Allah rızası için çocuğum olması için okur musunuz?

melankolimm

💕Iki uğur böceğinin nisan annesi 💕🐞🐞
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
2.382
10.640

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :68.1 Kg. Şimdiki Kilom :67.5 Kg.

kaplumbik

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
1.412
3.101
27
Yeni bir konu açıp dua istemek varken niye başkasının konusunu dağıtıyorsunuz. Yaptığınız fırsatçılık. Bende hiç hoşlanmam sizin gibi tiplerden. Kalbinizi temiz tutun.
Fırsatçılık gerçekten. Dikkatimi çekti konuyu açan kişinin adı da özge bu arkadaşının adı da özge. Rastgele atlamış başkasının konusuna 🙄

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 418 gün geçti.

Favorite94

Kim ne ederse kendine eder 💫
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2017
83
34
27
Yeni bir konu açıp dua istemek varken niye başkasının konusunu dağıtıyorsunuz. Yaptığınız fırsatçılık. Bende hiç hoşlanmam sizin gibi tiplerden. Kalbinizi temiz tutun.
Bende sizin gibilerden hoşlanmam. Konu sahibi dışında herşeye atlayan insanlardan. Nerden biliyosunuz belki konu sahibi arkadaşım yada ondan izin aldım ? Önyargılı davranmıyormusunuz şuan siz.

gecenin_resmi

BU' DA GEÇER!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.383
8.643
Bende sizin gibilerden hoşlanmam. Konu sahibi dışında herşeye atlayan insanlardan. Nerden biliyosunuz belki konu sahibi arkadaşım yada ondan izin aldım ? Önyargılı davranmıyormusunuz şuan siz.
Yeni konu açarsınız yada insanlara özel msj atarak istersiniz. Sizi tanımıyorum ama tavrınız uslubunuz çok itici. İyi elektrik vermiyorsunuz insanlara

Favorite94

Kim ne ederse kendine eder 💫
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2017
83
34
27
Yeni konu açarsınız yada insanlara özel msj atarak istersiniz. Sizi tanımıyorum ama tavrınız uslubunuz çok itici. İyi elektrik vermiyorsunuz insanlara
Yani sizden rica etmemişim. Size mesaj atmamışım. Neden bukadar ilgilendiniz anlamadm. Allah duayı okuyan arkadaşlarımdan razı olsun. Kime yazdıysam geri çevirmedi. Biraz baksaydınız özel kendime konuda açtım. Toplanamadığı için ve hassas bi konu olduğu için burayada yazdm. Size yazsaydın elektrik almasaydınız okumazdınız. Ama sizden birşey rica ettiğimi hatırlamıyorum. O yüzden lütfen uzatmazsanız sevinirim.

gecenin_resmi

BU' DA GEÇER!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.383
8.643
Ayrıca başka üyenin konusuna da girip aynı şeyi yapmışsınız. Herkes arkadaşınız değil tabiki. Niyetinizi temiz tutun başkalarının hakkına girmeyin ki Allah gönlünüze göre versin