Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

Cok sukur okuduk tamamladik.emeklerine saglik MssPARE MssPARE ❤️
Bir de bazi arkadaslarin niyetleri cok uzun. O kadar uzun tutmasak vaktimiz zaten kisitli islerimiz cok. Oku oku sayfa dolusu niyet metni. Baska dualar da var. Gunumuz yetmez herkes oyle yazarsa. Dua arkadaslarimdan ricamdir❤️
Bende kaç kere niyetlendim yazmaya, niyetlerin uzunluğu konusunda. Okumaya zamanım olmuyor,hakka da girmek istemem.Bende rica ediyorum kısa ve öz bir şekilde yazmalarını ❤

Bende kaç kere niyetlendim yazmaya, niyetlerin uzunluğu konusunda. Okumaya zamanım olmuyor,hakka da girmek istemem.Bende rica ediyorum kısa ve öz bir şekilde yazmalarını ❤
Adacim daha önceleri hep.kisa niyetler oksun diye uyardım uzun yazanlara kısalttım dedim

Fakat 3 aylar olunca onunki uzun benim niyet kısa gibi gibi durumlar oldu
Bende herkes içindekini bu maberek günler içinde yazsın engel olmayım dedim

Yazımdı ramazan ayi niyetleri daha bi uzun inşallah bitsin yeni grupta çok kisa niyetler olucak

Ve kaç kez yazdım niyetlere emini yapmayın diye yine yapıldı niyet listesi birbirine giriyor kaç gündür listeyi sil baştan yapıyorum dua tekrar yeniledim

Maalesef dikkat etmeyenler oluyor

Ayrıca şunu ekleyim hak olucak bir durum yok çünkü niyetler sizlere ait uzun yada kısa yazmak sizin isteğinize bağlı

benim gibi grup yönetenlere bağli olsa biri uzun biri kısa niyetler olsa ha o zaman onun niyeti uzun benim.kisa bu hak denebilir

Ama.niyetler kişilere ait tercih kişilere ait..Daha önce niyetleri kısa tutun dedigim de bile uzun yazanlar oldu ve bu 3 aylarda bile uyardım Ramazan ayı niyetinde bile uyardım ama maalesef⚘🌷

Ayrıca şunu ekleyim hak olucak bir durum yok çünkü niyetler sizlere ait uzun yada kısa yazmak sizin isteğinize bağlı

benim gibi grup yönetenlere bağli olsa biri uzun biri kısa niyetler olsa ha o zaman onun niyeti uzun benim.kisa bu hak denebilir

Ama.niyetler kişilere ait tercih kişilere ait..Daha önce niyetleri kısa tutun dedigim de bile uzun yazanlar oldu maalesef⚘🌷
Tamam canım, teşekkür ederim, açıklaman için 😍

X