Allaha olan inancimi kaybediyorum

cokstandart12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2014
28
11
28
Merhaba arkadas son 6 senedibsac dokulmesinden cok muzdaribim akliniza gelcek herseyi denedim zatrn oturdum bolgede doktor kalmadi artik okula gitmez gidersemde yemek yemez para biriktirirdim saclarim icin giycek hicbisi almazdim tum parami saclarima yatirdim gel gorki en basindaym hala hicbir ise yaramadi yatip kalkip Allaha dua ederdim allahim sacim dokulmesin baska bisey istemiyorum senden diye ama gel gor ki hala ayni herseyin hayirlisi denilir ya daha 20 yasinda kizim neyin kel kalmaso hayırlı olacak anlamiyorum herseyi daha kotu yapti dua ettikce sacim dokuldu birsuru kepek sacim acıyor cansiz kuru igrenc toplasam yakismiyor salsam yakismiyor orsem yakiamiyor disari cikamiyorum artik 1 senedir toplasan 5 gun disari cikmisimdir cok kotu hissediyorum insallah ölürüm de kurtulurum keske baska derdim olsa ne sac dokulmesi haric hersey olabilir ama sac dokulmesi olmasn iste allah nede yardim etmiyor bilmiyorum ama bu yaptigi cok bencillik inancimi kaybettiriyor bana hergun aglamaktan biktim elimi bi atiyorum birsuru sac git gide kellesmenin nesi hayirli olabilir bi kiz icin ?

X