Allahini seven üstüme link atsin

yenGEnC

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
19.415
118.306
Herkese merhabaaa
Bir yardım isteyecektim.
Haftaya açıkhava nikahına davetliyim (korona var ama kardeşim gibi biri, hem kocaaa bahçede elli kişi olacağız).
Kıyafet,alışveriş konusunda gerçekten çok kötüyüm, estetik gözüm hiç yok.
Alışveriş yapmaktan ve internette kiyafet bakmaktan gercekten hiç hoşlanmıyorum, ablamın dugununde giyinecegim kıyafeti bile kinadan önceki gün - ilk girdiğim yerden almıştım.
Umutsuz vakayım anlayacağınız, inanın tüm yazı bahçıvan kot ve deniz ayakkabısı ile geçiriyorum 🤪
IMG_20210603_115614.jpg

Şu ayakkabimi giyinmek istiyorum, 10cm topugu var.
Buna uyan, tatlı bir elbise arıyorum.
Zaten yarım saat nikah,öncesinde gündüz gozuyle foto cekimimiz olacak . Yani öyle abiye tarzı bir şeye gerek yok.
Ne tarz bir şey alayım? Varsa linkinizi de alırım.
Beyaz ama taba rengi detayı kemeri falan olan bir şey giymek istiyorum aslında ama arkadaşım beni bıçaklar mi, nikahta beyaz hiçbir şekilde giyilmez mi?
Modadan anlayan üstüme link atsın 😅 valla müşkül durumdayım.

Fizik olarak s beden - 163 boy 52 kiloyum, giydiğim yakışır.
Hadi bana yardım edin...

Ayakkabiya elbise uydurmak kolay olmuyor. Bir de eger butceniz uygunsa bence ayakkabiyi da yeni alın. Bu ayakkabiya olsa olsa beyaz elbise olur. O da geline haksizlik olur.

Ben nikahimda düğünümde misafirlerin beyaz giymesini istemezdim. Hoş bulmuyorum bu davranışı.

Bu ayakkabi beyaz sayılmaz ki krem taba :)
Bence güzel bir krem elbise ile de olur.
Forewer New elbiseleri öneririm..

Ayakkabiya elbise uydurmak kolay olmuyor. Bir de eger butceniz uygunsa bence ayakkabiyi da yeni alın. Bu ayakkabiya olsa olsa beyaz elbise olur. O da geline haksizlik olur.

Ben nikahimda düğünümde misafirlerin beyaz giymesini istemezdim. Hoş bulmuyorum bu davranışı.
Mint, taba, çuval rengi falan da olur sanki... En sevdiğim ayakkabım bu ve inanılmaz rahat.
Bir de ben topukluya alışkın değilim. Tüm gün gelinin peşinde koşturacagim, huyunu bilmediğim ayakkabı ile gidersem kesin daha nikah başlamadan ayağım şişmiş,bileğimi burkmus olurum 😅😅 bir de oradan direkt kampa gideceğim, su toplamış ayağımla göle girme riskini almak istemiyorum:KK66:

Ayakkabıyı boşver, beyaz giyme. Verdiğim linkte farklı renk diye gösterilen elbiselerin her biri farklı, onlara da bak. Tekrar söylüyorum beyaz giyme =) Krem de giyme.
Trendyol

Mint, taba, çuval rengi falan da olur sanki... En sevdiğim ayakkabım bu ve inanılmaz rahat.
Bir de ben topukluya alışkın değilim. Tüm gün gelinin peşinde koşturacagim, huyunu bilmediğim ayakkabı ile gidersem kesin daha nikah başlamadan ayağım şişmiş,bileğimi burkmus olurum 😅😅 bir de oradan direkt kampa gideceğim, su toplamış ayağımla göle girme riskini almak istemiyorum:KK66:
5 cm topuklar da rahatsiz eder mi? Bahçe nikahı icin kalin topuk bir seyler lazim zaten.

Kemerli olani belki mevcut ayakkabiniza uydurursunuz diye gonderdim. Cuval rengi olarak bunu buldum ama bence ayakkabının degismesi gerek.

Teşekkürler linkler için.
Aslında daha böyle çıtı pıtı bir şey ariyorum...
Şu çok tatlı ama beyaz işte ya, bunun stili bir şey benim için çok uygun olabilir.
Screenshot_2021-06-03-10-00-16-217_com.dolap.android.jpg
Screenshot_2021-06-03-10-00-21-921_com.dolap.android.jpg

Su da şirin ama 163 birine uygun olmaz sanki boyu🙄🙄🙄
Screenshot_2021-06-03-10-02-43-124_com.dolap.android.jpg

Aynısının mintini buldum, kolları biraz daha farkli sadeceEki Görüntüle 2863493 Eki Görüntüle 2863494
Sence nasıl? Sırtımı ve popomu seviyorum, göğüslerim de küçük. Fizigime uyar bu ama. Ayakkabimla uygun mu sence?

Kuzu elbise çok güzelmiş muhtemelen fiziğinede uyar az çok seni kendim gibi hissedip yollamıştım 😍 Niyeyse vücudumuz aynı gibi gelmişti anlatışına görede öyleymiş 🤭🤭
Benim renk takıntım var ondan sana taş gönderdim ayakkabınla benzer renk. Ama bu mint elbisede karışabilir siyah, taba ve beyaz var ayakkabında 😉 Taba olmasa ayakkabında hiç düşünme al derdim.
Beyaz konusunda aslında diğer arkadaşlara katılmıyorum. Kendi düğünümde bir sürü beyaz elbise giyen vardı. Ama hiç biri gelinlik değildi. İçine ne sinecekse onu giyin. Paylaştığın beyazı beğendim zira 👍

Aldım nihayet :halay: :halay:
Screenshot_2021-06-05-21-43-54-993_trendyol.com.jpg

Bu elbiseyi dolap'ta beğenmiştim ilk, 90 liraydı .
Derken Trendyol indiriminde 37 lira olarak karşıma çıktı, içimdeki pintiye engel olamadım, 'demek ki kismetimde bu varmış' dedim aldım:))
O ayakkabıyla da "Yakışır yakışır, yakismazsa da bana ne,benim nikahım mi?" diyorum 🤪
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim En Büyük KKEn Büyük KK

X