Almanya Kahve Falı

gzmmm35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
9
4
42
merhabalar arkadaşlar almanyada bir ara nrw de bulunan izmirde yaşayan serdar diye bir falcı vardı whatsapp yoluyla bakıyordu...onu etrafınızda tanıyan veya nerde olduğunu bilen var mıdır acaba??kendisine ben vede çevremden bir çok insan fal baktırdı nokta atışlar yaptı lütfen ama lütfen ulaşmam gerekiyor...numarasını veya kendisini bulmam lazım...3000 km ötedeyim...ne olursunuz yardımcı olunuz....tekraradan baktırmam lazım...tanıyan gören bilen duyan var ise mesaj yoluyla veya yorum ile ulaşırsanız çok sevinirim..

Evet cnm numarasini degistirmiss ulasamiyoruzz...ama bir tanidik buldum bakalim haber bekliyorumm buradanda bir ses soluk cikmadi taniyan eger istersen sanada gonderirim bulursam numarasini...emin ol ki memnun kalirsin

Evet cnm numarasini degistirmiss ulasamiyoruzz...ama bir tanidik buldum bakalim haber bekliyorumm buradanda bir ses soluk cikmadi taniyan eger istersen sanada gonderirim bulursam numarasini...emin ol ki memnun kalirsin
Aa tamam canım o zaman bende istiyorum:KK37::KK68:

Cnm ben numaraya ulastimm buradan yazmim blocklanmiyayim diye ozel mesaj olarak gonderiyorum sanaa

Bu konuyu ilk acildigi gunden beri takip ediyorum numaraya ulasacaginizi adim gibi biliyordum. :KK59:

takipçilerin olmasıı gerçektenn mutlu etti beni...evet çokk mutluyum ulaşabildiğim için.. :) :)

bu tamamen sizin kendi düşünceniz saygı duyarım.yanlız insanları tanımadan yargılamazsanız çok memnun olurum.reklam niçin yapıcam bunu anlıyamadım :KK43: beni hiç kimse ilgilendirmez sadece bulmam gereken bir numara vardı ona ulaştım vede iyi niyetim ile paylaşmak istedim.bunu reklam olarak algılıyorsanız buda sizin anlama kapasitenizdir.daha önceden reklam yapan mı oldu hiç araştırmadım ama ben yardım bulmak amacıyla yazdım.başka herhangi bir niyet vs. yoktu sizde mutlu kalın sevgiler.

X