağlamaya adamda inmiş otobüsten kadın eve gidince bir bakmış altı kan. Allah bin belalarını versin inşallah.

Off bu gercek mi ?? Hic duymamistm.allah kahretsin böyle pis bir dunyada masum cocuklarmzj nasil buyutrcez.ben zatrn paranoyak oldum resmen.kizimi bir an gozumden ayiramiyorum.onu da devamli tembihliyorm.5 yasndaki yavrum da korkudan yanmdan ayrlamiyor.n yapalm mecburum boyle yapmaya.insanlara guven olmaz diyip duruyorum.keske idam gelse.en azndan hadim edilse boyle serefsizler!..

Buna da ayrı bir şok oldum bu nedir ya

Off bu gercek mi ?? Hic duymamistm.allah kahretsin böyle pis bir dunyada masum cocuklarmzj nasil buyutrcez.ben zatrn paranoyak oldum resmen.kizimi bir an gozumden ayiramiyorum.onu da devamli tembihliyorm.5 yasndaki yavrum da korkudan yanmdan ayrlamiyor.n yapalm mecburum boyle yapmaya.insanlara guven olmaz diyip duruyorum.keske idam gelse.en azndan hadim edilse boyle serefsizler!..

Allah bağışlasın korkar tabii kıyamam ben ona. Şu çocuk tecavüzcüleri normal tecavüzcüler hadım edilse ya da idam edilse en azından gözleri korkar ama nerdee

Gecenlerde okumusunuz ama ben bu olayi taaa 1996 da yasandi diye biliyorum..
Gercekten gecenlerde olsuysa o anneyede pes yani:KK43:
insan nasil cocugunu baskasina verir kendi susturamadigi cocugu o adammi susturucak??
Eee basitte degil kan gelene kadar yapmasi cocuk bagirinca hala adama guvenmesi cocugu almamasida sacma:KK43:(

Allah belasını milyon kere versin.
Versin versin versin, yetmesin yine versin inşallah..
Güne çıkmamış küfürlerim bu şeref yoksunları için..
Şöyle, bildiğimiz koğuşa koysalar, adını tersten okuturlar da ona, koymamışlar işte..

adalet diye bir kavram olmayan bir yerdeyiz ne yazikki.tecavuzculer ve katiller idamla cezalandirilmali.bir insanin canini alan kimse yasamayi hak etmez(nefsi mudafaa yoksa)

adalet diye bir kavram olmayan bir yerdeyiz ne yazikki.tecavuzculer ve katiller idamla cezalandirilmali.bir insanin canini alan kimse yasamayi hak etmez(nefsi mudafaa yoksa)

Canım idam cezasını adaletli olup AB birliğine girelim diye kaldırdık, maalesef.... Ne varsa artık bu birlikte girmesek ölmüyorsa sanki, gerçi adamların bizi aldığı da yok 50 yıldır oyalıyorlar.
Bu adamın cezası idam.

Sinir sistemim böyle haberleri kaldırmıyor artık
Rabbim anne babasina sabir versin
O sapığı da malum yerine jop soka soka gebertmeleri lazım:KK47:
Şiddetten taraf olmayan ben.su an o herifin kafasıni taşla ezmek istiyorum:KK47:

Canım idam cezasını adaletli olup AB birliğine girelim diye kaldırdık, maalesef.... Ne varsa artık bu birlikte girmesek ölmüyorsa sanki, gerçi adamların bizi aldığı da yok 50 yıldır oyalıyorlar.
Bu adamın cezası idam.

evet biliyorum kaldirildigini o yuzden yazdim zaten.ama olsaydi bile duzgun bir sekilde islemezdi.tipki hirsizlarin disarda,yukarilarda(!)masum insanlarin icerde oldugu gibi...ne duzgun ki o da olsun:KK43:ab bizi hicbir zaman almayacak hatta schengen bile kalkmayacak bence

Tamam sinirlisiniz ve sinirlenmek ile haklisiniz fakat konu basliginda niye allah korkusunu katiyorsunuzki?
Ben dindar degilim yani bir korktugum allah yoktur. Ne yani, sirf bu yüzden gidip çoçuklara, baska insanlarami saldirip öldürim?
Bu tür baskliklari yada yorumlar kk'de daima görüyorum ve çok saygisizca buluyorum.

Bu tip insanlar sapik, allah ile felan hiç alakasi yok. Bunlar sapik ve herzaman tekrar ayni seyi yapar.
O yüzden bu adamin artik gün isigini görmez diye diliyorum.

Herkes kendi başlığında özgürdür bu başlıktan daha farklisinida atabilirdim ama en söylenebilir belki de en ağırı budur ve emin olun su ne der bu ne der diye dusunmedim dusunmuyorum ayrica bir yorumunuzda ozur dilemem gerektigini soylemissiniz ama dilemiyorum basligimin konumun arkasindayim ozur dilencek hicbisey yok yarasi olan gocunur bi basliga ben ne kadar uzuldugumu halimizin ne kadar kotu oldugunu evlatlarimiza daha da dikkat etmemiz gerektigini mimledim ince hesaplara basvurmadim. Bu sinirle söylenmiş bisey bende neden sizin bu kadar takildiginizi anlayamadım eğer bir başlıktan vs durumlardan etkilenip başkalarına saldırıp öldürmeyi düşünüyorsanız buyrun , konumu dini içeriklere cevirmezseniz memnun olurum. Düşüncelerimi anlayan arkadaşlara teşekkürler :KK42:ben bu başlığı atarken alıntı yaptığım yorum sahibi gibi art niyetli dusunup atmadim bilginize.

Son düzenleme:
Bu adamın cezası idam.

Idam cezasini AB icin degil de acilen cikarilan bir karar uzerine kaldirdilar.
Apo yakalandiktan sonra ortalama 1 hafta gibi bir zaman dilimiydi heralde.

Allahım böyle haberleri gördükçe çocuk sahibi olmak istemiyorum. Dünya ne iğrenç bir yer olmuş böyle. Allahım sen böylelerinin yanına bırakma.

Gecenlerde okumusunuz ama ben bu olayi taaa 1996 da yasandi diye biliyorum..
Gercekten gecenlerde olsuysa o anneyede pes yani:KK43:
insan nasil cocugunu baskasina verir kendi susturamadigi cocugu o adammi susturucak??
Eee basitte degil kan gelene kadar yapmasi cocuk bagirinca hala adama guvenmesi cocugu almamasida sacma:KK43:(

Geçenlerde oldu demedim ki geçenlerde okudum dedim bana da tuhaf geldi orası nasıl güveniyorlar çocuk konusunda millete

X