Alt üst göz kapağı ameliyatı

o ben86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
5
0
38
Uzun zamandır alt üst göz kapağı ameliyatı olmak istiyordum.İnternetten çok araştırdım.Ameliyatla ve ameliyat sonrası görsellik anlamında tereddütlerim vardı.istanbulda Prof.Dr.Ahmet satıcı yı buldum.Kendisinde randevu aldım ve muayene oldum .Beni gerek süreçle ilgili ,gerekse ameliyat sonrası ile ilgili çok bilgilendirdi ve ikna oldum . Yaklaşık 1 ay önce ameliyatım ger.ekleşti. Veeee sonuççç çok mutluyum.....ilk 5 gün buz tedavisini hiç aksatmadım.Bir hafta sonra bantlar kendini atmaya başlıyor. doktoruma çok güvendim ki bu ameliyatta doktorunuza güven şart.Ameliyat sonrası da buz tedavisi olmazsa olmaz arkadaşlar. Alt göz kapağıma aynadan baktığımda kendim dahi anlamayacağım kadar dipten, üst kapağıda sanki eyliner çekmiş gibi sıralı ve inceden dikiş çalışması görsellik anlamında aslında hepimizin beklentisi olan şeydi.Ben pişman olmadım iyiki olmuşum.Bu ameliyatı olmak isteyen arkadaşlara tavsiyem önce doktorunuza güvenin,size verilen jelleri ve damlaları mutlaka kullanın,en fazla bir hafta sonra bile o güzelliği görebiliyorsunuz.

Cok geçmiş olsun öncelikle. Ödemleriniz hala devam ediyor mu? Özellikle alt göz kapağında. Doktorunuz kaç ay sonra tamamen normale döner diye söyledi ve izler için hangi kremi önerdi?

Merhaba, geçmiş olsun sevindim adınıza
Resim yukleyebilirseniz memnun oluruz😊😊

Uzun zamandır alt üst göz kapağı ameliyatı olmak istiyordum.İnternetten çok araştırdım.Ameliyatla ve ameliyat sonrası görsellik anlamında tereddütlerim vardı.istanbulda Prof.Dr.Ahmet satıcı yı buldum.Kendisinde randevu aldım ve muayene oldum .Beni gerek süreçle ilgili ,gerekse ameliyat sonrası ile ilgili çok bilgilendirdi ve ikna oldum . Yaklaşık 1 ay önce ameliyatım ger.ekleşti. Veeee sonuççç çok mutluyum.....ilk 5 gün buz tedavisini hiç aksatmadım.Bir hafta sonra bantlar kendini atmaya başlıyor. doktoruma çok güvendim ki bu ameliyatta doktorunuza güven şart.Ameliyat sonrası da buz tedavisi olmazsa olmaz arkadaşlar. Alt göz kapağıma aynadan baktığımda kendim dahi anlamayacağım kadar dipten, üst kapağıda sanki eyliner çekmiş gibi sıralı ve inceden dikiş çalışması görsellik anlamında aslında hepimizin beklentisi olan şeydi.Ben pişman olmadım iyiki olmuşum.Bu ameliyatı olmak isteyen arkadaşlara tavsiyem önce doktorunuza güvenin,size verilen jelleri ve damlaları mutlaka kullanın,en fazla bir hafta sonra bile o güzelliği görebiliyorsunuf
Fiyat olarak ne kadar verdiniz peki

Cok geçmiş olsun öncelikle. Ödemleriniz hala devam ediyor mu? Özellikle alt göz kapağında. Doktorunuz kaç ay sonra tamamen normale döner diye söyledi ve izler için hangi kremi önerdi?
Merhaba . Ödemlerim hemen hemen geçti muhtemelen izlerin tamamen geçmesi 4 ayı bulacak. Güneşten korumam gerektiği söylendi
BFDC25A1-F3BB-4995-BA9E-2FA59D4EE0B7.jpeg
BFDC25A1-F3BB-4995-BA9E-2FA59D4EE0B7.jpeg

Bu kremi sabah ve akşam kesinlikle kullanıyorum.Öncesi ve sonrasını en yakın zamanda sizlerle paylaşacağım arkadaşlar . Herşey çok güzel ilerliyor.

X