ALOE BLOSSOM HERBAL TEA,ciddi zayıflama sağlıyomuş ben başladım

puccakanka

Canlarım iyiki varsınız
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
7.083
385

• 13015601_10153586413253581_35069801358799160_n.jpg
  • Deneyen kullanan oldumu acaba nette doğru dürüst yorum bulamadım hiç hayret :)

Annemin evinde geçenlerde bi sallama çay kutusu gördüm ne bu diye anneme sordum; yaşlı komşu teyzeye yardıma gider hep,o vermiş ne işe yaradığını bilmiyo tabi normal çay zannetmiş içerim diye almış,bende görünce tabi hemen netten baktım vay canına tam aradığım şey dedim,,,

3kilom var vermem gereken ve aylardır benimleler gitmiyolar,e öküz gibi akşam geç yersem gitmez tabi,6yıl önce 80den 56ya inme maceram var 2.doğumumdan sonra aldığım tüm kiloları fazlasıyla vermiştim,yıllardırda korudum kilomu hatta 6ay önce 53e bile inmiştim ama bikaç aydır 55 54 takılıp kaldım,eşim istifa etti işinden ve başka şehirden iş bulmuştu çünkü,ve dün gitti 6 ay orda kalıcak,nasipse bizde taşınıcaz sonra,anlıycanız kafam rahat bikaç ay,oyüzden kafaya koyup 50ye bile inesim var,az önce çayı demledim beklemedeyim,elimde sadece 5 çay poşetim var 1 hafta gitse yeterde artar bile,gelişmeleri yazarım..
bu sabah 55.4 çıkmıştım bakalım yarına durum ne olucak :)

Aloe Blossom Herbal Tea
  • Sindirim sisteminin rahat çalışmasını sağlar,
  • vücuttaki toksinleri atar, vücudun su toplamasını önler Şeker seviyesini düşürür,
  • kan dolaşımını sağlar, cilde tazelik kazandırır, gırtlak zarı iltihabını iyileştirir.
  • Şiddetli ağrıları hafifletir. Regl sancılarını dindirir.
  • İştah kesici olduğundan rejimlerde önerilir.
  • Vücudun biyoritmini düzenler, örneğin uykusuzluk çekenlere önerilir.
(1 veya 1,5 Lt.lik kaynamış su içerisinde 20 dakika bekletildikten sonra çıkarılır, termosa konularak sıcak içilmesi sağlanır. iki bardaktan fazla içerseniz tez uykunuz gelir onun için haylaz çocuklara içirin, soğuduktan sonra tekrar ısıtmadan soğuk içiniz. posası torbasında ılık hali geldikten sonra gözlerinizi kapatın ve üstüne koyarak 20 dakika bekletin, göz yorgunluğunuzu alır. poşet tamamen soğuduktan sonra çiçeğin dibine gömülerek her sulandığında bütün vitaminlerin çiçeğe gitmesini sağlamış ve çiçekleri doğum kontrol hapından kurtarmış olursunuz. Görüyorsunuz ki hiç bir şeyi ziyan olmuyor.)

Son düzenleme:
şuanda içiyorum tadı fena değil,hatta çok hoş bi aroması var,yarın görüşmek üzere :)

X